• Informacje na temat:

  latarnia

Artykuły na temat: latarnia
 • Doktor Piotr Wójtowicz leczy pacjenta, który miał wypadek - uderzył samochodem w latarnię. Pogotowie wezwały dzieci mężczyzny. Nie wiedzą one, że wszystko...

 • Etiuda&Anima już za kilka dni w Krakowie

  "Pokażemy Ci wszystko. Odważne dokumenty, urzekające animacje, przejmujące fabuły. Filmy dobre, bo krótkie" - zapowiadają organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Etiuda&Anima, który odbędzie się w Krakowie w dniach 21-27 listopada 2014. W ciągu 7 dni widzowie obejrzą 351 filmów.

 • Szpital

  Dr Piotr Wójtowicz zajmuje się pacjentem z wypadku. Mężczyzna uderzył samochodem w latarnię. Pogotowie wzywają dzieci mężczyzny, które nie wiedzą, że za...

 • Grażyna Błęcka-Kolska i Dariusz Siatkowski: Role ich życia

  Zarówno dla Grażyny Błęckiej-Kolskiej, jak i dla Dariusza Siatkowskiego role Kasi i Pawła w komedii "Kogel-mogel" i jej drugiej części - "Galimatias" - były rolami życia.

 • Krystyna Janda opowiedziała o wypadku. Jej mama straciła pamięć!

  Krystyna Janda (62 l.) kilka lat temu przeżyła prawdziwe chwile grozy. Jadąc z matką i synem samochodem, wjechała w latarnię.

 • Ludacris pod "Czerwoną latarnią"

  We wtorek, 7 grudnia w Stanach Zjednoczonych ukazał się piąty album Ludacrisa zatytułowany "Red Light District" ("Dzielnica Czerwonych Latarni"). Album był wcześniej dostępny za pośrednictwem Internetu.

 • Grażyna Błęcka-Kolska miała wypadek. Nie żyje jej córka!

  Grażyna Błęcka-Kolska (52 l.), jadąc z córką na wrocławski festiwal filmowy, z nieznanych przyczyn straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię.

 • Super-komuch, czerń i zieleń

  Czarno rysuje się przyszłość filmowych adaptacji komiksów. Czarno, czerwono i zielono - Batman, Superman i Zielona Latarnia trafią niedługo na ekrany... komputerów.

 • Lighthouse

  Jacob sprawia, że Hurley prowadzi Jacka do starej latarni, gdzie na pionowym kole zamontowane jest ogromne lustro. Przy każdym stopniu zapisane jest ołówkiem...

 • Gazpacho: Życie w latarni morskiej

  Na początku lutego w sprzedaży ukaże się "Missa Atropos", szósta płyta grającej atmosferycznego rocka norweskiej grupy Gazpacho.

Zdjęcia na temat: latarnia
Wideo na temat: latarnia
 • Marcin Prokop nie zachwycił swoją sylwestrową stylizacją?

  Dziennikarka Agnieszka Jastrzębska wypowiedziała się na temat stylizacji Marcina Prokopa, który był jednym z prowadzących "Funtastycznego Sylwestra" TVN. "Niektórzy twierdzili, że wyglądam jak leśniczy, a jeszcze inni, że jak zapalacz gazowych latarni. Ta stylizacja nie byłaby kompletna bez czapeczki na warszawskiego cwaniaka" - powiedział Prokop. Jaka była koncepcja tego stroju? Co w kreacji Prokopa nie spodobało się Jastrzębskiej i Wellman? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Sylwia Grzeszczak odwiedza Kołobrzeg i Poznań

  Wokalistka Sylwia Grzeszczak wybrała się wraz z ekipą programu "Dzień Dobry Wakacje" na wycieczkę po Kołobrzegu, gdzie zwiedziła m.in. latarnię morską oraz mogła sama przez chwilę posterować statkiem. Piosenkarka odwiedziła również rodzinny Poznań i udała się na Stare Miasto. Magdalena Mrugalska-Banaszak, kustosz Muzeum Historii Miasta Poznania, opowiedziała historię słynnych poznańskich koziołków. (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: latarnia