• Informacje na temat:

  lato piosenkarka polska

Artykuły na temat: lato piosenkarka polska
 • Irena Santor: Co ze zdrowiem piosenkarki?

  ...ze spadochronem, nie wiem czy bym nie skorzystała - mówi piosenkarka. Ostatnią płytę 83-letnia artystka nagrała trzy lata temu. Jej przyjaciele twierdzą, że to nie koniec. Wciąż ma wielki wokalny...

 • Leonard Cohen skończył 80 lat

  Poeta, pisarz i bard, obdarzony głębokim, niskim głosem, którym śpiewa pieśni o samotności, religii i miłości - Leonard Cohen kończy w niedzielę 80 lat. Swoje urodziny Kanadyjczyk uczcił wydając nową płytę pt. "Popular Problems" - w polskiej edycji z tłumaczeniami swych tekstów.

 • Edyta Górniak: Mieszkańcy warszawskiej Pragi zaskoczeni zachowaniem piosenkarki. Robi to regularnie!

  Edyta Górniak (44 l.) zaprzyjaźniła się z księżmi z warszawskiej parafii na Pradze. Wokalistka regularnie przylatuje do nich z Kalifornii, by... wyznać swe grzechy.

 • Anna Jantar. 35 lat temu Polska zapłakała

  14 marca 1980 roku, a więc dokładnie 35 lat temu, w katastrofie lotniczej zginęła Anna Jantar. Uwielbiana przez Polaków piosenkarka miała zaledwie 29 lat.

 • Ewa Farna i Martin Chobot już po ślubie. Piosenkarka zmieniła nazwisko

  Piosenkarka na razie nie chce komentować informacji tabloidu, w mediach społecznościowych zmieniła jednak nazwisko z Farna na Emma Chobot. Do ślubu miało dojść w Las Vegas. Od kilku tygodni Farna(...), by zobaczyć jak najwięcej i odwiedzić wszystkie wymarzone miejsca. Piosenkarka podkreśla, że po intensywnej trasie koncertowej zasłużyła na dłuższy odpoczynek. "Martin jest pewien, że Ewa to ta...

 • Anastacia po raz pierwszy w Polsce

  Amerykańska wokalistka Anastacia po raz pierwszy zaśpiewa w Polsce! Koncert odbędzie się 18 kwietnia 2015 roku w warszawskiej Stodole.

 • Ewelina Lisowska i Edyta Górniak nie zaśpiewają razem? Piosenkarka wydała oświadczenie!

  To miał być niezapomniany występ! Niestety, los spłatał figla Ewelinie Lisowskiej (24 l.). Piosenkarka nie wystąpi ze swoją idolką, Edytą Górniak (42 l.).

 • Koncerty 2015: Ich dawno w Polsce nie było

  Od pewnego czasu Polska już nie jest koncertową białą plamą, a zagraniczne gwiazdy często od naszego kraju zaczynają przygotowywać swoje światowe trasy. W 2015 roku nad Wisłę przyjadą wykonawcy, którzy nie byli u nas jeszcze nigdy lub od dawna.

 • Sandra: Co się stało z gwiazdą lat 80.?

  ...jeździli nawet w trasy koncertowe. I choć Sandra twierdziła, że ich relacje były wyjątkowe, szczęście nie trwało długo. Już 4 lata po ślubie byli w separacji. W ostatnim czasie piosenkarka nie ma dobrej(...) nowonarodzonych dziewczynek dostało jej imię. Piosenkarka nie zapomniała o naszym kraju. Koncertowała w 2008 roku w Sopocie, w 2013 w Łodzi, a na listopad tego roku sprzedawane są bilety na jej...

 • Zaz powraca do Polski na jeden koncert

  5 grudnia fani muzyki francuskiej będą mieli okazję zobaczyć Zaz w Progresja Music Zone w Warszawie podczas jedynego koncertu w Polsce w ramach cyklu muzyki aktualnej Francophonic.

Zdjęcia na temat: lato piosenkarka polska
Wideo na temat: lato piosenkarka polska
 • Paulla opowiedziała o pracy w fast foodzie. Śmierdziała nawet po kąpieli!

  Paulla Ignasiak, zanim została znaną piosenkarką, pracowała w jednym z najstarszych fast foodów w Polsce. Gwiazda nie wspomina jednak tego najlepiej! "To było niefajne. Zapach tego jedzenia... Jak się wzięło prysznic, to się czuło to na sobie, te zapachy. Potem nie mogłam jeść w tym miejscu kilka lat" - wyznała. (TVP/x-news)

 • Cudowne lato

  Miłość jest ślepa i nie ma też wątpliwości, że na każdego gdzieś czeka druga połówka pomarańczy. Co jednak, gdy strzała Amora trafia w serca dwóch mężczyzn, a obiektem ich westchnień staje się... miejscowa brzydula - Kitka (Helena Sujecka)? W tej pełnej czarnego humoru komedii dowiemy się, czego trzeba, żeby poderwać "niełatwą" dziewczynę. O jej względy rywalizować będą: Rudy (Cezary Łukaszewicz) i Konrad (Antoni Pawlicki), którzy pracują dla konkurencyjnych firm pogrzebowych. Nad wyborem...

 • Genua. Włoskie lato

  "Genua. Włoskie lato" w reżyserii znakomitego Michaela Winterbottoma, to chwytająca za serce, ale i cierpka opowieść o miłości i sile przebaczenia. Twórca za swoją najnowszą produkcję został uhonorowany nagrodą w kategorii "Najlepszy Reżyser" na ubiegłorocznym Festiwalu w San Sebastian. Joe (w tej roli doskonały Colin Firth) razem z córkami, Kelly (piękna Willa Holland) i Mary (utalentowana Perla Haney-Jardine) postanawia rozpocząć nowe życie. Cała trójka przeprowadza się do urokliwej,...