• Informacje na temat:

  latem rusza

Artykuły na temat: latem rusza
 • Ilona Felicjańska-Montana rusza w Polskę. Będzie nauczać!

  Wakacyjny czas Ilona Felicjańska-Montana zamierza tak zorganizować, by znalazło się w nim miejsce zarówno na sprawy zawodowe, jak i na odpoczynek. W lipcu wraz z mężem będzie promować kampanię "Nie piję, bo lubię" i przypominać czytelnikom, że warto żyć w trzeźwości.

 • David Gilmour rusza w pierwszą od dziewięciu lat trasę!

  Po wydaniu ostatniej płyty Pink Floyd wokalista i gitarzysta David Gilmour, zgodnie z zapowiedzią, wrócił do działalności solowej.

 • Małgorzata Kożuchowska rusza na podbój... Paryża!

  Małgorzata Kożuchowska (46 l.) nie chce rezygnować ze swoich ambicji. Aktorka postanowiła spróbować swoich sił za granicą...

 • Niebawem ruszą zdjęcia do "Złego"

  Twórca filmu "Wojna polsko-ruska" Xawery Żuławski zacznie w połowie marca zdjęcia do ekranizacji książki Leopolda Tyrmanda "Zły". Czołówce polskich aktorów towarzyszyć będzie 3 tys. statystów; inspiracją dla twórców ma być m.in. kino z lat 50. - powiedział reżyser.

 • Horodyńska: Nie ruszam się bez podkładu na twarzy!

  ...rozświetlacza, łączę z kremem, ale jednak podkład jest zawsze: i zimą, i latem" – mówi agencji Newseria Joanna Horodyńska, stylistka. Pamiętacie jej słynne zdjęcia bez grama makijażu? Myślicie, że faktycznie...

 • Rusza trasa Christ Agony

  Już w piątek, 27 lutego, koncertem w Poznaniu Christ Agony rozpoczną trasę po Polsce.

 • "Deadwood": Zdjęcia ruszą w 2018 roku?

  Serwis TVLine informuje, że zdjęcia do kontynuacji serialu "Deadwood" rozpoczną się najprawdopodobniej w 2018 roku. HBO nie potwierdziło tych informacji.

 • Natalia Kukulska rusza w trasę

  13 marca rozpocznie się trasa koncertowa Natalii Kukulskiej, związana z premierą albumu "Ósmy plan".

 • "Star Trek": Zdjęcia ruszą jesienią

  Zdjęcia do najnowszego serialu rozgrywającego się w uniwersum wymyślonym przez Gene'a Roddenberry'ego rozpoczną się tej jesieni w Toronto.

 • Redbad Klynstra: Trzeba mocno ruszać ustami

  Redbad Klynstra, aktor i reżyser holenderskiego pochodzenia, od lat mieszka i pracuje w Polsce. Twórca, któremu największą popularność przyniosła rola doktora Ruuda Van Der Graafa w serialu "Na dobre i na złe", przyznaje, że jego pochodzenie sprawia, że z powodzeniem wciela się w role zarówno Polaków, jak i Holendrów. Według niego długoletnia tradycja polskiej kinematografii wpływa na zupełnie inną dynamikę pracy na planie niż w Holandii.

Zdjęcia na temat: latem rusza
Wideo na temat: latem rusza
 • Majka Jeżowska nie je mięsa: Wegetarianizm zmienia rysy twarzy

  Jeść mniej i więcej się ruszać – to przepis wokalistki na zdrowie i dobry wygląd. Gwiazda muzyki dziecięcej od dekady nie je mięsa, dzięki czemu, jak twierdzi, ma lepszą cerę i więcej energii. Jej słabością są natomiast słodycze, zwłaszcza lody, których latem nigdy sobie nie odmawia.

 • Marcin Klimczak z zespołu Magma: Co robił przez ostatnie lata?

  Piosenka "Aicha" w latach 90. była niekwestionowanym hitem. Grały ją wszystkie rozgłośnie radiowe. Teraz, po 20 latach, Marcin Klimczak razem z zespołem Magma rusza w trasę koncertową. Co się z nim działo przez te wszystkie lata nieobecności? O powrocie na scenę muzyk opowiedział w "Dzień Dobry TVN". (źródło: x-news)

 • Jarosław Kuźniar otworzył swoją pierwszą wystawę fotograficzną

  problem: wszyscy je robimy, tylko nie każdy odważy się je pokazać. Zdarzało mi się słyszeć częściej, rzadziej, że nie wstyd je pokazać, a dwa, że rusza w Szczawnicy, w Dworku Gościnnym, takie miejsce