• Informacje na temat:

  last minute

Artykuły na temat: last minute
 • Zjawiskowa Halejcio błyszczała na premierze komedii "Last minute"

  Komedyjka Patryka Vegi "Last minute", która wchodzi właśnie na ekrany polskich kin, to przede wszystkim starcie dwóch pięknych kobiet - Anny Szarek, czyli Anny z "Komisarza Aleksa", i Klaudii Halejcio, czyli Marysi Podhoreckiej z "Rezydencji"!

 • Reżyser filmu "Motyl Still Alice", Richard Glatzer, nie żyje

  Jeden z reżyserów filmu "Motyl Still Alice", za rolę w którym Julianne Moore otrzymała w tym roku Oscara, nie żyje. Richard Glatzer przegrał walkę ze stwardnieniem zanikowym bocznym. Miał 63 lata.

 • Świąteczna wyprawa

  W obliczu nadchodzących świąt, Nora wraz z Karlem decyduje się skorzystać z wakacyjnej oferty last minute. Rodzina Walkerów bardzo nerwowo reaguje na wyjazd...

 • Węże, czyli Złote Maliny po polsku. Sprawdzamy!

  Już 1 kwietnia poznamy laureatów kolejnej edycji Węży, czyli nagród honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Zanim dowiemy się, który tytuł okaże się chałą sezonu, sprawdzamy, jak wężowych kandydatów oceniali recenzenci Interii.

 • Klan

  Barbara na ferie zimowe wybiera się z synami do Toplina. Obiecuje Pawłowi, że znajdzie się tam również pokój dla Agnieszki i Zosi. Rafalski, korzystając z oferty last minute, również finalizuje czteroosobowy wyjazd do Szwajcarii. Jeremiasz powoduje stłuczkę na parkingu..

 • Recenzja Moonspell "Extinct": W pogoni za przebojem

  Wbrew tytułowi, twórczym zasobom Moonspell daleko do wygaśnięcia. Na "Extinct" Portugalczycy wykorzystują je subtelniej niż na kilku poprzednich albumach. Pozostaje pytanie, czy ponowny kurs na gotycką przebojowość sprosta wymaganiom tych, którym ta flagowa jednostka iberyjskiego metalu kojarzy się z czymś zupełnie odmiennym.

 • Wojciech Mecwaldowski

  Jest jednym z bardziej znanych aktorów młodego pokolenia. W 2004 roku ukończył Państwową Wyższa Szkołę Teatralną we Wrocławiu. Swój debiut miał w 2001 roku w serialu Klan, w którym zagrał pracownika hurtowni farmaceutycznej Kacpra. Od tamtej pory zaczął pojawiać się zarówno w serialach, jak i w filmach. Zagrał w " Lejdis" (2008), " Wojnie żeńsko-męskiej" (2011) i " Last minute" (2013

 • Queen + Adam Lambert w Krakowie: Relacja z koncertu

  "God Save the Queen" czyli "Boże, chroń królową" - usłyszeliśmy już z taśmy na koniec koncertu Queen + Adam Lambert w wypełnionej Kraków Arenie. Amerykański wokalista nawet nie próbuje zajmować tronu opuszczonego przez Freddiego Mercury'ego.

 • Beata Tadla i Jarosław Kret: Ślub tuż-tuż!

  ...mamy jeszcze wakacyjnego planu. Pewnie skończy się na last minute w jakimś ciepłym miejscu. Proszę mnie już nie pytać o ślub, bo i on może się okazać spontaniczny, jak większość naszych decyzji...

 • Oscary 2015: Znamy nominowanych! "Ida" powalczy o statuetkę

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego znalazła się wśród pięciu filmów nieanglojęzycznych nominowanych do Oscara. Jej operatorzy: Ryszard Lenczewski i Łukasz Żal mają szansę na Oscara za najlepsze zdjęcia. Anna Biedrzycka Sheppard została wyróżniona za najlepsze kostiumy ("Czarownica"). Z kolei w kategorii najlepszy dokument krótkometrażowy doceniono "Joannę" Anety Kopacz" i "Naszą klątwę" Tomasza Śliwińskiego. Najwięcej nominacji - dziewięć - otrzymały "Birdman" i "Grand Budapest Hotel".

Wideo na temat: last minute
Dyskusje na temat: last minute