• Informacje na temat:

  lata życie

Artykuły na temat: lata życie
 • Maja ma 22 lata i pomaga rodzicom w sklepie. Wolne chwile poświęca na treningi MMA. Pewnego dnia ktoś napada ją wieczorem na ulicy, jednak dziewczyna potrafi...

 • Jacek Lenartowicz: Sielskie życie

  Miał być prawnikiem, ale... prawo go nudziło. Został właścicielem restauracji, anonserem walk bokserskich i przede wszystkim aktorem. Wydaje się nawet, że szczęśliwym.

 • Muniek Staszczyk: Oswoił demony, ocalił życie

  ...mi się ta inteligentna dziewczyna, z którą było o czym pogadać. Mieliśmy też podobne poczucie humoru z wyczuleniem na absurd, oboje byliśmy fanami kina. Zakochałem się - wyznał po latach(...) i zaczęła się najdłuższa droga w moim życiu. "A jak się poślizgnę, jak ja to zawiniątko z moim synem upuszczę...?". Wtedy zaczęło się ojcostwo, odpowiedzialność - wspominał. Trzy lata później znów przeżył...

 • Robert Więckiewicz: Wystarczy myśleć, to metoda na życie

  "Dużo myślałem o Teodorze Szackim i w ten sposób przygotowywałem się do roli. W ogóle dobrze jest myśleć. Myślenie to jedna z moich metod na życie" - mówi Robert Więckiewicz, który w filmowej adaptacji powieści Zygmunta Miłoszewskiego "Ziarno prawdy" wcielił się w kultowego polskiego prokuratora.

 • Piotr Fronczewski: Trauma na całe życie

  ...l.) wspominał Krzysztofa Banachowicza w swej biografii "Ja, Fronczewski". Lata wspólnej nauki sprawiły, że zaprzyjaźnili się. Po trzecim roku postanowili wyjechać razem na Mazury do Starych Jabłonek. Zamierzali(...) przerwać. - Czułem się... Odrętwiały. Otępiały. Sparaliżowany grozą - po latach te wspomnienia wciąż są dla niego bolesne. Następnego dnia z samego rana odnaleziono ciało Banachowicza. - To było...

 • Aneta Kręglicka: Życie po 50-tce

  Jedyna polska Miss Świata właśnie obchodziła piękny jubileusz.

 • "Cudowne lata": Amerykańska sielanka?

  ..."Cudowne lata" w założeniu miał być serialem dla młodzieży. Ale szybko okazało się, że perypetie rodziny Arnoldów z uwagą śledzą widzowie w każdym wieku. I niemal na każdym kontynencie!

 • Clint Eastwood: Grzeszne życie Brudnego Harry'ego

  Z Clintem Eastwoodem - w maju skończy 85 lat - jest pewien problem. Czołowy moralista Hollywood prowadzi bowiem całkiem grzeszny żywot.

 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska już układa sobie życie po rozwodzie!

  Kiedyś, gdy zaszła potrzeba, jak mantrę powtarzali słowa pocieszenia: „Nie przejmuj się, jesteśmy razem, nic nie jest w stanie nas złamać”. Dziś już wiedzą, że to nieprawda... Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski właśnie się rozstali. Tak teraz wygląda życie gwiazdy po rozwodzie.

 • Joanna Bartel: Życie zaczyna się na emeryturze

  Robi tylko to na co ma ochotę. Jest teraz w najlepszym momencie swojego życia i zrobi wszystko, aby ta chwila trwała jak najdłużej.

Zdjęcia na temat: lata życie
Wideo na temat: lata życie
Dyskusje na temat: lata życie