• Informacje na temat:

  lata 10

Artykuły na temat: lata 10
 • Joanna Koroniewska poddała się badaniom. "Miałam 22 lata, gdy na raka zmarła moja mama"

  ...badań genetycznych. Powód? - Głównie ze względu na moje dzieci - dodała.  Gwiazda chce, by 10-letnia Janinka i roczna Helenka jak najdłużej mogły cieszyć się zdrowymi rodzicami. Sama tego nie doświadczyła, ojciec odszedł, kiedy była dwulatką. - Miałam 22 lata, gdy na raka zmarła moja mama. To ważny okres w życiu kobiety, wychodzi z domu, poznaje mężczyzn, nie wie, w którą stronę ma iść. Ja miałam...

 • Kultowe lata 90.: 10 przebojów eurodance

  Połowa lat 90. to okres największego triumfu nurtu eurodance, który rozbijał się po dyskotekach w wielu krajach. Zapraszamy do sentymentalnej podróży, w której nie zabraknie skocznych rytmów, mało skomplikowanych tekstów i... dużej dawki erotyki.

 • Walentyna Kozioł z "Sanatorium miłości" przeszła piekło. Całe lata mąż ją upokarzał

  ...10 latach znów była sama. - Ktoś z nas zabłądził i się oddalił? Myślę że on... - podsumowuje. Emerytura nie zamknęła jej w czterech ścianach, prowadzi wypożyczalnię karnawałowych strojów, projektuje(...) rolnicze, pracowała w różnych zawodach. Najdłużej jako księgowa. Miała 23 lata, gdy wyszła za człowieka, przy którym o szczęściu nie mogła nawet pomarzyć. - Z pokorą znosiłam upokorzenia - opowiada...

 • Fokus: Kariera w 10 utworach

  Wojciech Alszer, znany lepiej jako Fokus lub Fokusmok, 13 marca 2015 roku świętuje 35. urodziny. Jeden z najbardziej charakterystycznych raperów w naszym kraju może pochwalić się pokaźnym dorobkiem artystycznym. Spośród wszystkich utworów katowickiego rapera wybraliśmy 10, które idealnie podsumowują jego karierę.

 • Robert Lewandowski pławi się w luksusach! Lata tylko prywatnymi samolotami

  ...w jedną stronę, ale są przypadki, że do Monachium wraca prywatnym jetem. Podróż tam i z powrotem kosztuje go wtedy około 10 tysięcy euro, czyli nieco ponad 40 tysięcy złotych" - czytamy w tabloidzie(...). Piłkarz i jego żona nie tylko latają wynajętymi samolotami do pracy, ale także na wakacje i w różnych celach prywatnych. "SE" zdradza, że właśnie w taki sposób dostali się do Grecji na wesele...

 • 10 gwiazd (nie wartych) zachodu

  Być może tego nie odnotowaliście, ale z nową płytą wrócił właśnie Matt Pokora, swego czasu tak uwielbiany przez polską telewizję. Wrócił, ale czy chociaż w Sopocie ktoś go jeszcze pamięta?

 • Halina Frąckowiak ukrywała prawdę przed synem długie lata!

  .... - Te lata pamiętam jako ocean tęsknoty do Filipa − wyznała w jednym z wywiadów. Za Józefa nigdy nie wyszła za mąż. Oboje wiedzieli, że z powodu jego działalności mogłaby mieć kłopoty. Gdy w 1985 roku(...), choć po stanie wojennym znaczna część artystów bojkotowała tę imprezę. Kiszczak słowa nie dotrzymał, Szaniawski dostał 10 lat. Siedział na Rakowieckiej w Warszawie, potem w Barczewie. Skonfiskowano...

 • 10 polskich utworów rapowych na walentynki

  Walentynki. Dla jednych to ostateczny argument za tym, że nasze społeczeństwo się zamerykanizowało, dla drugich - idealna okazja, by jeszcze bardziej uszczęśliwić drugą połówkę. My zaś specjalnie na ten dzień przygotowaliśmy dla was zestawienie dziesięciu kawałków z rapowego poletka, które mówią o miłości.

 • "Chirurdzy": 10 lat wzruszeń

  Osobiste tragedie, ludzkie dramaty, najbardziej nieprawdopodobne medyczne przypadki i prawdziwe emocje to przepis, dzięki któremu „Chirurdzy” nieprzerwanie ściągają przed telewizory miliony widzów. Co wzruszało nas przez te 10 lat?

 • 10 utworów, które znasz, ale nie wiesz, jak się nazywają

  Usłyszałeś przypadkiem piosenkę w radiu, ale nie dosłyszałeś tytułu? Melodia chodzi za tobą kilka dni, ale nie możesz wpisać ją w wyszukiwarkę, bo nie masz pojęcia, jak się nazywa? Dobrze trafiłeś - oto 10 kompozycji, które każdy miał okazję poznać, ale jakimś cudem nie wie, jakie są ich tytuły.

Zdjęcia na temat: lata 10
Wideo na temat: lata 10
 • Policja o zatrzymaniu D. Olbrychskiego: Badanie alkomatem wykazało 0,9 promila alkoholu

  który groziły mu nawet dwa lata więzienia. Zamiast tego prokurator zaproponował karę 5 tys. zł grzywny i obowiązkowe od miesiąca świadczenie pieniężne w wysokości kolejnych 5 tys. zł. Aktor zapłaci więc 10 tys. złotych. Ponadto Olbrychski straci prawo jazdy na trzy lata. (TVN24/x-news)

 • "Singielka": Anna Oberc o operacjach plastycznych

  przydaje – mówi Anna Oberc. Aktorka rzadko eksperymentuje z wyglądem. Dwa lata temu przeszła jednak spektakularną metamorfozę – zmieniła bowiem kolor włosów z czarnego na blond. W jednym z wywiadów(...) przez 8–10 lat byłam bardzo ciemna, byłam brunetką, więc czasami w lustrze się nie poznawałam, gdy widziałam swoje odbicie – mówi Anna Oberc.

Dyskusje na temat: lata 10