• Informacje na temat:

  lata jedną

Artykuły na temat: lata jedną
 • Zakazane uczucie. Romans aktorów ciągnął się przez lata

  Jan Englert i Beata Ścibakówna od lat tworzą udane małżeństwo. Są jedną z najpiękniejszych praw w Polskim show-biznesie. Aktor był już bardzo doświadczonym mężczyzną, gdy na jego drodze stanęła śliczna studentka. Englert miał za sobą już jedno małżeństwo i kilka romansów. O jednym z nich plotkowała cała Polska.

 • Tylko jedna świąteczna premiera

  Tylko jeden film - "Motyl. Still Alice" - z nagrodzoną Oscarem Julianne Moore w roli głównej - wchodzi w piątek, 3 kwietnia, na ekrany polskich kin. Wciąż granych jest jednak wiele innych produkcji, które warto zobaczyć, a świąteczny okres jest ku temu idealną okazją.

 • Zmarła gwiazda "Big Brothera"! Miała 32 lata!

  Nie żyje Rebekah Shelton. 32-latka była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek brytyjskiej edycji "Big Brothera".

 • Największe przeboje lat 90. Rok po roku

  Lata 90. to nowe 80. - dowcipkują obserwatorzy trendów. Rzeczywiście, okres kaset, walkmanów, wypożyczalni wideo i gumy Turbo stał się w ostatnim czasie dekadą wyjątkowo modną.

 • Katarzyna Warnke: 42 lata, a ciało jak u nastolatki!

  Warnke afirmuje cielesność i zmysłowość: - Kwestie zmysłowości, pewnej mądrości ciała, są niewątpliwie dla mnie ważne. Myślę, że seksualność jest jedną z kluczowych dziedzin życia i uważam, że warto o tym otwarcie mówić.

 • "Jedna wielka impreza" (wywiad z Metronomy)

  Konsekwentnie budowali swą pozycję przez ponad dekadę, a ukoronowaniem ich dorobku jest wydana w marcu 2014 r. płyta "Love Letters", na której dają upust fascynacji stylistyką bardzo retro. Już 27 lutego Metronomy wystąpią w warszawskim Palladium jako główna gwiazda tegorocznej edycji festiwalu Electronic Beats.

 • Halle Berry pokazała gorące zdjęcie! Ciężko uwierzyć, że aktorka ma 52 lata!

  ..."Malaria". Od temu momentu wszystko potoczyło się błyskawicznie i Berry stała się jedną z ulubienic Ameryki. Największy rozgłos przyniosła jej rola Kobiety Kota. Jej ciekawa uroda i boskie ciało zrobiły furorę i choć aktorka ma już 52 lata, nadal zachwyca urodą. Na najnowszym zdjęciu, jakie gwiazda opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych, widać piękne, jędrne ciało. Fani byli...

 • "Psy": Kultowa produkcja ma już 22 lata

  "Psy" Władysława Pasikowskiego bez cienia wątpliwości zasługują na miano filmu kultowego. Niezapomniane kreacje stworzyli w nim: Bogusław Linda, Marek Kondrat, Cezary Pazura, Janusz Gajos i Agnieszka Jaskółka. 20 listopada 2014 roku mijają 22 lata od premiery "Psów".

 • "rodzinka.pl": Co się przez te lata zmieniło?

  ...na naukę, bo pochłaniają go kolejne propozycje z TVP (prowadzi "The Voice of Poland" i "Kocham Cię, Polsko!"). Trzeciego z serialowych braci - Kubę - gra Adam Zdrójkowski. Przez te lata wyrósł na(...) zagrała jedną z głównych ról, zdobył Oscara! Z kolei Jacek Braciak, serialowy Marek, kumpel Ludwika, rozstał się ostatnio ze swoją partnerką, Mają Hirsch, z którą ma córkę. Najtrudniejsze pożegnanie...

 • Kultowe lata 90.: 10 przebojów eurodance

  Połowa lat 90. to okres największego triumfu nurtu eurodance, który rozbijał się po dyskotekach w wielu krajach. Zapraszamy do sentymentalnej podróży, w której nie zabraknie skocznych rytmów, mało skomplikowanych tekstów i... dużej dawki erotyki.

Zdjęcia na temat: lata jedną
 • Cory Monteith
Wideo na temat: lata jedną
 • Michał Figurski: Mam jedno marzenie. Chcę spędzic dobrze życie!

  Michał Figurski ma obecnie jedno marzenie: chce mieć dobre życie. Dotychczas przeżyte lata uważa za bardzo udane, choć popełnił w tym czasie wiele błędów.

 • Bogumiła Wander: Tęsknię za telewizją

  Była prezenterka przyznaje, że bardzo tęskni za telewizją, bo spędziła w niej najpiękniejsze chwile swojego życia. Przez lata była jedną z najpopularniejszych spikerek TVP. Zachwycała urodą, elegancją, wysoką kulturą osobistą i nienaganną dykcją. Teraz, na emeryturze, dużo czasu spędza przed telewizorem, ma swoje ulubione programy, kibicuje młodszym koleżankom po fachu i z dużą nostalgią wspomina

 • Rafał Zawierucha: Wsiadam na konia i zapominam o wszystkim

  Rafał Zawierucha ma 32 lata. Zasłynął rolą w najnowszym filmie Quentina Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood". Aktor wcielił się w postać Romana Polańskiego i pracował u boku takich aktorów jak Leonardo DiCaprio, Brad Pitt oraz Margot Robbie. Jedną z jego pasji jest... jazda konna. - Wsiadam na konia i zapominam o wszystkim. To chęć bycia wolnym, w pędzie - mówi z uśmiechem na twarzy. Według

Dyskusje na temat: lata jedną