• Informacje na temat:

  lasota

Artykuły na temat: lasota
 • "Sanatorium miłości": Internauci nie zostawiają suchej nitki na Ryszardzie "Maruderze"

  Ryszard Lasota, jeden z bohaterów "Sanatorium miłości", nie cieszy się zbytnią sympatią widzów. W sieci nazywany jest "maruderem" i "panem pretensją".

 • Ostatnia pieśń Julity

  W siódmym odcinku, kolejnymi zagrożonymi okazali się Romek Lasota oraz Agata Malcherek. Z programu odpadła, decyzją widzów w głosowaniu SMS-owym, niepokorna i zbuntowana Julita Woś.

 • "Klan": Wielka awantura o... Małgosię

  Beata (Magdalena Wójcik), godząc się, by Małgosia (Suzanna von Nathusius) pomagała ojcu w opiece nad Agatką (Franio Lasota), nie będzie przypuszczała, że jej córka zostanie... pełnoetatową niańką. Uzna, że Jacek (Tomasz Bednarek) wykorzystuje dziewczynę i w końcu powie dość!

 • "The Voice Of Poland": 17-latka wzbudza emocje

  17-letnia Maia Lasota to bez wątpienia jedna z najbardziej wyrazistych postaci trzeciej edycji "The Voice Of Poland". Młoda wokalistka ma wielu fanów, ale też i przeciwników.

 • "Klan": Małgosia rzuci szkołę, by pomóc ojcu w opiece nad malutką Agatką?

  Małgosia (Suzanna von Nathusius) będzie przekonana, że jej ojciec nie da sobie rady z opieką nad malutką córeczką. Postanowi pomóc mu i... zastąpić Agatce (Franio Lasota) matkę! - Chyba lepiej jak ja będę się opiekowała siostrą niż jakaś obca baba - powie Beacie (Magdalena Wójcik).

 • "The Voice Of Poland": Zaskakująca decyzja Edyty Górniak!

  To spora niespodzianka! Z "The Voice Of Poland" pożegnała się 17-letnia Maia Lasota, jedna z dotychczasowych faworytek do zwycięstwa. Rudowłosa uczestniczka show została wyeliminowana z programu decyzją Edyty Górniak!

 • "Barwy szczęścia": Tydzień nowych twarzy

  Zapraszamy na kolejny tydzień z „Barwami Szczęścia”, w którym poznacie dwóch nowych bohaterów – Darka Janickiego (w tej roli Andrzej Niemyt) oraz Marcela Lasotę (Kamil Maćkowiak).

 • Agata pożegnała "Fabrykę"

  Po piątkowej gali "Fabryki gwiazd" show opuściła Agata Malcherek, przegrywając rywalizację z Czechem Romanem Lasotą. Program uświetniła swoją obecnością Maryla Rodowicz.

 • "Barwy szczęścia": Pijacki podryw

  Martę (Katarzyna Zielińska) czeka duże rozczarowanie ze strony Marcela (Kamil Maćkowiak), któremu pomaga w walce z alkoholizmem. Niedługo Lasota zadzwoni do niej z zaproszeniem na wspólny jogging(...) wróci do salonu, obsypie ją komplementami, przyglądając się lubieżnie. Dla Walawskiej będzie to niekomfortowa sytuacja. Tym bardziej że w pewnym momencie Lasota zacznie się do niej nieprzyzwoicie...

 • Rudowłosa maturzystka z "The Voice Of Poland"

  Występ 17-letni Mai Lasoty był jednym z najmocniejszych fragmentów ostatniego "The Voice Of Poland". Internauci są zachwyceni talentem i urodą rudowłosej maturzystki.

Zdjęcia na temat: lasota
Wideo na temat: lasota
 • "Barwy szczęścia": Zwiastun odcinka 1484.

  Sabina i Władek, po telefonie od Kajtka, od razu przyjeżdżają do domu, gdzie dowiadują się od policjantów, że ich syn został oskarżony przez Szczepana Zbrowskiego o próbę gwałtu na jego córce. Od zeznań Oliwki będącej pod dużym wpływem ojca zależy, co grozi Kajtkowi. Marcel dobija się do drzwi Marty, a Artur od razu dzwoni na policję. Walawska wyznaje mężowi, że w przeszłości Lasota ją molestował

 • "Barwy szczęścia": Złość Iwony

  . Marlena w końcu poznaje brata i zadaje mu pytanie, dlaczego nie próbował jej odnaleźć. Lasota nie wygląda na zadowolonego ze spotkania i nie uważa, żeby utrzymywanie kontaktu między nimi było potrzebne

Dyskusje na temat: lasota
 • Re: "Korona królów": Ilona Łepkowska odniosła się do plotek

  Poniżej przedstawiam listę aktorów, dla których od dzis nie mam szacunku: Halina Łabonarska (Królowa Jadwiga), Marta Bryła (Aldona), Paulina Lasota (Cudka), Piotr Gawron-Jedlikowski (Niemierza), Marcin Rogacewicz (Jaśko), Wojciech Żołądkowicz (Olgierd), Ireneusz Pastuszak (Przemysław Sieradzki), Andrzej Popiel (Bolko), Anna Grycewicz (Kunegunda), Katarzyna Czapla (Elżbieta), Tomasz Sapryk