• Informacje na temat:

  łatwa praca

Artykuły na temat: łatwa praca
 • Małgorzata Rozenek-Majdan wie, że czeka ją trudny czas! Nie będzie łatwo!

  ...z łagodnością" - mówiła, już będąc w drugiej ciąży. Dziś, gdy przeszła kilkuletnią walkę o samo zajście w ciążę, tym bardziej wie, co jest dla niej teraz w życiu najważniejsze.  "Praca raz jest, raz jej nie ma...

 • Urszula Chincz: Decyzja nie była łatwa

  Kiedy straciła posadę prowadzącej "Pytanie na śniadanie" w TVP2, postanowiła działać. Urszula Chincz, córka dziennikarza Andrzeja Turskiego, przyjęła propozycję konkurencyjnej stacji i dołączyła do zespołu popularnego programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN".

 • "Na sygnale": Aktorstwo to niełatwy zawód

  Rafał Maślak twierdzi, że praca na planie serialu „Na sygnale” była dla niego ciekawą przygodą. Ma też nadzieję, że jego wątek zostanie rozbudowany i będzie pojawiał się także w kolejnych odcinkach. Model nie ukrywa jednak, że aktorstwo nie jest łatwym zawodem, wymaga bowiem dużo cierpliwości i umiejętności wyrażania emocji.

 • Jan Peszek: Łatwo jest manipulować historią

  "Hiszpanka" Łukasza Barczyka - długo wyczekiwana polska superprodukcja - wchodzi do kin 23 stycznia 2015. Historia o telepatach i Powstaniu Wielkopolskim przedstawia wizję patriotyzmu, która "demitologizuje powszechne społeczne przyzwyczajenia i poglądy" - mówi grający w filmie Jan Peszek. Aktor opowiada o tym, co działo się na planie i z czym kojarzą mu się truskawki z bitą śmietaną.

 • Katarzyna Skrzynecka wspiera męża! Nie jest łatwo!

  Katarzyna Skrzynecka (46 l.) i Marcin Łopucki (43 l.) są szczęśliwym małżeństwem. Ale praca ukochanego wymaga od aktorki wielu poświęceń!

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Łatwo się nie poddają

  - Praca w show to pomaganie i doradzanie zdolnym, pozytywnie nakręconym ludziom. Uwielbiam ich zaangażowanie, doceniam, że nie boją się śpiewać znanych przebojów - mówi Agnieszka Hekiert, która przygotowuje do występów uczestników programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 • Danuta Stenka szykuje się do rozłąki z mężem. Nie będzie łatwo...

  Długo biła się z myślami, dotąd nie pracowała za granicą. Propozycja zagrania głównej roli w teatrze w Zurychu jest niezwykle kusząca. Z drugiej strony oznacza rozłąkę z mężem, który zawsze dodaje Danucie Stence otuchy, trzyma ją w pionie i nie pozwala, by praca zaważyła na kruchej psychice ukochanej.  Gdy gra, angażuje się w stu procentach. W pełni wchodzi w rolę. Każda z nich emocjonalnie wiele...

 • Recenzja Rafał Brzozowski "Mój czas": Twoja matka polubi

  Jest ładny, ma ciepły głos, pisze piosenki proste, łatwe i przyjemne. Gładki jest jak galaretka i podobnie do niej oślizły.

 • Alkoholizm ojca, choroba, rozstanie z mężem - Janina Ochojska nie miała łatwego życia

  Janina Ochojska (64 l.) w Jeleniej Górze zdobyła tyle głosów co cały PiS. Do tego pokonała Annę Zalewską i Beatę Kempę w ich miastach. Od początku chciała prowadzić kampanię pozytywną, a nie nastawioną na krytykę i czarny PR. Mimo choroby nowotworowej nie zamierza rezygnować z aktywności. Sporą część swoich zarobków szefowej PAH - 4,5 tys. złotych - nadal musi przeznaczać na lekarstwa i rehabilitację.

 • Katarzyna Herman: Coraz szybciej, mniej poetycko i bardziej dosłownie

  - To nie jest łatwa rola - mówi o swojej serialowej bohaterce Katarzyna Herman. - Kornelia zakochała się w dużo młodszym mężczyźnie, a takie związki są piętnowane - dodaje gwiazda "Barw szczęścia".

Zdjęcia na temat: łatwa praca
Wideo na temat: łatwa praca
 • Gardias: Praca pogodynki nie jest łatwa!

  Praca prezentera pogody tylko pozornie nie jest trudna – twierdzi gwiazda TVN. W jej stacji prezenterzy nie korzystają z prompterów, czytają wyłącznie z map, muszą dobrze znać sytuację pogodową w Polsce i na świecie. Dorota Gardias zaznacza, że wiele początkujących osób jest zaskoczona wysiłkiem, jaki muszą włożyć w tę pracę.

 • Przetakiewicz: Ciężko połączyć pasję i hobby z pracą!

  Była Kulczyka "Jestem w gronie ludzi uprzywilejowanych i korzystam z tego" - pochwaliła się Jakóbiakowi na Mykonos Joanna. Dodała też, że tacy jak ona, to ludzie niezależni i szczęśliwi, choć nie przychodzi jej to łatwo. "Bardzo ciężko jest połączyć w życiu pasję, hobby z pracą. Mi się to udało u jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa" - dodała. (20m2/x-news)

 • Kinga Rusin o sukcesach córek: Iga studiuje dwa kierunki na raz, a starsza broni pracę licencjacką

  Kinga Rusin (47 l.) na każdym kroku wyznaje, że jest dumna ze swoich córek. Mimo odległości, która je dzieli, zawsze znajdują czas na kontakt. - W naszych czasach to nie jest problem, jest tyle różnych komunikatorów - powiedziała. - Iga studiuje dwa kierunki na raz, więc łatwo nie jest, ale bardzo dzielnie sobie radzi. Moja starsza córka broni pracę licencjacką - dodała. (przeAmbitni/x-news)

Dyskusje na temat: łatwa praca
 • Re: "Odwróceni. Ojcowie i córki": Eliza Rycembel ma przed sobą wspaniałą przyszłość

  Wszystkie się rozbieraja I klekaja żeby role dostać, praca łatwa, lekka i przyjemna

 • Re: "Barwy szczęścia": Kacper cierpi na autyzm?

  Pochodnych autyzmu jest sporo. Mój wnuk ma add (nie mylić z ADHD) i niestety jest to również spektrum autyzmu. Add polega na zaburzeniach koncentracji, adaptacji i niestety praca z takim dzieckiem też nie jest łatwa. Sama diagnoza wymaga sporego doświadczenia psychiatry i psychologa.

 • Re: „Daleko od noszy”: Krzysztof Kowalewski zrezygnował z głównej roli w kultowym serialu...

  Praca aktora łatwa nie jest, to wie każdy. Widzowie oglądają efekt końcowy, a kreacja jednym przypadnie do gustu, zaś innym nie. Pozdrawiam wszystkich aktorów i dziękuję za ich pracę, za role mniej lub bardziej udane, i za te nieudane także. Ważne by ta praca przede wszystkim przynosiła satysfakcję, a pieniądze, owszem są ważne ale nie najważniejsze. Najważniejszy jest zawsze Pan Bóg.

 • Re: "M jak miłość": Olga Frycz ostro o serialu! Jak obóz pracy?

  Oglądałam wiele odcinków i czuje niechęć do pani Oli jako postaci , którą grała , ale także jako do kobiety. Trzeba mieć trochę klasy. Może jak głód zajrzy w oczy to ta pani spokornieje wobec życia. Praca aktora nie jest łatwa ani przyjemna ale pani Ola jest z pokolenia tych co im się należy bo tak.

 • Re: "M jak miłość": Gosia jest w dramatycznym stanie!

  A ja lubię i oglądam, pozdrawiam aktorów, dużo zdrowia życzę i wiem, że to nie łatwa praca:))

 • Re: "Alf": Kosmiczny przyjaciel

  bez przesady, nikt nie mówił, że praca aktora czy modelki jest łatwa. Dzieciom to nie przeszkadzało, bo byli bardziej wyrozumiali a dorośli to by chcieli być gwiazdami, a nie członkami zespołu. komentarz aktor jest po prostu nie na miejscu.

 • Re: Uodporniła się na krytykę

  haha jeśli to taka łatwa praca, nie okupiona poświęceniem i tyle beztalenci jest na szklanym ekranie...proszę pokażcie jacy wspaniali i utalentowani w tym kierunku jesteście, trę kolanami by to ku*** zobaczyć haha

 • Re: ​Cztery ściany - i awantura!

  Powiem tak: nauczyciele narzekają na pensje choć moim zdaniem nie mają tak naprawdę na co. Ile jest osób, które zarabiają o wiele mniej a o jakimkolwiek ubezpieczeniu mogą pomarzyć... Ja też jestem nauczycielką i nie jest to łatwa praca, szczególnie jeśli chodzi o wspołpracę z rodzicami... Ale, gdy ktoś kocha to co robi to nie będzie dużo narzekał tylko robił swoje.Wszędzie dobrze gdzie nas nie

 • Re: Sławni synowie sławnych ojców

  Ja też widzę w tych tekstach Zazdrość !! Czy praca aktora jest tak łatwa ? nieraz nazw.może zaszkodzić.Skora rodzic jest aktorem to czemu niby dziecko nie może nim też być ? To jest podobnie jak dziedziczne jest prawnik,lekarz czy też rolnik ! Nieraz rodzic namawia dziecko ''wybierz sobie inny zawód ..'' Ja patrząc na Opanie czy Sturna to widać w tych młodych następcach ten gen ,oni to mają we

 • Re: ​Cztery ściany - i awantura!

  Powiem tak: nauczyciele narzekają na pensje choć moim zdaniem nie mają tak naprawdę na co. Ile jest osób, które zarabiają o wiele mniej a o jakimkolwiek ubezpieczeniu mogą pomarzyć... Ja też jestem nauczycielką i nie jest to łatwa praca, szczególnie jeśli chodzi o wspołpracę z rodzicami... Ale, gdy ktoś kocha to co robi to nie będzie dużo narzekał tylko robił swoje.Wszędzie dobrze gdzie nas nie