• Informacje na temat:

  lato 2009

Artykuły na temat: lato 2009
 • Jarosław Kret chce pojednać się z bratem! Nie mają kontaktu od 2009 roku!

  Tygodniowi” znajoma Kreta.  Kilka lat temu tabloidy rozpisywały się o tym, jak to dziennikarz baluje w klubie w Zakopanem. Tymczasem Jarek od lat jest abstynentem, unika nocnych lokali. Od 2009 roku bracia...

 • "Potop": 40 lat od premiery

  We wtorek, 2 września, minie 40 lat od premiery "Potopu" Jerzego Hoffmana. Doskonałą okazją do przypomnienia sobie ducha ekranizacji powieści Sienkiewicza będzie zaplanowana na październik premiera odrestaurowanej cyfrowo i skróconej przez reżysera wersji filmu.

 • To była pilnie strzeżona tajemnica Michaela Jacksona. Ukrywał to latami!

  Fakt, iż Michael Jackson (†51 l.) był łysy, ujawniono dopiero w przeprowadzonej w 2009 roku sekcji zwłok.

 • Janusz Zakrzeński zginał 5 lat temu w katastrofie smoleńskiej

  Na zawsze zapamiętamy go jako Józefa Piłsudskiego, Witkacego oraz Benedykta Korczyńskiego w "Nad Niemnem". Janusz Zakrzeński był jednak nie tylko cenionym aktorem teatralnym i kinowym, lecz również wspaniałym pedagogiem. 10 kwietnia mija 5 lat od jego śmierci - aktor zginał na pokładzie samolotu rządowego TU-154 M, który rozbił się pod Smoleńskiem.

 • "Londyńczycy": Mija 10 lat od premiery serialu

  ..." i "Diagnozę"), dostała nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Produkcji Telewizyjnych "RomaFictionFest" w Rzymie, podczas którego "Londyńczycy" uznani zostali za najlepszy serial 2009 roku. Serial(...) m.in. jury prestiżowego Międzynarodowego Konkursu Produkcji TV w Chicago, przyznając Hugo Television Award 2009 i jury Międzynarodowego Festiwalu Filmów Telewizyjnych w Monte Carlo (serial nominowany...

 • Demis Roussos nie żyje. Miał 68 lat

  Grecka gwiazda muzyki Demis Roussos nie żyje. Legendarny artysta zmarł 24 stycznia w Atenach. Na razie nieznana jest przyczyna jego śmierci.

 • "Chirurdzy": 10 lat wzruszeń

  George’owi, który został stażystą - ulubieńcem Webbera. Za to przerażały nas halucynacje Izzie, która związała się z Aleksem. 2009: Żegnaj 007 z SGH Nie mogliśmy pogodzić się z tym, że Izzie jest ciężko...

 • Myslovitz: 15 lat "Miłości w czasach popkultury"

  22 października 1999 roku ukazała się płyta, która była przełomowa nie tylko dla grupy z Mysłowic, ale także dla całej sceny rockowej w Polsce. Po raz kolejny okazało się, że rodzimi muzycy potrafią godzić mainstream z alternatywą, robiąc to na najwyższym poziomie.

 • Leonard Pietraszak kończy 80 lat!

  ...serialową Lolek - bo tak nazywają go przyjaciele - zagrał w 2009 roku w "39 i pół", filmową - w 2012 roku w "Dniu kobiet". Leonard Pietraszak nie kryje, że jako aktor zawsze najlepiej czuł się na scenie...

 • Blur "The Magic Whip": Nowa płyta po 12 latach

  Kultowa grupa Blur powraca z nowym albumem "The Magic Whip". Jest to ich pierwszy materiał studyjny od czasu "Think Tank" z 2003 oku.

Zdjęcia na temat: lato 2009
Wideo na temat: lato 2009
 • "The Night Of": Zwiastun nowego serialu HBO

  "The Night Of" to najnowsza propozycja HBO. Serial powstał w oparciu o brytyjską miniserię "Criminal Justice", która była emitowana w latach 2008-2009. W obsadzie nowej wersji znaleźli się: John Turturro, Riz Ahmed, Bill Camp, Peyman Moaadi, Poorna Jagannathan. Fabuła serii koncentruje się wokół losów młodego Pakistańczyka, który zostaje oskarżony o zabójstwo. Premiera: 10 lipca 2016.

 • "Wspaniałe stulecie": Halit Ergenç gra władców

  poza plan. Pobrali się w 2009 roku, a od pięciu lat wychowują syna. Czy mały Ali pójdzie w ślady ojca i dziadka?

Dyskusje na temat: lato 2009