• Informacje na temat:

  lata powrócił

Artykuły na temat: lata powrócił
 • Ewa Demarczyk: Czarny Anioł powrócił!

  Wieliczki. Fani przez płot wrzucają jej kwiaty – najwięcej w dniu jej urodzin, 16 stycznia. Przez lata posiadłość wyglądała na opuszczoną. Miała brudne, częściowo pozabijane dyktą okna. Nikt nie pojawiał...

 • Nie żyje aktor Rod Taylor

  Rod Taylor, który zagrał u boku Tippi Hedren w kultowych "Ptakach" (1963 r.) Alfreda Hitchcocka, zmarł w czwartek, 8 stycznia, w Los Angeles. Zagrał w ponad 50 filmach, głównie amerykańskich. Miał 84 lata.

 • "Czar Par" powrócił! I od razu taka wpadka. Pomylili imię Andrzeja Wrony!

  Kultowy "Czar Par" powrócił! Nie obyło się jednak bez wpadki. W ostatnim odcinku programu pomylono imię Andrzeja Wrony, siatkarza i męża Zofii Zborowskiej.

 • Tajemnica śmierci Philipa Taylora Kremera. Ciało znaleziono po czterech latach

  20 lat temu, 12 lutego 1995 roku po raz ostatni znak życia dał Philip Taylor Kramer, basista amerykańskiej grupy Iron Butterfly z lat 70. Jego ciało znaleziono ponad cztery lata później, a wokół śmierci narosło wiele tajemnic.

 • Niezapomniane aktorki lat 90., które powróciły na ekrany!

  W latach 90. robiły furorę. Ich kariera przechodziła najlepsze lata, a one korzystały z tego jak najlepiej mogły. Życie nie szczędziło im dramatów i spadków formy, jednak dziś ponownie możemy je oglądać w najnowszych serialach. Pamiętacie te sławne aktorki lat 90.?

 • Kayah i Goran Bregović znowu razem: "To była zawsze świetna zabawa"

  16 lat po niezapomnianym występie na warszawskim Służewcu duet Kayah i Goran Bregović powróci podczas Life Festival Oświęcim 2015.

 • "Cudowne lata": Amerykańska sielanka?

  ..."Cudowne lata" w założeniu miał być serialem dla młodzieży. Ale szybko okazało się, że perypetie rodziny Arnoldów z uwagą śledzą widzowie w każdym wieku. I niemal na każdym kontynencie!

 • Stallone wraca do postaci Rambo. Po raz ostatni

  Sylvester Stallone zapowiedział, że powróci na ekrany jako John Rambo. Piąta odsłona serii o tytułowym weteranie wojny w Wietnamie będzie zwieńczeniem całego cyklu.

 • "Gra o tron": Kto powróci w kolejnych sezonach?

  Aktorzy wznowili kontrakty na dwa lata. Jak na razie HBO zamówiło oficjalnie siódmy sezon serii, jednak od jakiegoś czasu spekuluje się, że powstanie również ósma seria. Jak pisaliśmy wcześniej(...) aktorów będzie zarabiać przez następne dwa lata około 500 tysięcy dolarów za odcinek (wcześniej ich wypłata wynosiła niecałe 300 tysięcy). Czy oznacza to, że postacie grane przez aktorów przeżyją do...

 • Nowe role Marcina Prokopa

  Fani Marcina Prokopa mogli śmiać się z błyskawicznych puent i ciętych ripost swojego ulubieńca w "Mam talent!", jednak program ma szansę powrócić na antenę dopiero jesienią. Mimo to, ta wiosna będzie należała do niego!

Zdjęcia na temat: lata powrócił
Wideo na temat: lata powrócił
 • Trojanowska: Ostatnio się rozbuchałam!

  Iza Trojanowska po latach przerwy wróciła w listopadzie 2016 roku z nową płytą. Na krążku, zatytułowanym "Na skos", znalazło się dziesięć piosenek. Wszystkie kawałki utrzymane są w tradycyjnym rockowym klimacie. Wokalistka powróciła tym samym do korzeni swojej twórczości z lat 80. Nie ukrywa, że jako kobieta lubi przechodzić zmiany, od wizerunku począwszy, na osobowości i rodzaju twórczości

 • Isabel Marcinkiewicz wraca do mediów

  Izabela Marcinkiewicz (32 l.) zdradziła, że zdecydowała się powrócić do Polski po ośmiu latach spędzonych w Londynie dla męża Kazimierza Marcinkiewicza (54 l.). "Czego nie robi się dla mężczyzny, którego się kocha" - powiedziała, dodając, że w kraju zajęła się sprzedażą brytyjskich kosmetyków dla kobiet. Na zakupy nadal jednak będzie latać do Wielkiej Brytanii. "Bardzo fajnie tam było i będę tam

Dyskusje na temat: lata powrócił