• Informacje na temat:

  lata gwiazd

Artykuły na temat: lata gwiazd
 • Plejada gwiazd na powitaniu lata z Raffaello

  Lato to z pewnością najbardziej wyczekiwana pora w roku. Marka Raffaello już po raz 7. zadbała, by i tym razem odpowiednio uczcić nadejście tego wyjątkowego sezonu. Gwiazdy, które pojawiły się na evencie w Pałacu w Wilanowie, na długo zapamiętają ten niezwykły wieczór.

 • Allan Starski i twórcy "Idy" w łódzkiej Alei Gwiazd

  Zdobywca Oscara, scenograf Allan Starski oraz twórcy oscarowej "Idy" zostaną uhonorowani gwiazdami w Alei Gwiazd w Łodzi. Dotąd na głównej ulicy miasta - Piotrkowskiej - wmurowano 65 gwiazd wybitnych postaci polskiego filmu.

 • Zmarła gwiazda "Big Brothera"! Miała 32 lata!

  To z pewnością bardzo smutny dzień dla wszystkich fanów tego popularnego na całym świecie reality-show.  Jedną z największych gwiazd brytyjskiej edycji tego programu była bez wątpienia niejaka(...).  To bez wątpienia przyczyniło się do tego, że stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów brytyjskiego "Big brothera". Niestety, transseksualna gwiazda niespodziewanie zmarła. O tym...

 • Po 12 latach oświadczył się dziewczynie. Z pomocą gwiazd!

  Ed Sheeran, Bob Geldof, Nile Rodgers i inne gwiazdy namówiły Sophie, by wyszła za Jima.

 • Nie żyje Konrad Gaca! Trener gwiazd miał zaledwie 42 lata!

  Konrad Gaca był znanym w mediach trenerem i autorem diety odchudzającej. Ciało mężczyzny znaleźli bliscy w jego lubelskim domu...

 • Kultowe lata 90.: 10 przebojów eurodance

  Połowa lat 90. to okres największego triumfu nurtu eurodance, który rozbijał się po dyskotekach w wielu krajach. Zapraszamy do sentymentalnej podróży, w której nie zabraknie skocznych rytmów, mało skomplikowanych tekstów i... dużej dawki erotyki.

 • "Różowe lata 70." ponownie w telewizji!

  ...większość czasu w piwnicy Erica na rozmowach o życiu, o pierwszych miłościach i o szalonych pomysłach, które w latach siedemdziesiątych często wpędzały ich w niemałe tarapaty. Pierwszy odcinek "Różowych(...) w nim gościnnie wiele bardzo rozpoznawalnych w tamtych czasach gwiazd, między innymi: Dwayne Johnson, Mitch Pileggi, Brooke Shields, Isaac Hayes, Bruce Willis, Jessica Simpson, Shannon Elizabeth, Lindsay...

 • Największe przeboje lat 90. Rok po roku

  Lata 90. to nowe 80. - dowcipkują obserwatorzy trendów. Rzeczywiście, okres kaset, walkmanów, wypożyczalni wideo i gumy Turbo stał się w ostatnim czasie dekadą wyjątkowo modną.

 • Piękne córki znanych gwiazd

  Znani rodzice, uroda i pieniądze niejednej gwieździe utorowały drogę do kariery. Niektóre gwiazdorskie pociechy starają się pracować na własne konto. Na każdym kroku starają się odeprzeć zarzuty, że sukces zawdzięczają wyłącznie sławnym rodzicom. Inni wręcz przeciwnie - wyciskają ze znanego nazwiska ile tylko się da.

 • 10 gwiazd (nie wartych) zachodu

  Być może tego nie odnotowaliście, ale z nową płytą wrócił właśnie Matt Pokora, swego czasu tak uwielbiany przez polską telewizję. Wrócił, ale czy chociaż w Sopocie ktoś go jeszcze pamięta?

Zdjęcia na temat: lata gwiazd
Wideo na temat: lata gwiazd
Dyskusje na temat: lata gwiazd