• Informacje na temat:

  laski po imprezie

Artykuły na temat: laski po imprezie
 • "Barwy szczęścia": Dramatyczny finał kariery Zuzi w modelingu!

  Algierii. Jeszcze tego samego wieczoru Feliks przedstawi modelki Hashimowi, a po imprezie zabierze Nikę na sesję. Dziewczyna wróci do pokoju w fatalnym stanie. - Zniszczyliście mi życie! - wykrzyczy...

 • Illusion: Trzy gorące laski w Spodku

  Jeżeli przegapiliście swoją 10., a może i 15. rocznicę matury, w sobotę (1 października) ominęła Was kolejna wspominkowa impreza. Ta była jednak zdecydowanie mniej sztuczna niż zjazdy abiturientów, gdzie trzeba prowadzić miłą konwersację z osobami, których się na ten przykład nigdy nie lubiło, lub co gorsza z belframi.

 • Krzysztof Krawczyk musi koncertować. Na utrzymaniu ma ponad dwadzieścia osób!

  Najczęściej z laską lub wsparty na ramieniu żony. Powoli i z rozwagą stawia każdy krok. Na scenie Krzysztof Krawczyk (72) prosi o wysokie krzesło. To wszystko przez endoprotezy w biodrach oraz komplikacje po wypadku samochodowym z 1988 roku.

 • "Nie jestem mesjaszem z Krakowa"

  Red to charakterystyczna postać krajowej sceny hipopowej. Udzielał się na wielu legalach, wydaje własne płyty, a największą sławę zdobył w programie "MTV Squad". Co ciekawe, raper jest związany jest z Krakowem, o czym nie wie zbyt wiele osób. Właśnie krakowska scena hiphopowa była głównym tematem rozmowy Diabła z Redem.

 • Skandal w Dobrym Adresie

  W Dobrym Adresie zostanie zorganizowana impreza tematyczna w stylu lat 30. Pojawią się na niej Marianna i Olgierd Szawarscy (Katarzyna Figura i Mariusz Bonaszewski) oraz... Jola (Monika Krzywkowska). Będzie gorąco!

 • "T. Love to jest małe przedsiębiorstwo!"

  Muniek Staszczyk, wokalista i lider zespołu T. Love, opowiada nam o trudach bycia muzykiem. Artysta w rozmowie z portalem INTERIA.PL odniósł się do piractwa internetowego, opowiedział o koncertach na plenerowych imprezach, ale również o występach na zamkniętych bankietach dla firm. Ocenił też polskie media zajmujące się rodzimym show-biznesem.

 • Tutaj dekalog nie ma racji bytu

  TVP2 kręci nowy, codzienny serial komediowy "Wiadomości z drugiej ręki". To medialna rzeczywistość, pełna intryg i zaskakujących zwrotów akcji, przedstawiona w krzywym zwierciadle, której bohaterami są Marcin Wilk (Wojciech Mecwaldowski) i Agata Rusek (Magdalena Łaska), czyli najpopularniejsza para prezenterów w kraju.

 • Rossellini na czele jury Berlinale

  Aktorka i reżyserka Isabella Rossellini będzie przewodniczącą jury rozpoczynającej się 10 lutego 61. edycji festiwalu w Berlinie - poinformowali organizatorzy imprezy.

 • Agnieszka Orzechowska: Modlę się do Boga, żebym zaczęła chodzić!

  Polska Angelina Jolie wciąż nie doszła do siebie po tym, jak na imprezie wypadła z okna i doznała licznych obrażeń. Okazuje się, że Agnieszka przeszła już kilka operacji, ale wciąż ma spore(...) iść na siłownię. Proszę o więcej zdrowia" - wyznaje "Super Expressowi" Angie. Mamy nadzieję, że Bóg jej wysłucha i wybaczy "zrobienie laski Majdanowi w toalecie"!

 • Festiwal Filmu Niemego powraca do Krakowa

  6 grudnia rozpocznie się 13. edycja Festiwalu Filmu Niemego, wyjątkowej imprezy muzyczno-filmowej, która po rocznej przerwie wraca do Kina Pod Baranami. W tym roku pod hasłem "Szczęśliwa trzynastka".

Zdjęcia na temat: laski po imprezie
Wideo na temat: laski po imprezie
 • Randka z królową

  "Randka z królową" to nieopowiedziana dotąd historia pierwszej miłości Elżbiety II. Historia, która wreszcie ujrzała światło dziennie jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. W pewną majową noc dwie księżniczki będą bawić się na największej imprezie w historii Londynu i zrobią wszystko, czego zabrania dworska etykieta. Elżbieta zakocha się po raz pierwszy, a Małgorzata, jak zauważył The Hollywood Reporter "zapisze się w historii jako Lindsay Lohan rodziny królewskiej". Elżbieta i jej...

 • Efekt domina

  Film jest opowieścią o Rafaelu i Nataszy, którzy zaczynają wspólne życie w państwie, które się jeszcze naprawdę nie narodziło. On jest ministrem sportu nieuznawanej republiki Abchazji, ona rosyjską śpiewaczką operową. Dla Rafaela Natasza porzuciła swoją karierę i rodzinę w Rosji. Jednak ich wspólny początek dosyć szybko okazuje się pełną dramatycznych napięć drogą w nieznane. Życie w kraju nieuznawanym praktycznie przez nikogo, naznaczonym wojną domową i całkowicie uzależnionym od kaprysów i...

 • Następny jesteś ty

  Opowieść o rodzeństwie, które świętuje 30. rocznicę ślubu swoich rodziców. Imprezę przerywa niespodziewany atak anonimowych zabójców.

Dyskusje na temat: laski po imprezie
 • Re: Anna czy Ewa?

  zdecydowanie powinien wybrać Kasię;) http://www.atakuj.com/laski/kate-upton-chwali-sie-biustem-przy-kazdej-mozliwej-okazji-na-instagramie-i-na-imprezie/