• Informacje na temat:

  lato sprzyja

Artykuły na temat: lato sprzyja
 • Odeta Moro nie pokochała go od razu! Los im nie sprzyjał!

  Ona rozwiodła się z Michałem Figurskim. On rozstał z Anną Popek. Żadne nie szukało nowego uczucia. Ale ono pojawiło się i nadało sens ich życiu.

 • Mają przepis na szczęśliwe życie

  Praca w show-biznesie nie sprzyja stałym związkom, jednak również wśród gwiazd zdarzają się trwałe małżeństwa. Mimo upływu lat pary kochają się, szanują i wzajemnie wspierają.

 • "Leśniczówka": Jolanta Fraszyńska kończy 50 lat!

  ...o początkach swej kariery. O ile szczęście od początku sprzyjało jej jako aktorce, o tyle w życiu prywatnym los długo wystawiał ją na ciężkie próby. Ma za sobą dwa zakończone rozwodami małżeństwa, po...

 • Sylwia Gliwa: Jak dobierać partnerów życiowych?

  Jak sama przyznaje, w ciągu dwunastu lat grania w serialu "Na Wspólnej" w jej życiu zmieniło się niemal wszystko - z dziewczyny wynajmującej pokoik w Warszawie, Sylwia Gliwa stała się dojrzałą aktorką, matką i żoną.

 • Sia rozwodzi się po dwóch latach!

  O tym, że show-biznes nie sprzyja trwałości związków wiadomo nie od dziś. Ostatnio przekonali się o tym m.in. Angelina Jolie i Brad Pitt. Teraz doświadczyła tego także australijska piosenkarka Sia, która potwierdziła medialne doniesienia na temat rozwodu. "Rozmyślaliśmy na ten temat bardzo długo i w końcu podjęliśmy decyzję o rozstaniu" - napisali w komunikacie do mediów. Zapewnili, że...

 • Laura Łącz: Kobieta po przejściach... budowlanych

  Laura Łącz w "Klanie" gra już osiemnaście lat! Przez ten czas nawiązała przyjaźnie, które przeniosła także do życia prywatnego. Choć czuje się samotna, to na to nie zważa, bo pochłania ją aktorstwo i pisanie dla dzieci.

 • Andrzej Wajda i Beata Tyszkiewicz: po latach okazuje się, że nie była na to gotowa!

  ...kiełkować uczucie. Gorący klimat sprzyjał rodzącej się namiętności. Tam wyznali sobie, że chcieliby nie tylko razem pracować, ale i żyć.  "Kiedy go spotkałam pierwszy raz, Andrzej był...

 • Milcząca Meg White. Czy jeszcze kiedyś zagra?

  10 grudnia 40 lat kończy znana z duetu The White Stripes Meg White. Choć technicznie "surowa", na stałe zapisała się w historii rocka. Jest wymieniana w jednym szeregu z najwybitniejszymi i najbardziej ikonicznymi perkusistami. Co dziś dzieje się z zamkniętą w sobie Meg White?

 • „Na Wspólnej” świętuje 10 lat

  ...27 stycznia mija 10 lat odkąd serial „Na Wspólnej” zagościł na antenie TVN. „Ten okrągły jubileusz sprzyja życzeniom, wspomnieniom i podziękowaniom, których świadkami będziecie Państwo już niebawem” – deklarują twórcy serialu.

 • Mariusz Bonaszewski: Podrażnić widza

  Mariusz Bonaszewski zwykle nie występuje w serialach, jednak dla tej roli dał się skusić. Dlaczego? Bo chce pokazać, że starsze osoby też mogą kochać namiętnie, jak jego Jerzy w serialu.

Zdjęcia na temat: lato sprzyja
Wideo na temat: lato sprzyja
 • "Nie wiem, ile lat ma Rysiek"

  Piotr Cyrwus, odtwórca kultowej już roli Ryśka z "Klanu", kończy dziś 50 lat! Taki jubileusz sprzyja refleksjom - nie tylko na temat aktorstwa...

 • Anna Kalata zdradza sekrety swojej idealnej sylwetki!

  Anna Kalata znana jest m.in. z tego, że kilka lat temu znacznie schudła i wypiękniała. W rozmowie z Robertem Patoletą zdradziła, że systematycznie dba o siebie i cały czas przestrzega diety. Nawiązując do efektu jo-jo Dominiki Gwit stwierdziła, że nie powinno się chudnąć na siłę. Ostrzegła jednak, że nadwaga nie sprzyja zdrowiu i powoduje wiele chorób. (WideoPortal / x-news)