• Informacje na temat:

  lata zarobi

Artykuły na temat: lata zarobi
 • SE: Julia Wieniawa w dwa lata zarobiła dwa miliony złotych!

  Julia Wieniawa (20 l.) ma prawdziwą smykałkę do interesów. Celebrytka w krótkim czasie stała się milionerką.

 • Jennifer Lopez kolejną "rezydentką" w Las Vegas

  Amerykańska gwiazda popu jest na finiszu negocjacji z jednym z hoteli w Las Vegas. Ile zarobi J.Lo?

 • Dorota Wellman obłowi się na reklamie dyskontu. Zarobi aż...

  Dorota Wellman (54 l.) kolejny raz zdecydowała się na romans z reklamą. Ile na tym zarobi?

 • 52 lata temu bracia Kaczyńscy ukradli księżyc

  "W rolach Jacka i Placka występują dwaj 12-letni bracia: Lech i Jarosław Kaczyńscy. Obaj znają powieści Makuszyńskiego od dawna. Praca w filmie nie męczy ich, chętnie spędzają długie godziny na planie, wszystko ich tutaj interesuje" - pisała w reportażu z planu filmu "O dwóch takich co ukradli księżyc" wysłanniczka magazynu "Film". 12 listopada 1962 roku odbyła się premiera tego obrazu.

 • Alan Andersz znowu będzie aktorem?! Zarobi 15 tys. złotych w miesiąc?!

  Jeszcze 4 lata temu jego dalsza kariera, a nawet życie, stały pod znakiem zapytania. To właśnie wtedy Alan Andersz, podczas suto zakrapianej imprezy, wdał się w bójkę, która zakończyła się dla niego(...) może zarobić nawet 15 tysięcy złotych w miesiąc! Cieszycie się, że Alan wraca do aktorstwa?

 • Sophia Loren i Carlo Ponti: Miłość, której sprzeciwił się Watykan

  Starszy o 22 lata producent obiecał jej ślub i słowa dotrzymał. Ale w międzyczasie wybuchł wielki skandal.

 • Marlena Drozdowska: "Mydełko Fa" znała cała Polska, nie zarobiła na nim ani grosza

  ...dziesięciu latach. A bezpośrednim powodem był moment, kiedy moja piosenka "Bajadera plaża" Andrzeja Korzyńskiego została piosenką numer jeden "Lata z radiem". Wtedy powiedziałam do męża: "Janek, to jest dobry(...), fatalnie! Zarobili piraci? - Sprzedało się ponad milion trzysta tysięcy pirackich kaset! Firmie Henkel, produkującej mydełko, zrobiliśmy reklamę stulecia. Ale tak, dzięki "Mydełku" wróciłam na...

 • Harry Styles u progu solowej kariery

  W zaciszu gabinetów skrupulatnie przygotowywana jest solowa kariera Harry'ego Stylesa z One Direction. Skąd ta pewność? To proste - na młodym gwiazdorze można zarobić miliony dolarów. Ale przesłanek jest znacznie więcej.

 • Ilona Ostrowska zostawiła partnera i dzieci, by w miesiąc zarobić 100 tys. złotych

  ...współpracy z tą stacją. Co równie istotne - przeżyć przygodę życia i zarobić 100 tys. zł. Jednak gwiazda zdawała sobie sprawę, że nie jest to najlepsza pora, by zostawiać 1,5 rocznego synka Ludwika i lecieć(...) z nikim się wiązać. Los chciał, że na swojej drodze spotkała o trzy lata młodszego muzyka i... znów uwierzyła, że warto kochać. Jednak mając w pamięci minione doświadczenia, jest bardzo ostrożna...

 • "Jurassic World" : Nowa przygoda

  W 1993 roku Steven Spielberg zrewolucjonizował kino, wprowadzając na ekrany "Jurassic Park". Film wdarł się w serca widzów w każdym wieku i rozbudził ogólnoświatową fascynację dinozaurami. 22 lata później prehistoryczne gady powracają na ekrany w produkcji zatytułowanej "Jurassic World".

Zdjęcia na temat: lata zarobi
Wideo na temat: lata zarobi
 • Korwin-Piotrowska o polskich aktorkach: Większość jest w tragicznej sytuacji

  Karolina Korwin-Piotrowska odniosła się do afery z hollywoodzkim producentem Harveyem Weinsteinem, który przez lata miał molestować seksualnie kobiety. Stwierdziła, że jeśli podobne rzeczy dzieją się(...) zarobić pieniądze" - uważa Korwin-Piotrowska. (WideoPortal/x-news)

 • Królowie lata

  Joe, Patrick i Biaggio skończyli już 15 lat i mają dość słuchania rodziców. Tego lata chcą spróbować wszystkiego, wziąć życie w swoje ręce i stać się mężczyznami. We trzech uciekają do lasu, budują dom i żyją jak królowie. Przynajmniej taki był plan... Wszystko komplikuje się, kiedy w leśnym domu pojawia się piękna Kelly, wspólny obiekt westchnień Joe i Patricka.

 • Jak spędziłem koniec lata

  Na niezamieszkałej wyspie w arktycznej części Rosji, dwaj mężczyźni pilnie wykonują swoje obowiązki pracowników małej stacji meteorologicznej. Ich zadaniem jest regularne odczytywanie danych i przesyłanie ich przez radio do centrali. W skażonej radioaktywnie okolicy, radio jest ich jedynym łącznikiem ze światem. Dla Siergieja, opryskliwego, pięćdziesięcioletniego mężczyzny, ta praca nie jest niczym nadzwyczajnym. Lata spędzone na odludziu nauczyły go traktować swoje obowiązki poważnie. Paweł...

Dyskusje na temat: lata zarobi
 • Re: "Na dobre i na złe": Leśna Góra bez Blanki?

  No i ma fajnie dziewczyna, w serialu zarobi przyzwoite pieniądze, nie będzie musiała zasuwać McDonaldzie albo niańczyć cudzych dzieci. Kto by nie chciał dla swojego dziecka studenta lekkiej i dobrze wynagradzanej pracy??? Syn nie jest muzykiem, studiuje na politechnice, ale fajnie śpiewa w duecie z dziewczyną plus dwóch muzyków na instrumentach, co tydzień wesele, rezerwacje na dwa lata do przodu