• Informacje na temat:

  lata michaela

Artykuły na temat: lata michaela
 • Syn Michaela Douglasa dotkliwie pobity

  Siedem lat przesiedział w więzieniu za narkotyki. Dziś układa sobie życie na nowo. "Minęły już dwa lata, odkąd wyszedł. Mogę śmiało powiedzieć, że syn jest w dobrej kondycji i wolny od nałogu. Otrzymał surową karę za posiadanie i handel narkotykami" - mówi Michael Douglas, nie kryjąc, że za kratami Cameron doświadczył niezwykłego okrucieństwa.  "Tuż po wyroku uważałem, że jeszcze mu to...

 • Największe przeboje lat 90. Rok po roku

  Lata 90. to nowe 80. - dowcipkują obserwatorzy trendów. Rzeczywiście, okres kaset, walkmanów, wypożyczalni wideo i gumy Turbo stał się w ostatnim czasie dekadą wyjątkowo modną.

 • Nie żyje Jan-Michael Vincent, gwiazda serialu "Airwolf"

  Jan-Michael Vincent, znany z roli głównej w serialu z lat 80. "Airwolf", zmarł wskutek ataku serca. Miał 74 lata.

 • Płyty, które rodziły się w wielkich bólach

  Często bywa tak, że wielkie albumy powstawały w bólach. Artyści mierzący się z kryzysem twórczym, katastrofy osobiste, klęski żywiołowe, mocowanie się z techniką dawały (ale nie zawsze!) miejsce w historii muzyki.

 • To była pilnie strzeżona tajemnica Michaela Jacksona. Ukrywał to latami!

  ..."Król popu" przez całe lata posiłkował się perukami, które robili dla niego najlepsi fryzjerzy. W jednej z nich został znaleziony martwy 25 czerwca 2009 roku po tym, jak osobisty lekarz Conrad Murray zaaplikował mu lek znieczulający - propofol. Michael Jackson miał go prosić o ten środek, by móc spokojnie zasnąć. Sekcja zwłok wykazała, że jego ciało pokryte było bliznami i śladami po licznych...

 • Kultowe lata 90.: 10 przebojów eurodance

  Połowa lat 90. to okres największego triumfu nurtu eurodance, który rozbijał się po dyskotekach w wielu krajach. Zapraszamy do sentymentalnej podróży, w której nie zabraknie skocznych rytmów, mało skomplikowanych tekstów i... dużej dawki erotyki.

 • Fadi Fawaz, partner George'a Michaela, przerywa milczenie!

  Fadi Fawaz, partner George'a Michaela, wyjawił na portalu społecznościowym, że to on znalazł zwłoki wokalisty.

 • Cierpienia Robina Williamsa

  Kilka miesięcy po śmierci Robina Williamsa mamy okazję przekonać się, jak trudne i niezwykle bolesne były jego ostatnie lata życia. Jak sugeruje brytyjski kanał Channel 5, który dotarł do nowych faktów na temat śmierci aktora, jego ostatnie dni to był jeden wielki ciąg cierpienia!

 • Michael Buble z ciężarną żoną na salonach

  Wokalista i jego żona dwa lata temu przeżywali prawdziwy dramat - u ich młodszego syna zdiagnozowano nowotwór. Na szczęście, dzięki szybko podjętemu leczeniu chłopiec wrócił do zdrowia. Początek roku 2018 przyniósł z kolei dobre nowiny - jak się okazało, żona Michaela Buble oczekuje trzeciego dziecka. Wygląda na to, że do porodu zostało już niewiele czasu. Wokalista pojawił się z żoną na...

 • "Jurassic World" : Nowa przygoda

  W 1993 roku Steven Spielberg zrewolucjonizował kino, wprowadzając na ekrany "Jurassic Park". Film wdarł się w serca widzów w każdym wieku i rozbudził ogólnoświatową fascynację dinozaurami. 22 lata później prehistoryczne gady powracają na ekrany w produkcji zatytułowanej "Jurassic World".

Zdjęcia na temat: lata michaela
Wideo na temat: lata michaela