• Informacje na temat:

  łatwa sprawa

Artykuły na temat: łatwa sprawa
 • "Na sygnale": Aktorstwo to niełatwy zawód

  Rafał Maślak twierdzi, że praca na planie serialu „Na sygnale” była dla niego ciekawą przygodą. Ma też nadzieję, że jego wątek zostanie rozbudowany i będzie pojawiał się także w kolejnych odcinkach. Model nie ukrywa jednak, że aktorstwo nie jest łatwym zawodem, wymaga bowiem dużo cierpliwości i umiejętności wyrażania emocji.

 • Recenzja Rafał Brzozowski "Mój czas": Twoja matka polubi

  Jest ładny, ma ciepły głos, pisze piosenki proste, łatwe i przyjemne. Gładki jest jak galaretka i podobnie do niej oślizły.

 • "Na dobre i na złe": Niełatwa decyzja

  Za sprawą terapii, która ma chronić przed HIV, Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) zacznie uskarżać się na złe samopoczucie.

 • Marek Kaliszuk o programie "Twoja twarz brzmi znajomo"

  - W tym programie nie ma łatwych wcieleń, są tylko mniej i bardziej udane. Wiele zależy od tego, jak wysoko zawiesisz sobie poprzeczkę - zdradza Marek Kaliszuk, zwycięzca drugiej edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 • Katarzyna Skrzynecka wspiera męża! Nie jest łatwo!

  Katarzyna Skrzynecka (46 l.) i Marcin Łopucki (43 l.) są szczęśliwym małżeństwem. Ale praca ukochanego wymaga od aktorki wielu poświęceń!

 • "Przyjaciółki": Nowe twarze i wątki

  Jeśli myśleliście, że życie tytułowych kobiet w końcu będzie usłane różami, no cóż... tak się nie stanie. Możemy wręcz liczyć, że nic nie przyjdzie im łatwo, a nowi bohaterowie mogą jeszcze bardziej skomplikować ich losy...

 • Maja Plich ryzykowała życiem, by wyjaśnić sprawę Magdy Żuk!

  ...przyznają, że sprawa tajemniczego zgonu młodej Polki nie była dla nich łatwa.  "Dużo nas kosztowała ta sprawa. Pojechałam do Egiptu, ryzykowałam swoje życie, bo nie wiedziałam, co mnie tam spotka" – mówi...

 • Małgorzata Kożuchowska: Boska wróciła na plan

  Po roku przerwy Małgorzata Kożuchowska wróciła do serialu "rodzinka. pl". Gdy na planie gra mamę trzech chłopców, w garderobie czeka na nią jej sześciomiesięczny synek Jan Franciszek. W wywiadzie aktorka opowiada o niełatwym powrocie do pracy, o nowych wątkach, które pojawią się w szóstym sezonie, oraz o fenomenie "rodzinki.pl".

 • Joanna Krupa kłóci się z ukochanym o ślub! Nie będzie tak łatwo?!

  Joanna Krupa (39 l.) niedługo ponownie zostanie żoną. Razem z Douglasem planują ślub i okazuje się, że nie wszystko idzie po myśli modelki.

 • Niezwykły aktor "Fotografa"

  W mrocznym thrillerze Waldemara Krzystka "Fotograf" u boku takich profesjonalistów jak: Tomasz Kot, Adam Woronowicz, Sonia Bohosiewicz, czy Agata Buzek, możemy oglądać brawurową rolę kilkuletniego aktora. Poszukiwania idealnego odtwórcy kluczowej postaci nie były łatwe. Drobiazgowość w tym wyborze przypominała przygotowania Stanleya Kubricka do nakręcenia "Lśnienia".

Zdjęcia na temat: łatwa sprawa
Wideo na temat: łatwa sprawa
 • "Niania w wielkim mieśćie": Serial o niewarszawskiej dziewczynie

  Magdalena Lamparska, wcielająca się w Danę (główną bohaterkę serialu "Niania w wielkim mieście"), opowiada nam o swojej roli; odpowiedzialności; tematach podejmowanych w serii oraz aspekcie dydaktycznym nowej produkcji Polsatu. - Zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności, która została mi powierzona. Wydaje mi się, że gdzieś tam w momencie mojego życia byłam na taką odpowiedzialność gotowa - bycie główną bohaterką nie jest łatwe, ale też jest fajnym wyzwaniem. Cieszę się, że udało nam się...

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • "Kontra: Ostatnie Uderzenie"

  Michael Stonebridge oraz Damien Scott nie mają sobie równych. Razem z kolegami z tajnej brytyjskiej jednostki antyterrorystycznej udają się na kolejną misję. Ich zadaniem jest odnalezienie zaginionego człowieka w Bangkoku. Szybko jednak okaże się, że nie będzie to łatwe. W sprawę wplątani są członkowie japońskiej Yakuzy, rosyjska mafia, przedstawiciele władz Korei Południowej oraz wielu innych groźnych przestępców. Finałowy sezon żywiołowego serialu, w którym nie brakuje trzymającej w napięci...

 • Sprawa dla dwojga

  Francois Damiens i Geraldine Nakache, gwiazdy filmów "Heartbreakers. Licencja na uwodzenie", "Niewierni" i "Nic do oclenia" w komedii o niespełnionym i wyjątkowo uciążliwym we współpracy aktorze, który na potrzeby rekonstrukcji sceny przestępstwa musi wcielić się w rolę nieboszczyka. Jean Renault (Francois Damiens), aktor o przebrzmiałej sławie, niefortunnym nazwisku, fatalnej reputacji koszmarnego szczególarza i z pustym kontem bankowym dostaje ostatnią szansę - angaż jako asystent w...

Dyskusje na temat: łatwa sprawa
 • Re: "Pierwsza miłość": Daga umrze!

  Serial "Pierwsza Miłość" promuje PATOLOGIE !!!!!! Igor wychodzi z więzienia za zły stan zdrowia - ciągle kaszle, ląduje w szpitalu i to powoduje że zostaje z więzienia wypuszczony. Łatwa sprawa - wystarczy pokaszleć - gwarantowane zwolnienie. Daga umiera - jakie to niesprawiedliwe. Promocja narkotyków przez młode siksy. Zośka mistrzyni intryg. Coraz gorzej się dzieje. Czy w tym serialu jest

 • Re: Hanka odejdzie od Marka!

  Jeżeli nie lubicie tego serialu, to dlaczego się wypowiadacie? Ok, wracając do artykułu. Rozstanie tej pary to poważny krok w scenariuszu. Nie wiem czy autorzy boją się o spadek oglądalności, ale powinni. To poważna sprawa i nie łatwa decyzja. Ja szczerze mówiąc nie wiem jak potoczą się dalsze losy. Po prostu nie wyobrażam. Będzie śledził dalej losy tych bohaterów, a sam się przekonam.