• Informacje na temat:

  lars ulrich plotki

Artykuły na temat: lars ulrich plotki
 • Internauci o dość oryginalnym poczuciu humoru "uśmiercili' w ubiegły weekend nie tylko Eminema, ale również Larsa Ulricha, perkusistę Metalliki. Informacja o tym, że Lars został zastrzelony przez wielbiciela serwisu Napster.com, pojawiła się na stronie do złudzenia przypominającej oficjalną witrynę CNN.

 • Systematic: Czas na pupili Ulricha

  Lars Ulrich, perkusista Metalliki, przebywa właśnie w jednym z nowojorskich studiów nagraniowych, gdzie nadzoruje ostatni etap prac nad debiutancką płytą formacji Systematic. Grupa, o której mowa, pochodzi z San Francisco i zadebiutuje w barwach wytwórni płytowej Ulricha - The Music Company.

 • Perkusista Metalliki rozwodzi się

  Perkusista Metalliki Lars Ulrich rozwodzi się z żoną Skylar po siedmiu latach małżeństwa. Takie oświadczenie ukazało się na oficjalnej stronie internetowej grupy.

 • Metallica: Kolejni kandydaci na basistę

  Scott Reeder i Robert Trujillo nie są jedynymi basistami, których nazwiska pojawiły się ostatnio w kontekście przesłuchań prowadzonych od jakiegoś czasu przez muzyków Metalliki. Oficjalnie zostało dotąd potwierdzone tylko to, iż o posadę zwolnioną przez Jasona Newsteda ubiega się Reeder, muzyk znany z grup Kyuss i Unida. Doniesienie o Trujillo jest na razie tylko plotką .

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.