• Informacje na temat:

  lata wpłynęły

Artykuły na temat: lata wpłynęły
 • Maciej Damięcki i Anita Dymszówna: Dwa lata z kobietą fatalną!

  ...oddaliśmy go do przytułku i jesteśmy najgorsi na świecie" – żalił się Maciej Damięcki wiele lat później. Po dwóch latach nieudanego pożycia małżonkowie się rozstali. Aktorka wyjechała aż do Szczecina. Trzy lata później zmarł Adolf Dymsza... Czytaj dalej na następnej stronie... Maciej zaczął układać sobie życie na nowo... "Odbyłam z nim długą, szczerą rozmowę. Wyznał mi, że pragnie mieć jak...

 • Heard o małżeństwie z Deppem

  Amber Heard jest niewzruszona faktem wyjścia za mąż za Johnny'ego Deppa, twierdząc, że była to tylko formalność i nie wpłynęła znacząco na ich związek.

 • Ilona Felicjańska nie płaci alimentów! "Grożą jej 2 lata więzienia"!

  "Super Express" donosi, że Iloną Felicjańską (41 l.) zajęła się już prokuratura!

 • "Idol": Al Pacino dostaje list od Johna Lennona

  Ta niewiarygodna historia wydarzyła się naprawdę! Brytyjski muzyk Steve Tilston otrzymał list od Johna Lennona. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że został on napisany 34 lata wcześniej... To wydarzenie zainspirowało twórców filmu "Idol". Postanowili pokazać, jak przesyłka od eks-Beatlesa mogłaby zmienić bieg kariery muzyka. Od 3 lipcach Al Pacino będzie śpiewał na ekranach kin

 • Amber Heard zażądała rozwodu od Johnny'ego Deppa!

  Amber Heard (30 l.) i Johnny Depp (52 l.) rozwodzą się po 15 miesiącach małżeństwa. Dokumenty wpłynęły do sądu dwa dni po śmierci matki aktora.

 • Zachwatowicz i Wajda doktorami h.c. Uniwersytetu Pedagogicznego

  Krystyna Zachwatowicz i Andrzej Wajda otrzymali w poniedziałek tytuły doktorów honoris causa Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. - Znaczenia uhonorowanych dla wartości kultury polskiej, a i światowej, przecenić nie można - powiedział prof. Stanisław Sobolewski.

 • Małgorzata Foremniak i Edyta Olszówka: Czy ich przyjaźń przetrwa?

  ...kontrakt na reklamę kosmetyków uznanej i popularnej firmy właśnie na rzecz koleżanki po fachu. - Małgosia dostanie za roczny kontrakt 200 tysięcy złotych, z możliwością przedłużenia na kolejne lata...

 • Filmowi niewidomi

  Frank Slade, bohater oscarowego dzieła Martina Bresta "Zapach kobiety", otwiera galerię postaci, dla których utrata wzroku nie była przeszkodą, by dokonywać niemożliwego. A przy tym zadziwiać, intrygować i - jak widać - skutecznie inspirować widzów.

 • "Homeland": Showtime zamawia siódmy i ósmy sezon

  Podczas TCA 2016 David Nevins, szef stacji Showtime, potwierdził wcześniejsze doniesienia mediów o przedłużeniu serialu "Homeland" na kolejne dwa lata.

 • "Snajper": Legendarny żołnierz

  Clint Eastwood nakręcił film "Snajper" z Bradleyem Cooperem w roli Chrisa Kyle'a - żołnierza o umiejętnościach, dzięki którym zyskał miano bohatera na polu walki. Wyróżniały go jednak nie tylko wyjątkowe zdolności strzeleckie.

Wideo na temat: lata wpłynęły
 • Joanna Koroniewska opowiedziała o tragedii. "Moja sytuacja była specyficzna"

  Joanna Koroniewska opowiedziała w telewizji śniadaniowej o chorobie swojej mamy i zdradziła, jak to wydarzenie wpłynęło na całe jej życie. "Dopiero teraz mogę sobie wyobrażać, co czuła moja mama, kiedy ta diagnoza u niej postępowała. Ten rak, szalenie złośliwy, bardzo szybko został wykryty, jednak zabrakło profilaktyki" - wyznała aktorka. Gdy została sama, miała zaledwie 22 lata