• Informacje na temat:

  lata wrocławiu

Artykuły na temat: lata wrocławiu
 • Nie żyje Halina Skoczyńska. Miała 62 lata

  ...17 maja zmarła Halina Skoczyńska, znana aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Miała 62 lata. W ostatnich latach można ją było oglądać w serialu "rodzinka.pl", gdzie wcielała się w babcię Janinę.

 • Queen + Adam Lambert znowu razem w Europie

  Dwa lata po ostatnich występach Queen + Adam Lambert w Europie muzycy wracają na dłuższą trasę na Stary Kontynent.

 • Kończy dziś 23 lata

  Antek. Dziś - 17 lutego - Antoni Królikowski kończy 23 lata. - Wciąż czuję się jednak jak mały Antoś z boiska we Wrocławiu i sam nie mogę uwierzyć w to, że nie jestem już dzieckiem - żartował...

 • Margaret: To będzie gorąca noc

  Ma zaledwie 23 lata, a już króluje na listach przebojów i w internecie. Jej kariera nabiera tempa, a ona nie zamierza zwalniać.

 • Małgorzata Pieńkowska ma powody do radości!

  W tym roku jej córka kończy studia we Wrocławiu i zamierza wrócić do stolicy. Szuka mieszkania nieopodal mamy, która już się cieszy, że znów będą blisko...

 • T-Mobile Nowe Horyzonty: Różne obszary kina autorskiego

  Około 350 filmów twórców z 50 krajów zostanie pokazanych na 15. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym T-Mobile Nowe Horyzonty, który odbędzie się w dniach 23 lipca - 2 sierpnia we Wrocławiu.

 • Aleksandra Popławska: Piękna czterdziestoletnia

  ...17 marca kończy 43 lata i wciąż olśniewa wyglądem. Teraz nastał jej czas!

 • Jubileuszowa wystawa Sylwestra Chęcińskiego

  21 maja Sylwester Chęciński kończy 85 lat. Reżyser jest najbardziej znany jest z trylogii "Sami swoi", "Nie ma mocnych" i "Kochaj albo rzuć". We Wrocławiu rozpoczęło się kilkudniowe świętowanie tego okrągłego jubileuszu.

 • Kultowe seriale: Nie żyje Jerzy Moes

  Jerzy Moes zmarł 27 kwietnia, jednak dopiero dziś poinformowano o jego śmierci. Aktor "Domu", "Czterdziestolatka" czy "Polskich dróg" miał 83 lata.

 • "Björk: Biophilia Live" : Muzyczny kosmos

  Ósmy album w dorobku islandzkiej wokalistki Björk, wydana w 2011 roku "Biophilia", był początkiem najbardziej imponującego multimedialnego projektu w historii muzyki popularnej. Filmowy zapis finałowego występu trwającej niemal trzy lata trasy koncertowej jest zaś genialnym zwieńczeniem całego przedsięwzięcia.

Zdjęcia na temat: lata wrocławiu
Wideo na temat: lata wrocławiu
 • "Pierwsza miłość": Aktorzy opowiadają o nowym sezonie!

  Akcja „Pierwszej miłości” rozgrywa się w malowniczym Wrocławiu, a głównym wątkiem przez lata były miłosne perypetie Marysi i Pawła. W najnowszych odcinkach grono głównych bohaterów znacznie się powiększy. Co zobaczymy wiosną o 18.00 w „Pierwszej miłości”? Zapytaliśmy samych aktorów!

 • Królowie lata

  Joe, Patrick i Biaggio skończyli już 15 lat i mają dość słuchania rodziców. Tego lata chcą spróbować wszystkiego, wziąć życie w swoje ręce i stać się mężczyznami. We trzech uciekają do lasu, budują dom i żyją jak królowie. Przynajmniej taki był plan... Wszystko komplikuje się, kiedy w leśnym domu pojawia się piękna Kelly, wspólny obiekt westchnień Joe i Patricka.

 • Jak Piotr z Krotoszyna stał się Olivierem Janiakiem?

  Piotr Janiak urodził się 44 lata temu w Krotoszynie. Imię Olivier, które stało się jego znakiem rozpoznawczym, nadała mu koleżanka z jednego z pubów we Wrocławiu, w którym prezenter dorabiał podczas studiów. - Na zmianie było pięciu chłopaków o tym imieniu. Jak ktoś wołał Piotr, to odwracaliśmy się w pięciu. Jedna koleżanka, sugerując, że mam francuską urodę, napisała mi na tablicy Olivier

 • Jak spędziłem koniec lata

  Na niezamieszkałej wyspie w arktycznej części Rosji, dwaj mężczyźni pilnie wykonują swoje obowiązki pracowników małej stacji meteorologicznej. Ich zadaniem jest regularne odczytywanie danych i przesyłanie ich przez radio do centrali. W skażonej radioaktywnie okolicy, radio jest ich jedynym łącznikiem ze światem. Dla Siergieja, opryskliwego, pięćdziesięcioletniego mężczyzny, ta praca nie jest niczym nadzwyczajnym. Lata spędzone na odludziu nauczyły go traktować swoje obowiązki poważnie. Paweł...

Dyskusje na temat: lata wrocławiu
 • Re: Co słychać u gwiazdy lat 90. Małgorzaty Werner

  już jestem wilgotna na samą myśl o naszym nadchodzącym spotkaniu bo wiem jak będę tryskać energią miłosną ...obawiam się że po takim okresie tęsknoty mogę wylać niczym Odra we Wrocławiu podczas pamiętnej powodzi .....trzy lata temu a dokładniej w czerwcu 2016 roku po upojnej nocy musieliśmy suszyć pościel w hotelowym pokoju....a po wszystkim w niedzielny poranek poszliśmy do czeskiego kościoła

 • Anna German

  z zapartym tchem oglądam ten serial ,to są moje lata, mój Wrocław, moj syn też skończył Geologię we Wrocławiu, uwielbiam piosenki Anny German ,serial jest bardzo dobrze zrobiony, reżyserzy te czasy odtworzyli idealnie nawet buty Ani typu "kaczuszki" ( sama je nosiłam) są z tych czasow,serial super!!

 • Re: Tak mieszka Majka

  Moja koleżanka mieszka w Warszawie, wcześniej lata mieszkała w Krakowie, a pochodzi z jeszcze innego miasta. Jest więc obiektywna. Warszawa nie jest niestety wybitnie filmowa. Ani bardziej nowoczesna(...)" kręconego we Wrocławiu i zapewne uważasz, że wszyscy jak te cielęta mają tak samo kręcić filmy w Krakowie. Dziwne, ze lubię "Klan"-taki poziom kultury słowa nie pasuje do ludzi z Warszawy.

 • Re: Pierwsza miłość

  Przed wylotem do Hiszpanii Sabina i Mikser przepraszają Olę za zamieszanie, które wyniknęło z ich głupoty. Patryk postanawia walczyć o Mirka. Zamierza udać się do najlepszego we Wrocławiu prawnika(...) z Hubertem! A Pawel????? DALEJ NIC NIEWIE!!! czy oni wkoncu go uswiadomia bo to zaczyna mnie juz denerwowac!! masakra...mnie też już to denerwuje.Paweł lata za tą Anką tępą tylko...Buuuu:(((( a skąd masz