• Informacje na temat:

  lata próbowałam

Artykuły na temat: lata próbowałam
 • "Cudowne lata": Amerykańska sielanka?

  ..."Cudowne lata" w założeniu miał być serialem dla młodzieży. Ale szybko okazało się, że perypetie rodziny Arnoldów z uwagą śledzą widzowie w każdym wieku. I niemal na każdym kontynencie!

 • Recenzja Slipknot ".5: The Gray Chapter": Wyraźne zwycięstwo... na punkty

  Śmierć basisty Paula Graya w 2010 roku nakazywała stawiać przyszłość Slipknot pod dużym znakiem zapytania. Na domiar złego, gdy trzy lata później powoli próbowali oswoić się z tą traumą, szeregi zespołu opuścił powszechnie ceniony perkusista Joey Jordison, drugi z filarów sekcji rytmicznej zamaskowanych muzyków z Iowa. Czy pozbawionemu pierwotnej siły napędowej Slipknot udało się przekuć te

 • Sygnały o tym, że Łukasz z "Chłopaków do wzięcia" wpakował się w nie lada problemy, docierały do nas już od jakiegoś czasu. Jednak aż trudno było uwierzyć w te szokujące wiadomości. Okazały się one prawdziwe. 29-latek próbował zgwałcić swoją babcię! Został skazany na trzy lata więzienia.

 • "M jak miłość": Ktoś chce ją zniszczyć

  W niezłych tarapatach znajdzie się grana przez Dominikę Ostałowską w "M jak miłość" Marta. Internet będzie huczał od nieprawdziwych informacji na jej temat. Pani adwokat zacznie podejrzewać, że ktoś celowo próbuje zniszczyć jej karierę.

 • Edyta Bartosiewicz komentuje doniesienia brukowca: ktoś celowo próbuje mi zaszkodzić

  Facebooku, zżymając się, że "ktoś celowo chce jej zaszkodzić i zniszczyć to, co ciężką pracą budowała przez ostatnie lata". "Właśnie dowiedzieliśmy się, że w jednej z brukowych gazet opublikowano(...) poważnie mijając się z prawdą i chce zniszczyć to, co ciężką pracą budowałam przez ostatnie lata. Zapraszamy na koncerty do Szczecina (23.04) i Warszawy (26.04)".

 • "Jurassic World": Dinozaury znów na ekranie

  Czy ktoś wyobraża sobie dinozaury wyglądające, brzmiące i poruszające się inaczej niż te, które zobaczyliśmy w kultowym "Jurassic Park"? To nie tylko film, to nasza wspólna pamięć. A teraz dinozaury powracają. Ale "Jurassic World" to nie tylko przepełniony efektami specjalnymi wizualny majstersztyk, to także próba odpowiedzi na pytanie o to, co dzieje się, gdy człowiek próbuje zaburzyć naturalny porządek.

 • Natalia Kukulska próbowała zablokować książkę o swojej matce. Przez niewygodne fakty?

  Piosenkarka od początku była przeciwna tej publikacji. Nie pojawi się więc na premierze... - Nie mamy takich planów. Książka została napisana bez konsultacji z Natalią, poza jej wiedzą - mówi "Świat&Ludzie" menedżerka Natalii, Monika Małyszek. Gdy dwa lata temu dziennikarze tygodnika jako pierwsi pisali o planach autora, ówcześni współpracownicy Natalii mówili nieoficjalnie, że będzie...

 • Tajemnica śmierci Philipa Taylora Kremera. Ciało znaleziono po czterech latach

  20 lat temu, 12 lutego 1995 roku po raz ostatni znak życia dał Philip Taylor Kramer, basista amerykańskiej grupy Iron Butterfly z lat 70. Jego ciało znaleziono ponad cztery lata później, a wokół śmierci narosło wiele tajemnic.

 • Edyta Górniak próbuje wkręcić przyjaciółkę do programu. Uda się?

  ...nie nagły wyjazd Sowińskiej do szkoły aktorskiej w USA. Edyta została nagle bez bratniej duszy. Przez lata nie znalazła nikogo, kto mógłby zastąpić Kasię. Po jej powrocie ze Stanów znowu się...

 • "Wiek Adaline" : Nieśmiertelna

  Co by było, gdyby nagle czas stanął w miejscu? Nie dla całej ludzkości, ale tylko dla jednej kobiety. Proces starzenia zostałby zahamowany, dzięki czemu mogłaby pamiętać cały XX wiek. Miałaby o wiele więcej czasu na naukę języków obcych, studiowanie nowych kierunków, pracę w wymarzonych zawodach. Mogłaby towarzyszyć swoim dzieciom do końca ich dni. Czy taka bohaterka byłaby szczęśliwa? Lee Toland Krieger, reżyser "Wieku Adaline", próbuje zmierzyć się z tym melodramatycznym i niestety odrobinę...

Zdjęcia na temat: lata próbowałam