• Informacje na temat:

  laski kobiety

Artykuły na temat: laski kobiety
 • "To nie koniec świata!": Walka o kobiety

  W życiu każdego mężczyzny przychodzi taki moment, w którym trzeba zawalczyć o ukochaną kobietę. Dla mężczyzn z Białej i Warszawy taki moment właśnie nadszedł. Czy staną na wysokości zadania i w drodze do swojego szczęścia pokonają wszystkie przeszkody? Przed nami 25. odcinek "To nie koniec świata!".

 • Filmowi niewidomi

  Frank Slade, bohater oscarowego dzieła Martina Bresta "Zapach kobiety", otwiera galerię postaci, dla których utrata wzroku nie była przeszkodą, by dokonywać niemożliwego. A przy tym zadziwiać, intrygować i - jak widać - skutecznie inspirować widzów.

 • Maciąg jest ostrą laską

  Drobna, duże sarnie oczy i delikatny głos - nic dziwnego, że Kasia Maciąg wzbudza uczucia opiekuńcze u każdego faceta, jaki stanie na jej drodze. "Mężczyźni uwielbiają takie delikatne, bezbronne kobiety. Ale zawsze po jakimś czasie okazuje się, że ja jednak taka nie jestem, i dopiero wtedy zaczynają się problemy "- opowiada aktorka "Olivii". "Kiedy mężczyzna mówi do mnie: 'Chyba muszę się tobą...

 • Krzysztof Zanussi: "Obce ciało" to film o poszukiwaniu

  - Chciałem zrobić film o współczesności, który byłby uczciwy i szczery - mówi Krzysztof Zanussi. W swoim najnowszym dziele "Obce ciało" reżyser poruszył problem wiary w nowoczesnym świecie, kryzysu wartości, zmieniającej się roli społecznej kobiety i bezwzględności wielkich korporacji.

 • "Komisarz Alex": Puchała straci wzrok!?

  W 7. odcinku 9. serii "Komisarza Aleksa" (emisja w TVP1 w sobotę 15 kwietnia o godzinie 20.25) łódzcy policjanci prowadzić będą śledztwo w sprawie porwania Barbary Krasińskiej (Zuzanna Pawlak) - córki znanego i bardzo bogatego biznesmena. Wkrótce po uprowadzeniu kobiety sprawcy napadu zadzwonią do jej ojca i zażądają okupu. - Pójdziesz do parku sam. Pieniądze mają być w czarnej torbie...

 • "Loft": Pozamałżeńskie romanse, ukryte fantazje i krwawa zbrodnia

  Pięciu żonatych mężczyzn potajemnie wynajmuje penthouse, w którym mogą swobodnie wdawać się w pozamałżeńskie romanse i spełniać ukryte fantazje. Seksualna idylla kończy się, gdy jeden z nich znajduje w apartamencie zwłoki brutalnie zamordowanej kobiety. Oto punkt wyjścia filmu "Loft", który 20 lutego wchodzi na ekrany polskich kin.

 • "Barwy szczęścia": W nowym sezonie...

  Wiosna w "Barwach szczęścia" pełna będzie dramatycznych zwrotów akcji, miłosnych zawirowań i intryg, w których wiodącą rolę odegrają kobiety! Co tym razem wydarzy się w serialu?

 • "Scenariusz na miłość": Prawdziwe powołanie

  Specjalista od komedii romantycznych, Marc Lawrence, twórca hitów "Dwa tygodnie na miłość", "Prosto w serce" i "Słyszeliście o Morganach?", przedstawia swoje najnowsze dzieło - "Scenariusz na miłość". W rolach głównych niezastąpiony w rolach słodkich drani Hugh Grant oraz zdobywczyni Oscara Marisa Tomei.

 • Igor Kwiatkowski: Mam ciemniejszą stronę!

  Kto by nie znał „Mariolki”? Igor Kwiatkowski (40), artysta kabaretowy, stworzył tę kultową już postać, obserwując ludzi dookoła: na ulicy, w autobusie. Zwłaszcza kobiety. Współzałożyciel kabaretu Paranienormalni rozstał się z nim w grudniu zeszłego roku, by kontynuować solową karierę. Prywatnie odpowiedzialny mąż i ojciec. W rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie" satyryk opowiada czy zawsze...

 • Te kobiety rządzą w serialach!

  Władza i dobry seks - te kobiety nie dadzą sobie w kaszę dmuchać. Poznaj "najtwardsze laski" sezonu - bohaterki najbardziej popularnych tytułów 2009 roku.

Dyskusje na temat: laski kobiety