• Informacje na temat:

  lata świetności

Artykuły na temat: lata świetności
 • Polscy artyści, którzy mieli okazją oglądać ostatnią transmisję festiwalu w Opolu, mówią zgodnie: lata świetności legendarna impreza ma już dawno za sobą.

 • Dokumenty na 15. Festiwalu Filmu Niemego

  W dniach 4-7 grudnia w Kinie Pod Baranami odbędzie się 15. jubileuszowa edycja Festiwalu Filmu Niemego pod hasłem "Obrazy rzeczywistości". Krakowska impreza to niecodzienne wydarzenie muzyczno-filmowe, które przypomina lata świetności kina niemego i dowodzi, że współczesna publiczność chce je odkrywać na nowo.

 • Ivan Komarenko opowiedział o tym, co przydarzyło mu się podczas koncertu. Szok?

  Ivan Komarenko (39 l.) lata świetności ma już dawno za sobą. Czasy, gdy na jego koncerty przychodziły tłumy ludzi, należą już do minionych. Muzyk lubi je wspominać i chętnie opowiada o tym, co nietypowego działo się podczas jego występów.

 • Artyści czy sadyści?

  Muzyka kojarzy nam się w większości przypadków z rzeczami przyjemnymi, chociaż często zdarza nam się wykrzykiwać w złości, że jeżeli jeszcze raz usłyszymy "Włączamy niskie ceny", to nie wytrzymamy i coś komuś zrobimy. W przeszłości okazywało się, że sami artyści dokonywali najgorszych czynów.

 • Michał Wiśniewski: Jego fanka grozi mu śmiercią!

  Lata świetności zespołu Ich Troje dawno minęły. Ale lider grupy, Michał Wiśniewski (43 l.), wciąż ma liczne grono wielbicieli. Jednak miłość fanów może też być bardzo niebezpieczna. Kilka dni temu muzyk dostał taki "list miłosny". "Nie mogę bez ciebie żyć. Jeśli nie będziesz mnie kochał, to przez ciebie się zabiję. Zabiję też ciebie i twojego syna i twoją córkę oraz twoją żonę" - napisała...

 • Slash: Koncert w Krakowie - relacja, zdjęcia, wideo

  Kiedy Slash stawia gitarę do pionu w charakterystycznej dla siebie pozie, to wiedz, że za chwilę coś się wydarzy. Na przykład 10-minutowa solówka do "Rocket Queen".

 • Szymon Majewski wyśmiewa kolejną osobę! Co mu zrobiła Natalia Siwiec?!

  Nie da się ukryć, że lata jego świetności dawno już minęły. Szymon Majewski przez długie lata był gwiazdą stacji TVN. Prowadził kilka programów i był naczelnym, polskim komikiem. Niestety, w pewnym momencie podpadł swojemu szefostwu i jego gwiazda przestała już świecić takim blaskiem. Majewski zniknął z telewizji na dobre. Co więcej, nie został nawet poproszony o poprowadzenie programu "Mamy cię...

 • Wampir i trubadur, czyli muzyczne oblicza Macieja Maleńczuka

  Satanista, gwiazdor, kontrowersyjny artysta - takiego dziś widzimy Macieja Maleńczuka. Ale w przeciwwadze do tabloidowych nagłówków stoi bogaty muzyczny dorobek, którego można mu tylko pozazdrościć. Przy okazji premiery "Tęczowej swasty" przypominamy jego 10 najlepszych momentów i ratujemy je od zapomnienia.

 • Michał Wiśniewski namawia Justynę Majkowską, by wróciła do Ich Troje! Zgodzi się?

  Michał Wiśniewski wciąż ma w pamięci swój złoty okres. Wraz z zespołem Ich Troje święcił niegdyś wielkie sukcesy. Wiele wskazuje na to, że wokalista chciałby cofnąć się do tamtych czasów świetności(...) jego propozycję. - Nie jestem zawzięta, bardzo lubię chłopaków, ale ten etap życia mam już za sobą. Naprawdę mile wspominam te dwa lata, ale nie ma opcji, żebym wróciła. Propozycja powrotu pojawia się...

 • Billy Joel, amerykański muzyk i wokalista, lata świetności ma już za sobą. Teraz jednak, dzięki nowej wersji przeboju "Uptown Girl" w wykonaniu grupy Westlife, ma on szansę ponownie stać się gwiazdą pierwszej wielkości. Nic więc dziwnego, że Joel jest wdzięczny Irlandczykom za to, że zdecydowali się nagrać jego piosenkę.

Wideo na temat: lata świetności
 • Królowie lata

  Joe, Patrick i Biaggio skończyli już 15 lat i mają dość słuchania rodziców. Tego lata chcą spróbować wszystkiego, wziąć życie w swoje ręce i stać się mężczyznami. We trzech uciekają do lasu, budują dom i żyją jak królowie. Przynajmniej taki był plan... Wszystko komplikuje się, kiedy w leśnym domu pojawia się piękna Kelly, wspólny obiekt westchnień Joe i Patricka.

 • Jak spędziłem koniec lata

  Na niezamieszkałej wyspie w arktycznej części Rosji, dwaj mężczyźni pilnie wykonują swoje obowiązki pracowników małej stacji meteorologicznej. Ich zadaniem jest regularne odczytywanie danych i przesyłanie ich przez radio do centrali. W skażonej radioaktywnie okolicy, radio jest ich jedynym łącznikiem ze światem. Dla Siergieja, opryskliwego, pięćdziesięcioletniego mężczyzny, ta praca nie jest niczym nadzwyczajnym. Lata spędzone na odludziu nauczyły go traktować swoje obowiązki poważnie. Paweł...

 • Latająca maszyna 3D

  Imponująca rozmachem i nowatorstwem efektów specjalnych superprodukcja twórców oscarowego "Piotrusia i wilka". W przygodowym filmie dla całej rodziny po raz pierwszy w Polsce zastosowano technologię stereo 3D, wykorzystaną wcześniej w "Avatarze". "Latająca maszyna 3D" powstawała w Łodzi na imponującym planie o powierzchni 5000 m2. W realizację zaangażowano ponad 200 animatorów, w tym czołowe nazwiska z branży, znane z takich tytułów jak "Koralina i Tajemnicze Drzwi", "Toy Story", "Wallace...

Dyskusje na temat: lata świetności