• Informacje na temat:

  latex

Artykuły na temat: latex
 • Impaled Nazarene: "Dla ojczyzny"

  "Nuklearni metalowcy" z fińskiej grupy Impaled Nazarene wejdą w połowie listopada do studia "Sonic Pump", gdzie zabiorą się za nagrywanie "Pro Patria Finlandia", nowego, dziewiątego już dużego albumu w swej 15-letniej karierze. Zdaniem nieobliczalnej załogi Mikii Luttinena (wokal), materiał, który ukaże się 28 marca 2006 roku, ma "uderzać prosto w twarz" oraz być "brutalny i szybki jak cholera".

 • Impaled Nazarene bez gości

  W czasie sesji nagraniowej albumu "Absence Of War Does Not Mean Peace" fińską formację Imapled Nazarene wesprzeć mieli znakomici goście - Ville Valo (wokalista Him), Alexi Laiho (Children Of Bodom) i Timo Tolkki (Stratovarius). Niestety, w ostatniej chwili zespół zrezygnował ze współpracy z nimi i postanowił nagrać płytę w podstawowym składzie.

 • Ulewny Obscene Extreme

  W niedziele, 13 lipca, we wczesnych godzinach rannych dobiegła końca jubileuszowa, X edycja czeskiego Obscene Extreme Festival.

 • "Bez wytchnienia"

  "Gdy w roku 1993 Lord Ahriman i Blackmoon zwrócili swe mroczne umysły ku bluźnierczej muzyce, był to ostatni dzwonek, by przejść na stronę opanowującego wszystko black metalu, zachowując przy tym pewną wiarygodność. Co by jednak nie mówić, ich kariera to pasmo sukcesów" - ten krótki opis Dark Funeral autorstwa Daniela Ekerotha zawarty w książce "Szwedzki death metal" nie traci na aktualności.

Dyskusje na temat: latex