• Informacje na temat:

  lata szkolne

Artykuły na temat: lata szkolne
 • "Zbrodnia 2": Gwiazdy wspominają szkolne lata

  Łukasz Nowicki, czyli Mariusz Walicki z 2. serii "Zbrodni", notorycznie spóźniał się na lekcje. Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Natalia z "Przyjaciółek", jako nastolatka przeżyła wiele zawodów miłosnych. Z kolei Agnieszka Szulim w podstawówce była pilną uczennicą, a buntowniczką w liceum... Oto, jak gwiazdy wspominają swoje szkolne lata.

 • Artur Żmijewski: Szkolna miłość przetrwała do dziś

  W tym roku obchodzą 22. rocznicę ślubu i 30. - znajomości.

 • "Cudowne lata": Amerykańska sielanka?

  ..."Cudowne lata" w założeniu miał być serialem dla młodzieży. Ale szybko okazało się, że perypetie rodziny Arnoldów z uwagą śledzą widzowie w każdym wieku. I niemal na każdym kontynencie!

 • 52 lata temu bracia Kaczyńscy ukradli księżyc

  "W rolach Jacka i Placka występują dwaj 12-letni bracia: Lech i Jarosław Kaczyńscy. Obaj znają powieści Makuszyńskiego od dawna. Praca w filmie nie męczy ich, chętnie spędzają długie godziny na planie, wszystko ich tutaj interesuje" - pisała w reportażu z planu filmu "O dwóch takich co ukradli księżyc" wysłanniczka magazynu "Film". 12 listopada 1962 roku odbyła się premiera tego obrazu.

 • Izabela Małysz ujawnia! "4 lata nękania naszej rodziny"

  ...podaję do publicznej wiadomości dane osobowe dziewczyny. Może środowisko szkolne (bo na rodzinne to jak już widać nie możemy liczyć) i znajomych będzie miało na nią wpływ, bo mnie już zabrakło sił...

 • Krzysztof Kolberger patronem IX LO w Gdańsku

  Zmarły cztery lata temu wybitny aktor Krzysztof Kolberger zostanie w środę patronem IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku, które ukończył w 1968 r. - To był nietuzinkowy i serdeczny człowiek - wspomina artystę kolega z ławy szkolnej, podróżnik Michał Kochańczyk.

 • "M jak miłość": Poznajcie Krystiana - sympatię Marzenki ze szkolnych lat

  Wkrótce Marzenka (Olga Szomańska) spotka w banku swego najlepszego przyjaciela sprzed lat i w tajemnicy przed Andrzejkiem (Tomasz Oświeciński) umówi się z nim na kawę. W roli szkolnej sympatii Lisieckiej - Krystiana - zobaczymy znanego z wielu serialowych wcieleń Pawła Ciołkosza.

 • Beata Tyszkiewicz i Andrzej Wajda: Historia pewnego mełżeństwa

  Ich związek trwał cztery lata, małżeństwo zaledwie półtora roku. Reżyser wspomina je bardzo niechętnie.

 • ..." - wspomina. "Z tego, co wiem, jedna z jej sióstr długo mieszkała w Grecji i w Kanadzie. Niedawno wybudowała dom pod Sanokiem". W Londynie Ewa spędziła dwa lata, potem wyjechała do Grecji i skończyła...

 • "Celebrity Splash!", czyli gwiazdy skaczą do wody

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniają znani jurorzy. Show zadebiutuje na antenie już wiosną.

Dyskusje na temat: lata szkolne
 • Re: Wiemy, jak skończy się "Klan"!

  to, to akurat zostaje a klan na którego jeszcze można było by fajnie po patrzeć to likwidują ! Szkoda jeszcze raz szkoda ! Mam sentyment do tego serialu, przypomina mi lata szkolne. Niech leciałby