• Informacje na temat:

  lata zawody

Artykuły na temat: lata zawody
 • Pierwsza dekada XXI wieku to okres specyficznej mody, muzyki, estetyki, a także, z dzisiejszego punktu widzenia, nietypowym sesji zdjęciowych. Znaleźliśmy dla was kilka przykładów zdjęć, których serialowe gwiazdy prawdopodobnie trochę się teraz wstydzą. Co o nich myślicie?

 • "Wiek Adaline" : Nieśmiertelna

  Co by było, gdyby nagle czas stanął w miejscu? Nie dla całej ludzkości, ale tylko dla jednej kobiety. Proces starzenia zostałby zahamowany, dzięki czemu mogłaby pamiętać cały XX wiek. Miałaby o wiele więcej czasu na naukę języków obcych, studiowanie nowych kierunków, pracę w wymarzonych zawodach. Mogłaby towarzyszyć swoim dzieciom do końca ich dni. Czy taka bohaterka byłaby szczęśliwa? Lee Toland Krieger, reżyser "Wieku Adaline", próbuje zmierzyć się z tym melodramatycznym i niestety odrobinę...

 • Joanna Koroniewska poddała się badaniom. "Miałam 22 lata, gdy na raka zmarła moja mama"

  ...doświadczyła, ojciec odszedł, kiedy była dwulatką. - Miałam 22 lata, gdy na raka zmarła moja mama. To ważny okres w życiu kobiety, wychodzi z domu, poznaje mężczyzn, nie wie, w którą stronę ma iść. Ja miałam...

 • Natasza Urbańska: Nie jestem stworzona do rywalizacji

  Natasza Urbańska nie boi się wyzwań, o czym świadczy jej udział w "SuperSTARciu". Już w najbliższy piątek, 3 października, zmierzy się z innymi gwiazdami. "Nie jestem stworzona do rywalizacji" - wyznaje jednak artystka.

 • Walentyna Kozioł z "Sanatorium miłości" przeszła piekło. Całe lata mąż ją upokarzał

  ...rolnicze, pracowała w różnych zawodach. Najdłużej jako księgowa. Miała 23 lata, gdy wyszła za człowieka, przy którym o szczęściu nie mogła nawet pomarzyć. - Z pokorą znosiłam upokorzenia - opowiada o dwudziestu latach toksycznego związku. - Skupiałam się na pracy, a życie mi uciekało. Mąż dał mi nieźle popalić. Z ręki miałam mu jeść. Innym radziłam: pracuj i żyj, a sama tylko pracowałam. W końcu...

 • Joanna Jabłczyńska: Mam nadzieję, że zmądrzałam

  Aktorka, prawniczka i sportsmenka. Joanna Jabłczyńska od dziecka konsekwentnie realizuje cele, które sobie wyznaczyła. Nam opowiada o początkach swojej kariery w serialu "Na Wspólnej" oraz zdradza, co ją najbardziej relaksuje.

 • Maciej Dowbor przez lata miał żal do mamy! Wybaczył jej?

  ...relacje z mamą zaczęły się poprawiać. "Cieszę się, że po latach mamy z Maćkiem bardzo dobre relacje, co jest zasługą mojej synowej" - zdradza Katarzyna Dowbor. "Joasia jest naprawdę bardzo fajnym...

 • Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska: Nie jestem taka zła

  Grana przez nią Zosia w "Pierwszej miłości" jest sfrustrowana, dlatego nie pozwala innym na szczęście. Nie można jej jednak odmówić umiejętności intrygowania... Ale Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska jest zupełnym przeciwieństwem swojej bohaterki!

 • Mateusz Banasiuk i Magdalena Boczarska: Co tak naprawdę dzieje się w ich związku?

  Nie ustają głosy, że po uczuciu, które dwa lata temu połączyło Magdalenę Boczarską (37 l.) i Mateusza Banasiuka (30 l.), niewiele już zostało.

 • Joanna Bartel: Życie zaczyna się na emeryturze

  Robi tylko to na co ma ochotę. Jest teraz w najlepszym momencie swojego życia i zrobi wszystko, aby ta chwila trwała jak najdłużej.

Zdjęcia na temat: lata zawody
Dyskusje na temat: lata zawody