• Informacje na temat:

  lata mijają

Artykuły na temat: lata mijają
 • ​Kultowe seriale: Mijają 54 lata od premiery pierwszego polskiego serialu!

  Dokładnie 54 lata temu - 5 stycznia 1965 roku - TVP rozpoczęła emisję pierwszego polskiego serialu "Barbara i Jan", w którym główne role zagrali Jan Kobuszewski i Janina Traczykówna.

 • "Psy": Kultowa produkcja ma już 22 lata

  "Psy" Władysława Pasikowskiego bez cienia wątpliwości zasługują na miano filmu kultowego. Niezapomniane kreacje stworzyli w nim: Bogusław Linda, Marek Kondrat, Cezary Pazura, Janusz Gajos i Agnieszka Jaskółka. 20 listopada 2014 roku mijają 22 lata od premiery "Psów".

 • "Nad rozlewiskiem": Mijają 2 lata od śmierci niezapomnianej Małgorzaty Braunek

  .... Miała 22 lata, kiedy skończyła warszawską szkołę teatralną i zagrała w filmie "Polowanie na muchy" Andrzeja Wajdy. Rok później znów spotkała się na planie z Andrzejem Wajdą i wystąpiła w jego(...) płakać... Wciąż próbuję zrozumieć, czym była ta choroba, jak strasznie dużo nas to wszystkich kosztowało, jak mama przez to przechodziła - wyznała Orina Krajewska w wywiadzie. 23 czerwca - mijają...

 • Dokumenty na 15. Festiwalu Filmu Niemego

  W dniach 4-7 grudnia w Kinie Pod Baranami odbędzie się 15. jubileuszowa edycja Festiwalu Filmu Niemego pod hasłem "Obrazy rzeczywistości". Krakowska impreza to niecodzienne wydarzenie muzyczno-filmowe, które przypomina lata świetności kina niemego i dowodzi, że współczesna publiczność chce je odkrywać na nowo.

 • "Rodzina zastępcza": Mijają 4 lata od śmierci Gabrieli Kownackiej

  Gabi, Gabisia, Gaba - tak mówili o niej przyjaciele. Dla milionów telewidzów była Anką z "Rodziny zastępczej" i Dorotą z "Matek, żon i kochanek", dla kinomanów - Anitą z filmu "Hallo, Szpicbródka". W niedzielę 30 listopada mijają 4 lata od dnia, kiedy Gabriela Kownacka przegrała walkę z rakiem...

 • Scooter: Niemieccy królowie obciachu

  Brzmienie przypominające młot pneumatyczny, charakterystyczny czarny ubiór, nienaturalne blond włosy wokalisty i jego niezapomniany głos. Z tym na zawsze kojarzony będzie zespół Scooter.

 • "Na dobre i na złe": Mijają trzy lata, a Adam i Wiki wciąż nie są razem

  ...(Emilia Komarnicka) i nowemu salowemu Szczepanowi (Kamil Kula) potrzeba było 3, 4 odcinków, żeby byli razem. A my z Wiktorią? Mijają trzy lata i ciągle nam nie wychodzi. Jak pan dostał rolę Adama(...)Trudno pana rozpoznać w tym kapeluszu, ciemnych okularach i z papierosem! Po dwóch latach serialowego życia już panu dokucza popularność? - (śmiech) "Na dobre i na złe" ogląda kilka milionów widzów...

 • Czego dowiedzieliśmy się po Brit Awards 2015?

  25 lutego odbyła się gala, na której rozdano "brytyjskie Grammy". Wszyscy rozjechali się w swoje strony, Madonna powoli dochodzi do siebie, a internauci szukają nowych tematów do żartów. Co warto zapamiętać z kolejnej muzycznej gali?

 • Mijają 2 lata od śmierci Gabrieli Kownackiej

  Dokładnie 2 lata temu, 30 listopada 2010 roku, po długiej walce z ciężką chorobą zmarła uwielbiana przez widzów aktorka - Gabriela Kownacka, czyli niezapomniana Anka Kwiatkowska z "Rodziny zastępczej".

 • "Wiadomości" świętują 25. urodziny

  18 listopada 1989 roku miejsce "Dziennika Telewizyjnego" zajęły "Wiadomości", które dziś plasują się na czele rankingu najpopularniejszych programów informacyjnych. To zasługa zespołu dziennikarzy współtworzących serwis Jedynki.

Zdjęcia na temat: lata mijają
Dyskusje na temat: lata mijają