• Informacje na temat:

  lata urodził

Artykuły na temat: lata urodził
 • Milla Jovovich urodziła!

  Modelka i aktorka jest mamą dwóch córek - 13-letniej Ever i 5-letniej Dashiel. Dwa lata po urodzeniu drugiej pociechy Milla Jovovich zaszła w kolejną ciążę. Po długim czasie wyznała, że(...)", któremu udało się dowiedzieć, że gwiazda urodziła trzecią córeczkę. Nie pozostaje nic innego jak pogratulować! *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Mila Kunis urodziła córeczkę!

  Mila Kunis i Ashton Kutcher zostali świeżo upieczonymi rodzicami. Jak podaje magazyn "People", gwiazdorskiej parze urodziła się córeczka.

 • "Ultraviolet": Piotr Stramowski kończy 32. lata

  Piotr Stramowski urodził się 17 września 1987 r. w Warszawie. Zanim został aktorem, studiował w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, którą to ukończył w 2012 r. Choć jego filmografia sięga 2009 r., kiedy to wystąpił w dwóch odcinkach serialu "Siostry", na popularność musiał poczekać. Przez trzy lata (2012-2015) grał psychiatrę w serialu "Na dobre i na złe...

 • Ma 2 lata i jest DJ-em! Nowy hit internetu?

  DJ Arch Jnr., bo taki pseudonim ma dwuletni chłopczyk, popisuje się za konsolą umiejętnościami lepszymi niż wielu starszych kolegów z branży.

 • Adam Konkol cierpi na poważną chorobę. Lekarze dawali mu 2 lata życia

  Adam Konkol urodził się z poważną, koszmarną chorobą. Lekarze oceniali, że z taką wadą może przeżyć do 2 lat. Dziś ma 44 lata, ukochaną żonę u boku, wspaniałą rodzinę i pracę, którą kocha. Okazuje się, że muzyk zespołu Łzy poddał się innowacyjnemu leczeniu.

 • Aleksandra Woźniak: 22 lata w branży

  Aleksandra Woźniak wraca na ekrany. Aktorka znana z serialu "13. posterunek", gdzie w latach 90. występowała u boku Cezarego Pazury, dołączyła do obsady "Barw szczęścia". Woźniak obecnie mieszka w Gdańsku, ale "Warszawa zawsze będzie moim miejscem" - mówi.

 • Monika Jagaciak urodziła. Pokazała zdjęcie córki

  ...poślubiła w tajemnicy dwa lata temu w Serbii. Co ciekawe, Jagaciak ukrywała także ciążę, co w celebryckim światku jest ewenementem - zdjęcie z baby shower wrzuciła na Instagram dopiero jej...

 • Kultowe lata 90.: 10 przebojów eurodance

  Połowa lat 90. to okres największego triumfu nurtu eurodance, który rozbijał się po dyskotekach w wielu krajach. Zapraszamy do sentymentalnej podróży, w której nie zabraknie skocznych rytmów, mało skomplikowanych tekstów i... dużej dawki erotyki.

 • Clive Swift nie żyje. Aktor znany z "Co ludzie powiedzą" miał 82 lata

  Zmarł Clive Swift - popularny, brytyjski aktor, znany przede wszystkim z kultowej roli Ryszarda z komediowego serialu "Co ludzie powiedzą". Zmarł 1 lutego 2019 roku. Miał 82 lata.

 • Elvis Presley zmienił wszystko

  Nazywany "królem rock and rolla", jedna z najważniejszych ikon amerykańskiej popkultury, piosenkarz i aktor Elvis Presley urodził się 80 lat temu, 8 stycznia 1935 r. Presley był wykonawcą takich utworów jak "Blue Suede Shoes" czy "Heartbreak Hotel".

Zdjęcia na temat: lata urodził
Wideo na temat: lata urodził
 • Jak Piotr z Krotoszyna stał się Olivierem Janiakiem?

  Piotr Janiak urodził się 44 lata temu w Krotoszynie. Imię Olivier, które stało się jego znakiem rozpoznawczym, nadała mu koleżanka z jednego z pubów we Wrocławiu, w którym prezenter dorabiał podczas studiów. - Na zmianie było pięciu chłopaków o tym imieniu. Jak ktoś wołał Piotr, to odwracaliśmy się w pięciu. Jedna koleżanka, sugerując, że mam francuską urodę, napisała mi na tablicy Olivier

 • Królowie lata

  Joe, Patrick i Biaggio skończyli już 15 lat i mają dość słuchania rodziców. Tego lata chcą spróbować wszystkiego, wziąć życie w swoje ręce i stać się mężczyznami. We trzech uciekają do lasu, budują dom i żyją jak królowie. Przynajmniej taki był plan... Wszystko komplikuje się, kiedy w leśnym domu pojawia się piękna Kelly, wspólny obiekt westchnień Joe i Patricka.

 • Adam Konkol mimo choroby żyje pełnią życia

  Adam Konkol to muzyk zespołu Łzy. W programie opowiedział o swoim życiu z Zespołem Eisenmengera, czyli naczyniową chorobą płuc. Gdy się urodził, jego rodzice usłyszeli, że najprawdopodobniej będzie żył 2 lata. Na to wskazywała statystyka. Przyznał, że miał chwile zwątpienia. "Jeszcze cztery, pięć lat temu chciałem się poddać i zrezygnować z koncertowania (...). A w tamtym roku zespół Łzy zagrał

 • Jak spędziłem koniec lata

  Na niezamieszkałej wyspie w arktycznej części Rosji, dwaj mężczyźni pilnie wykonują swoje obowiązki pracowników małej stacji meteorologicznej. Ich zadaniem jest regularne odczytywanie danych i przesyłanie ich przez radio do centrali. W skażonej radioaktywnie okolicy, radio jest ich jedynym łącznikiem ze światem. Dla Siergieja, opryskliwego, pięćdziesięcioletniego mężczyzny, ta praca nie jest niczym nadzwyczajnym. Lata spędzone na odludziu nauczyły go traktować swoje obowiązki poważnie. Paweł...

Dyskusje na temat: lata urodził