• Informacje na temat:

  laserów kilka

Artykuły na temat: laserów kilka
 • Paintball klasyczny – atrakcja z adrenaliną

  ...butlę z powietrzem w uchwycie przy pasie. Paintball klasyczny czy laserowy? Klienci dzwoniący do Centrum Rozrywki Lasercamp w Piasecznie, która posiada kilka hal panitballowych, często pytają na...

 • "Disco polo" : Bohaterowie tamtych lat?

  W kolorowych latach 90, kiedy ludzie bogacili się z dnia na dzień i panowała całkowita "wolność", to, co wcześniej wydawało się niemożliwe, nagle stało się osiągalne. Ameryka przestała być odległą wyspą i stała się wzorem do naśladowania - rajem, który wreszcie można było urządzić sobie nad Wisłą.

 • Krzysztof Gojdź zrobił sobie nowy nos! "Dla jaj"

  ...kwasu hialuronowego, można uniknąć bolesnej operacji plastycznej i w kilka minut poprawić kształt nosa. Efekt zabiegu utrzymuje się około dwóch lat. - Nie trzeba iść do chirurga plastyka, żeby łamał(...) zabiegi swoim pacjentkom. - Większość zabiegów medycyny estetycznej testuję na sobie, począwszy od botoksu, laserów. Sprawdziłem większość. No może poza ginekologią estetyczną - mówi Krzysztof Gojdź.

 • Najlepsze teledyski 2014 roku

  Dobry klip nie tylko świetnie współgra z muzyką, ale także potrafi zaskoczyć oglądającego. Tak też jest z teledyskiem duetu Chromeo do utworu "Come Alive", który umieściliśmy w pierwszej dziesiątce zestawienia. Pozornie bardzo prosta historia ma bowiem drugie dno z manekinami w roli głównej.

 • Ale news! Wielka radość w domu Małgorzaty Rozenek! Wiek nie był przeszkodą!

  Takie wiadomości uwielbiamy wam przekazywać. W ostatnim czasie w życiu Małgorzaty zdarzył się prawdziwy cud. Kilka tygodni temu celebrytka pożaliła się w jednym z tabloidów, że ma ogromną wadę(...). Kilka dni później zgłosiła się do niej jedna z warszawskich klinik, proponując pomoc.  Można się domyślić, że Rozenek nie zapłaciła ani grosza, bo ochoczo zareklamowała klinikę na swoim Instagramie...

 • Lasery w kopalni

  Elektronika, hip-hop, szczypta reggae, odrobina post-rocka - jeśli wierzyć organizatorom katowickiego festiwalu, tak właśnie brzmi Nowa Muzyka. Najlepszy koncert w tym roku dał Roots Manuva. Wiadomo - stara szkoła...

 • Patricia Kazadi na depilację lata do Stanów!

  Kilka dni temu Patricia zakomunikowała w rozmowie z "Twoim Imperium", żeby nie nazywać jej obraźliwie celebrytką! "Jestem zdania, że akurat słowo celebrytka nie ma ze mną nic wspólnego. Od wielu lat ciężko pracuję na swoją pozycję i wydaje mi się, że inne epitety powinny stać przy moim nazwisku" - oburzała się. Słowa te wzbudziły sporo emocji, bo w końcu Kazadi ciągle pozuje na ściankach...

 • "Top Model": Capoeira, lasery i akty!

  Pobudka o 6.00 rano i Piróg w domu modelek... to może oznaczać tylko jedno: kolejne zadanie. Kto tym razem zachwyci jurorów, a kto ich zdegustuje? Widzowie będą mogli się przekonać już w środę, 13 października, w programie "Top Model. Zostań modelką".

 • Chirurg Krzysztof Gojdź zdradził nazwiska celebrytek, które korzystają z jego usług!

  Krzysztof Gojdź opowiedział, które polskie gwiazdy co nieco sobie poprawiły w jego klinice. Jednego nazwiska się nie spodziewaliśmy!

 • Bohaterowie "Władcy pierścieni" na sprzedaż

  Choć do światowej premiery jednego z najbardziej oczekiwanych filmów roku, "Władcy pierścieni", zostało jeszcze kilka miesięcy, jego promocja rusza już pełna parą. Firma Toy Baz, będąca częścią Marvel Enterprises, potentata na rynku komiksów i gadżetów filmowych, postanowiła wypuścić serię figurek, przedstawiających główne postaci trylogii Tolkiena.

Zdjęcia na temat: laserów kilka
Wideo na temat: laserów kilka
 • Jak ukraść księżyc

  Wspaniała animacja w 3D twórców "Epoki lodowcowej". W pewnym miejscu na Ziemi poznajemy Gru (głos Steva Carella), który planuje najzuchwalszą kradzież na Ziemi-zamierza ukraść księżyc! Gru jest wyposażony w arsenał miotaczy laserów służących do obezwładniania, zamrażania, posiada wszelkie maszyny do walki w powietrzu i na ziemi - zmiecie wszystko co stanie mu na drodze. Aż do momentu, gdy na jego drodze pojawia się trzy, małe sierotki: Margo, Edith i Agnes. To właśnie one zobaczą w nim coś...

 • Byzantium

  Dwie kobiety Clara (Gemma Arterton) i Eleanor (Saoirse Ronan), ścigane przez tajemniczego prześladowcę, znajdują schronienie w podupadłym kurorcie nad oceanem. Kiedy na jaw wychodzi ich skrzętnie skrywana tajemnica, staje się to początkiem serii dramatycznych wydarzeń, których geneza sięga kilka wieków wstecz.

 • Diana

  Film pokazuje ostatnie dwa lata z życia księżnej Diany. Fabuła skoncentruje się na relacji bohaterki z doktorem Hasnatem Kahnem, który był podobno miłością jej życia. Para zakończyła związek na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżnej w 1997 roku.