• Informacje na temat:

  laski po imprezie

Artykuły na temat: laski po imprezie
 • "Barwy szczęścia": Dramatyczny finał kariery Zuzi w modelingu!

  Algierii. Jeszcze tego samego wieczoru Feliks przedstawi modelki Hashimowi, a po imprezie zabierze Nikę na sesję. Dziewczyna wróci do pokoju w fatalnym stanie. - Zniszczyliście mi życie! - wykrzyczy...

 • Illusion: Trzy gorące laski w Spodku

  Jeżeli przegapiliście swoją 10., a może i 15. rocznicę matury, w sobotę (1 października) ominęła Was kolejna wspominkowa impreza. Ta była jednak zdecydowanie mniej sztuczna niż zjazdy abiturientów, gdzie trzeba prowadzić miłą konwersację z osobami, których się na ten przykład nigdy nie lubiło, lub co gorsza z belframi.

 • Krzysztof Krawczyk musi koncertować. Na utrzymaniu ma ponad dwadzieścia osób!

  Najczęściej z laską lub wsparty na ramieniu żony. Powoli i z rozwagą stawia każdy krok. Na scenie Krzysztof Krawczyk (72) prosi o wysokie krzesło. To wszystko przez endoprotezy w biodrach oraz komplikacje po wypadku samochodowym z 1988 roku.

 • "Nie jestem mesjaszem z Krakowa"

  Red to charakterystyczna postać krajowej sceny hipopowej. Udzielał się na wielu legalach, wydaje własne płyty, a największą sławę zdobył w programie "MTV Squad". Co ciekawe, raper jest związany jest z Krakowem, o czym nie wie zbyt wiele osób. Właśnie krakowska scena hiphopowa była głównym tematem rozmowy Diabła z Redem.

 • Skandal w Dobrym Adresie

  W Dobrym Adresie zostanie zorganizowana impreza tematyczna w stylu lat 30. Pojawią się na niej Marianna i Olgierd Szawarscy (Katarzyna Figura i Mariusz Bonaszewski) oraz... Jola (Monika Krzywkowska). Będzie gorąco!

 • "T. Love to jest małe przedsiębiorstwo!"

  Muniek Staszczyk, wokalista i lider zespołu T. Love, opowiada nam o trudach bycia muzykiem. Artysta w rozmowie z portalem INTERIA.PL odniósł się do piractwa internetowego, opowiedział o koncertach na plenerowych imprezach, ale również o występach na zamkniętych bankietach dla firm. Ocenił też polskie media zajmujące się rodzimym show-biznesem.

 • Tutaj dekalog nie ma racji bytu

  TVP2 kręci nowy, codzienny serial komediowy "Wiadomości z drugiej ręki". To medialna rzeczywistość, pełna intryg i zaskakujących zwrotów akcji, przedstawiona w krzywym zwierciadle, której bohaterami są Marcin Wilk (Wojciech Mecwaldowski) i Agata Rusek (Magdalena Łaska), czyli najpopularniejsza para prezenterów w kraju.

 • Rossellini na czele jury Berlinale

  Aktorka i reżyserka Isabella Rossellini będzie przewodniczącą jury rozpoczynającej się 10 lutego 61. edycji festiwalu w Berlinie - poinformowali organizatorzy imprezy.

 • Agnieszka Orzechowska: Modlę się do Boga, żebym zaczęła chodzić!

  Polska Angelina Jolie wciąż nie doszła do siebie po tym, jak na imprezie wypadła z okna i doznała licznych obrażeń. Okazuje się, że Agnieszka przeszła już kilka operacji, ale wciąż ma spore(...) iść na siłownię. Proszę o więcej zdrowia" - wyznaje "Super Expressowi" Angie. Mamy nadzieję, że Bóg jej wysłucha i wybaczy "zrobienie laski Majdanowi w toalecie"!

 • Festiwal Filmu Niemego powraca do Krakowa

  6 grudnia rozpocznie się 13. edycja Festiwalu Filmu Niemego, wyjątkowej imprezy muzyczno-filmowej, która po rocznej przerwie wraca do Kina Pod Baranami. W tym roku pod hasłem "Szczęśliwa trzynastka".

Zdjęcia na temat: laski po imprezie
Wideo na temat: laski po imprezie
 • Ten niezręczny moment

  Prędzej czy później każda dziewczyna zada swojemu chłopakowi kłopotliwe pytanie "I co dalej?". Potem jest już tylko gorzej - tak przynajmniej myślą Jason (Zac Efron), Daniel (Miles Teller) i Mikey (Michael B. Jordan) - trzech kumpli, którzy na własnej skórze przekonali się, że związki na dłuższą metę nie są dla nich. Mikeyego rzuca Vera, Jason po raz kolejny słyszy od swojej dziewczyny, że jest niedojrzały, a Daniela przeraża wizja nudnego życia u boku ukochanej. Przyjaciele zawierają pakt:...

 • Zakochana bez pamięci

  Jak to jest, obudzić się i nie wiedzieć, gdzie się jest ani jak się tam znaleźliśmy? Brzmi znajomo? Przypomina trudny poranek po dobrej imprezie? Tak poczuła się pewnego dnia Marie, gdy otworzyła oczy i zorientowała się, że spędziła noc w zupełnie obcym mieszkaniu. Wieczór wcześniej świętowała swoje 29 urodziny. Tak przynajmniej myśli. Marie doznaje prawdziwego szoku, gdy okazuje się, że spała znacznie dłużej niż jej się wydawało!

 • Pierwszy wschód słońca

  Kurt i Paul są razem od dwóch lat. Każdą wolną chwilę spędzają razem, ciesząc się upalnym latem i eksplorując nocne życie Chicago. Kurt sprzedaje na imprezach trawkę. Pewnego dnia poznaje Kevina i zgadza się dostarczyć towar do jego mieszkania. Kiedy Kevin próbuje go uwieść, Kurt odmawia, ale nie może przestać myśleć o tym, co się stało. W końcu pod wpływem impulsu Kurt zrywa z Paulem, wpędzając go w rozpacz. Kurt natomiast korzysta z odzyskanej wolności. Cały czas jednak myśli o tym, co...

Dyskusje na temat: laski po imprezie
 • Re: Anna czy Ewa?

  zdecydowanie powinien wybrać Kasię;) http://www.atakuj.com/laski/kate-upton-chwali-sie-biustem-przy-kazdej-mozliwej-okazji-na-instagramie-i-na-imprezie/