• Informacje na temat:

  lars von

Artykuły na temat: lars von
 • Lars Von Trier wyrzucony z Cannes!

  W związku ze środową wypowiedzią na temat Adolfa Hitlera duński reżyser Lars Von Trier został w czwartek, 19 maja, ze skutkiem natychmiastowym uznany za osobę niepożądaną na festiwalu filmowym w Cannes. Jego film nie został jednak wykluczony z konkursu o Złotą Palmę.

 • Lars von Trier pracuje nad serialem

  Duński reżyser Lars von Trier ujawnił, że pracuje nad 8-częściową anglojęzyczną produkcją telewizyjną "The House That Jack Built".

 • Jerzy Nasierowski: Tą zbrodnią żyła cała Polska

  Choć do wrześniowej premiery spektaklu "Dogville" na podstawie słynnego filmu Larsa von Triera w warszawskim Teatrze Syrena zostało jeszcze sporo czasu, o sztuce już jest głośno. Wszystko za sprawą Jerzego Nasierowskiego (83 l.), którego uczucie do jednego z młodych kochanków zaprowadziło do więziennej celi.

 • Von Trier wypijał butelkę wódki dziennie

  Lars von Trier zdecydował się na szokujące wyznanie. W wywiadzie dla magazynu "Politiken" przyznał, że od lat zmaga się z uzależnieniem od narkotyków oraz alkoholu.

 • Znana aktorka nie wstydzi się depresji

  ..."Nie ma nic wstydliwego w depresji" - twierdzi Kirsten Dunst . Aktorka nagrodzona za rolę cierpiącej na depresję copywriterki w "Melancholii" Larsa von Triera przyznała, że leczyła się na nią w 2008 roku.

 • Producent Larsa von Triera na festiwalu Regiofun

  Rusza piąta edycja Międzynarodowego Festiwalu Producentów Filmowych Regiofun w Katowicach, przez sześć dni będzie można obejrzeć prawie 80 filmów. Na przeglądzie pojawią się m.in. duński producent Peter Aalbaek Jensen oraz aktorka z Indii Tisca Chopra.

 • Małgorzata Kożuchowska "wyrusza na podbój Hollywood"

  ...44-latka pracuje w Łodzi na planie filmu o międzynarodowym rozmachu - "Music, War And Love". W obsadzie obrazu znajdują się znani aktorzy światowego kina: Stellan Skarsgård (ulubiony aktor Larsa Von Triera), Connie Nielsen (znana z "Gladiatora") czy Adelaide Clemens ("Wielki Gatsby"). Obok Małgosi, która gra Joannę Pułaski, siostrę głównego bohatera, w filmie zobaczymy także Weronikę Rosati...

 • "Nimfomanka" na 2-płytowym DVD

  7 listopada trafi do sprzedaży 2-płytowe wydanie specjalne DVD kinowej wersji "Nimfomanki" Larsa von Triera.

 • Björk oskarża duńskiego reżysera o molestowanie

  Islandzka wokalistka w swoim wpisie na Facebooku nie pisze wprost, że chodzi o Larsa von Triera, z którym spotkała się na planie filmu "Tańcząc w ciemnościach", zaznacza jednak, że do opowiedzenia swojej historii z "duńskim reżyserem" zainspirowały ją kobiety, które w ostatnim czasie mówią głośno o tym, że były molestowane przez twórców filmowych. Jak pisze Björk w najnowszym wpisie z 17

 • Stellan Skarsgard na PKO Off Camera

  Ulubiony aktor Larsa von Triera, który zagrał też w "Piratach z Karaibów", musicalu "Mamma Mia!" i "Dziewczynie z tatuażem" - Stellan Skarsgard będzie gościem 8. edycji festiwalu PKO Off Camera. Hollywoodzka gwiazda o szwedzkim rodowodzie odwiedzi Kraków już w maju.

Zdjęcia na temat: lars von
Wideo na temat: lars von
 • Melancholia

  Kolejny po głośnym, prowokacyjnym Antychryście film Larsa von Triera. Tym razem autor Przełamując fale i Tańcząc w ciemnościach pragnie zrealizować bardzo osobiste, psychologiczne kino katastroficzne i piękny film o końcu świata. Głównymi bohaterkami Melancholii są dwie siostry grane przez Kirsten Dunst i Charlotte Gainsbourg. Młodsza wychodzi właśnie za mąż, gdy okazuje się, że do Ziemi niebezpiecznie zbliża się inna planeta, grożąc końcem świata. Przyszłego męża zagra Alexander Skarsg?rd,...

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...

 • Nimfomanka - Część II

  W zimowy wieczór stary kawaler Seligman znajduje na wpół przytomną, pobitą Joe. Przyprowadza dziewczynę do swojego mieszkania, ogląda jej rany i próbuje zrozumieć co takiego mogło się wydarzyć, że ta kobieta jest teraz w tak złym stanie. Mężczyzna uważnie wysłuchuje historii, jakie Joe zaczyna mu opowiadać. Historii obfitujących w wiele fascynujących momentów z jej życia, bogatych w dziwne, intrygujące zdarzenia.