• Informacje na temat:

  lata wolnego

Artykuły na temat: lata wolnego
 • "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem": Znokautować plotkarzy!

  Odkąd Beren Saat zrezygnowała z udziału w kontynuacji "Sułtanki Kösem", ma sporo wolnego czasu. Ale zamiast leniuchować, woli pracować nad formą.

 • "Psy": Kultowa produkcja ma już 22 lata

  "Psy" Władysława Pasikowskiego bez cienia wątpliwości zasługują na miano filmu kultowego. Niezapomniane kreacje stworzyli w nim: Bogusław Linda, Marek Kondrat, Cezary Pazura, Janusz Gajos i Agnieszka Jaskółka. 20 listopada 2014 roku mijają 22 lata od premiery "Psów".

 • Piotr Kraśko: Jak poradził sobie z tęsknotą za żoną?

  Jajecznica dla wszystkich na śniadanie. Od tego często zaczynał dzień podczas rozłąki z żoną. – Mężczyzna lubi ponarzekać, że mu ciężko. Ale to kobieta nie może wziąć dnia wolnego – mówi.

 • "Wolny strzelec" : Myśliwy w mieście

  Louis Bloom (Jake Gyllenhaal) to drobny złodziejaszek. Kradnie, bo musi z czegoś żyć. Bardzo chciałby mieć pracę, ale nikt nie chce go zatrudnić. Złodziej oznacza kłopoty. Louis metodycznie poszukuje rozwiązania swoich problemów finansowych. Nie należy do osób, które się poddają, ot tak, w związku tym uparcie walczy o miejsce dla siebie.

 • "Boję się latać po katastrofie smoleńskiej"

  ...i wracam następnego dnia po zakończeniu zdjęć. Męczące? A.W.: - Nie chcę narzekać. Ale do Wrocławia lepiej przecież lecieć samolotem. A.W.: - Pewnie, że lepiej, ale boję się latać. Mam paranoję, że...

 • Anna Starmach: Nie mam wolnej chwili

  Anna Starmach opowiada o programie "MasterChef", w którym jest jurorką, i o swoich marzeniach.

 • Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się zdjęciem z synkiem!

  Aktorka, która została mamą niespełna dwa lata temu, po porodzie i krótkim urlopie macierzyńskim rzuciła się w wir pracy. Wróciła na plan „Rodzinki.pl”, a jakiś czas później dostała główną rolę w serialu TVN, „Druga szansa”. Oprócz tego jest także zaangażowana w wiele innych projektów. Można wnioskować, że przez to gwiazda nie ma zbyt wiele czasu dla swojej rodziny. Tym bardziej docenia każdą...

 • Joanna Jabłczyńska: Mam nadzieję, że zmądrzałam

  Aktorka, prawniczka i sportsmenka. Joanna Jabłczyńska od dziecka konsekwentnie realizuje cele, które sobie wyznaczyła. Nam opowiada o początkach swojej kariery w serialu "Na Wspólnej" oraz zdradza, co ją najbardziej relaksuje.

 • Anna Powierza ma już plan na życie dla córki! Będzie jeździć konno?

  ...boi się tak dużych zwierząt, czy może wręcz przeciwnie. Dziewczynka ma niecałe 3 lata, więc jeszcze jest trochę za wcześnie na naukę jazdy konnej, ale już za kilka miesięcy, kto wie. Powierza podkreśla, że nie chce niczego narzucać córce, ale jeżeli zobaczy, że dziecko samo pragnie kontaktu z końmi, to z chęcią pod koniec lata umożliwi jej jazdę na kucyku!

 • Anna Starmach odkrywa nowe smaki

  Już po raz trzeci Anna Starmach wraz z Magdą Gessler i Michelem Moranem wybierze zwycięzcę "MasterChefa". Najmłodsza jurorka show wyznaje, że nigdy nie sądziła, że zostanie gwiazdą telewizji.

Zdjęcia na temat: lata wolnego
Wideo na temat: lata wolnego
 • Rafał Zawierucha: Wsiadam na konia i zapominam o wszystkim

  Rafał Zawierucha ma 32 lata. Zasłynął rolą w najnowszym filmie Quentina Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood". Aktor wcielił się w postać Romana Polańskiego i pracował u boku takich aktorów jak Leonardo DiCaprio, Brad Pitt oraz Margot Robbie. Jedną z jego pasji jest... jazda konna. - Wsiadam na konia i zapominam o wszystkim. To chęć bycia wolnym, w pędzie - mówi z uśmiechem na twarzy. Według

 • Królowie lata

  Joe, Patrick i Biaggio skończyli już 15 lat i mają dość słuchania rodziców. Tego lata chcą spróbować wszystkiego, wziąć życie w swoje ręce i stać się mężczyznami. We trzech uciekają do lasu, budują dom i żyją jak królowie. Przynajmniej taki był plan... Wszystko komplikuje się, kiedy w leśnym domu pojawia się piękna Kelly, wspólny obiekt westchnień Joe i Patricka.

 • Jak spędziłem koniec lata

  Na niezamieszkałej wyspie w arktycznej części Rosji, dwaj mężczyźni pilnie wykonują swoje obowiązki pracowników małej stacji meteorologicznej. Ich zadaniem jest regularne odczytywanie danych i przesyłanie ich przez radio do centrali. W skażonej radioaktywnie okolicy, radio jest ich jedynym łącznikiem ze światem. Dla Siergieja, opryskliwego, pięćdziesięcioletniego mężczyzny, ta praca nie jest niczym nadzwyczajnym. Lata spędzone na odludziu nauczyły go traktować swoje obowiązki poważnie. Paweł...

Dyskusje na temat: lata wolnego
 • Re: "rodzinka.pl": Adam Zdrójkowski odkłada maturę na przyszły rok!

  Adam z wyglądu to jeszcze dzieciak, pyszni się laską u swego boku. Troszkę za wcześnie bo jeszcze lata przed nimi. Nie lepiej najpierw szkołę skończyć, matura studia i w "ramach czasu wolnego" dziewczyna.

 • Re: "Na Wspólnej": Strzelanina w szpitalu! Czy Kamil przeżyje?!

  niedługo minie już dwa lata jak wywaliłem to wirtualne pudło z domu, dzieki temu nie ogladam juz starch filmów, beznadziejnych progamów telewizyjnych, i...tego typu seriali nic nie wnoszących do życia, a...kradnących cenny czas! podsumowanie: - mniejsze rachunki za prąd, - otwartość umysłu - więcej wolnego czasu, który staram się spędzać w ciekawy sposób - nie na kanapie, - lepsze relacje