• Informacje na temat:

  lata skrzyneckiej

Artykuły na temat: lata skrzyneckiej
 • Kasia Skrzynecka odwołała ślub!

  Sąd metropolitarny w czerwcu, po sześciu latach procesu, orzekł nieważność ślubu kościelnego Katarzyny Skrzyneckiej i Zbigniewa Urbańskiego. Ciekawostką jest fakt, że prezenter o wyroku dowiedział(...) cywilny wzięła w czerwcu 2009 roku. Na kościelną ceremonię trzeba będzie więc poczekać co najmniej cztery lata.

 • Kaja Paschalska: Zaczęłam się tym wszystkim za bardzo przejmować

  Przez siedemnaście lat obserwowaliśmy, jak dorastała na planie serialu "Klan". Kaja Paschalska w niczym nie przypomina ułożonej Oli Lubicz, jej największą miłością jest śpiewanie. Czy ma szansę wygrać trzecią edycję muzycznego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

 • Skrzynecka przeżywa plotki o rozstaniu Gąsowskiego i Głogowskiej!

  ...namową przyjaciółki Katarzyny Skrzyneckiej zdecydował się przyjąć ofertę. W końcu przyszedł czas na poznanie tanecznych partnerów. "Spotkałem się z moją partnerką, mistrzynią tańca. I to spotkanie(...). Chciałem, żeby była to profesjonalna przygoda z tańcem, a nie z tancerką. Czułem jednak, że wsiąkam, że biegnę ochoczo na treningi, nie po to, aby trenować. 2 lata po narodzinach naszego uczucia...

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Wielki powrót Kai Paschalskiej?

  "Super Express" publikuje kolejny przeciek z planu trzeciej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Jedną z głównych gwiazd ma być Kaja Paschalska, długoletnia odtwórczyni Oli Lubicz z serialu "Klan".

 • Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki: ze ślubu kościelnego nici?

  Od ślubu cywilnego Katarzyny Skrzyneckiej (46 l.) i Marcina Łopuckiego (43 l.) minęło ponad osiem lat. Wiele razy mówili, że kościelny też chcą wziąć. Ale teraz mąż aktorki wyznał, że... już nie czują potrzeby pójścia do ołtarza. Czyli ze ślubu nici?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Rozmus znowu wygrał!

  Dziewiąty odcinek 3. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Roberta Rozmusa. Aktor wystąpił jako R.Kelly w utworze "I Believe I Can Fly" i już po raz drugi triumfował na scenie show. Oto, co działo się w sobotę, 2 maja, w "TTBZ".

 • Katarzyna Skrzynecka uratowała fundację!

  .... I ten cud się wydarzył - opowiada "Rewii". Dopiero po czterech latach od tamtego wypadku Alek powiedział pierwsze słowa: kocham mamę! Stąd wzięła się nazwa fundacji. - Bardzo długo szukałam(...), na którą nie mieli wpływu - opowiada Joanna Palica.  Wiedziałam, że pani Kasia była najlepsza Drugi cud wydarzył się, gdy odebrała telefon od Katarzyny Skrzyneckiej. Aktorka obiecała jej, że jeśli...

 • Joanna Liszowska stawia czoła problemom

  Wydawało się, że po ubiegłorocznej wpadce z jazdą po alkoholu jej kariera legnie w gruzach. A jednak Joanna Liszowska pokajała się i nie może narzekać na brak propozycji.

 • Kasia Skrzynecka zbyt dużo pracuje? Co z jej córeczką?

  Alikia Ilia, ukochana córeczka Katarzyny Skrzyneckiej, właśnie obchodziła czwarte urodziny.  Dziewczynka to jedyne dziecko aktorki.  Nic więc dziwnego, że jest najważniejszą osobą w jej życiu. - Dokładnie 4 lata temu pewna śliczna maleńka kobietka, kokosząc się coraz bardziej intensywnie w moim mamusiowym brzuchu, postanowiła z uśmiechem powitać świat. To był najpiękniejszy dzień w naszym życiu...

 • Zachwatowicz i Wajda doktorami h.c. Uniwersytetu Pedagogicznego

  Krystyna Zachwatowicz i Andrzej Wajda otrzymali w poniedziałek tytuły doktorów honoris causa Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. - Znaczenia uhonorowanych dla wartości kultury polskiej, a i światowej, przecenić nie można - powiedział prof. Stanisław Sobolewski.

Zdjęcia na temat: lata skrzyneckiej