• Informacje na temat:

  laur kobiety

Artykuły na temat: laur kobiety
 • „rodzinka.pl”: Julia Wieniawa-Narkiewicz chce studiować aktorstwo

  Julia Wieniawa-Narkiewicz, czyli Paula z „rodzinki.pl”, nie kryje, że chciałaby w przyszłości zdobyć dyplom ukończenia szkoły teatralnej. Mówi o sobie, że na razie jest „aspirującą aktorką”, ale nie zamierza spocząć na laurach. - Bardzo chcę uczyć się dalej – wyznała w wywiadzie.

 • "Bezwstydny Mortdecai": Wąsaty Johnny Depp

  W komedii kryminalnej "Bezwstydny Mortdecai" Johnny Depp wcielił się w zblazowanego arystokratę żyjącego z handlu sztuką. Wśród płci pięknej mężczyzna znany jest ze swego uroku oraz... najbardziej zniewalającego wąsa na Wyspach Brytyjskich.

 • Sebastian Fabijański wreszcie szczęśliwie się zakocha?

  Sebastian Fabijański (32 l.) wreszcie odnajdzie szczęście w miłości? Jak czytamy w "Rewii", ostatnio widziany był w towarzystwie pewnej kobiety...

 • Nowe Horyzonty na północy Europy!

  W czasie zakończonego w niedzielę, 18 listopada, 23. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Sztokholmie jury pod przewodnictwem Petera Fondy przyznało główną nagrodę Cate Shortland za "Lore", niezwykłą historię kilkorga rodzeństwa, dzieci nazistów, w ciągu pierwszych powojennych dni w Europie.

 • Borys Szyc (37 l.) dostał cios poniżej pasa. Jest wrabiany w ojcostwo dziecka kobiety, z którą nie ma nic wspólnego. Sprawa znajdzie finał w sądzie!

 • Królowa Hallewood

  Dla ważnych ról znosi ból i bez wahania daje się oszpecać charakteryzatorom. Jej boskie kształty zainspirowały projektantów samochodu - luksusowego sportowego Vipera 2013!

 • Samo życie

  Teresa nie wie, co myśleć o rewelacjach Laury, ale postanawia zaufać Kacprowi. Natalia znów pojawia się w winiarni, ale Kacper jest zdeterminowany, żeby...

 • Grand Prix Sputnika dla "Córki"

  Kryminał "Córka" w reż yserii Aleksandra Kasatkina i Natalii Nazarowej uhonorowano Grand Prix zakończonego w niedzielę, 25 listopada, w Warszawie 6. Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską". Nagrodzono także obrazy "Żyć" Wasilija Sigariewa i "Żyła sobie baba" Andrieja Smirnowa.

 • Beata Poźniak: Wprowadziłam w USA Dzień Kobiet!

  ...? - Jestem buntownikiem, niespokojną, spontaniczną, ciągle poszukującą duszą. Nigdy niespoczywającą na laurach. Mam w sobie również sporo wrażliwości i dużej otwartości na życie i ludzi. Lubi pani ludzi? - Wręcz ich kolekcjonuję. Najbardziej fascynują mnie kobiety, które głośno wyrażają swoje opinie. Jestem feministką. Podobno to pani ponownie wprowadziła w USA Dzień Kobiet? - Wprowadziłam go...

 • Michał Milowicz: Jaki jest naprawdę?

  ...hity Elvisa - wspomina. Od dziecka marzył o scenie. W przedszkolu grał główne role, w szkole zdobywał laury w konkursach recytatorskich, śpiewał w chórze kościelnym. Ale poszedł do szkoły sportowej(...). Wkrótce na afisz Teatru Buffo wszedł spektakl "Elvis". I tak narodził się "polski Elvis". Pamiętny z "Młodych wilków" i "Chłopaki nie płaczą". Ostatnie: "Kobiety bez wstydu" i "Na układy nie ma rady...