• Informacje na temat:

  łatwa podróż

Artykuły na temat: łatwa podróż
 • Małgorzata Ostrowska: Syn nie miał łatwo!

  ...w filmie "Podróże pana Kleksa", w którym jako królowa Aba, śpiewała"Meluzynę". Prywatnie jest szczęśliwą żoną i matką. Mąż Jacek Gulczyński jest fotografikiem. Jej syn Dominik jest muzykiem, gra na...

 • Wojciech Cejrowski: Szukam roboty łatwej i przyjemnej

  Kolorowy, kontrowersyjny, katolicki - słynny podróżnik Wojciech Cejrowski stworzył własne imperium, które przynosi mu krocie. Ludzie cenią go za edukacyjne wartości programów oraz konserwatywne poglądy.

 • Agustin Egurrola wybiera się w podróż życia z córką!

  Carmen, ona wciąż mówi o tej podróży, nie może się jej doczekać - choreograf przyznaje, że dręczą go z tego powodu wyrzuty sumienia. Carmen ma po tacie silną osobowość, nie zraża się łatwo. Dopytuje(...) mojej obecności... - usprawiedliwia się choreograf. Tym razem jednak musi się udać! To ma być prezent na 50. urodziny Augustina. Taki niezwykły, bo dla obojga. - Zrobię wszystko, by jechać w tę podróż...

 • Recenzja O.S.T.R. "Podróż zwana życiem": Druga młodość płynie z doświadczenia

  Po kilku średnich płytach słuchacze sukcesywnie spisywali Ostrego na straty. "Podróż zwana życiem" jest jednak spektakularnym powrotem w stylu, który cechuje tylko najlepszych artystów.

 • Marta Kaczyńska podjęła ważną decyzję! Nie było jej łatwo

  Marcie Kaczyńskiej (36 l.) wakacje mijają na podróżowaniu z córkami. Kiedyś jej mama tak spędzała z nią urlop. Sentymentalna wyprawa dała Marcie odwagę, której potrzebowała. Już podjęła ważną decyzję.

 • "Pani z przedszkola": W świecie wspomnień

  Razem z czterdziestoletnim Krzysztofem (Łukasz Simlat) udajemy się w podróż do lat 70. - wysmakowanych i zaskakująco kolorowych. Żyją tam wspomnienia: Mamy, Taty i uwodzicielskiej Pani z przedszkola.

 • Maja Ostaszewska: czeka ją daleka podróż. Będzie tęskniła za dziećmi

  Maja Ostaszewska (44 l.) wprost przepada za podróżami. Lubi poznawać nowe kultury i oglądać nieznane jej miejsca. Jednak odkąd ma rodzinę, jest to trudniejsze. Większość czasu poświęca dzieciom, ale nie rezygnuje też z wyjazdów.

 • Kultowe lata 90.: 10 przebojów eurodance

  Połowa lat 90. to okres największego triumfu nurtu eurodance, który rozbijał się po dyskotekach w wielu krajach. Zapraszamy do sentymentalnej podróży, w której nie zabraknie skocznych rytmów, mało skomplikowanych tekstów i... dużej dawki erotyki.

 • Jarosław Bieniuk: Ta podróż musiała go sporo kosztować!

  .... Baseny w otoczeniu palm. W tle Morze Śródziemnomorskie i szczyty gór. Sądząc po zdjęciu, Jarosław Bieniuk znów odwiedził to miejsce. Niełatwa to była zapewne podróż. Ale na pewno pełna wzruszających...

 • Jason Orange odchodzi z Take That

  44-letni wokalista Jason Orange podjął decyzję o opuszczeniu grupy Take That, jednego z najpopularniejszych boysbandów lat 90.