• Informacje na temat:

  laura breszka z córką

Artykuły na temat: laura breszka z córką
 • Laura Breszka: Nieznane hobby aktorki!

  Laura Breszka (28 l.) opowiedziała o swojej pasji, której oddaje się w każdej wolnej chwili.

 • Antoni Królikowski i Laura Breszka byli zażenowani! Nie chcieli siedzieć koło siebie!

  Mało kto już pamięta, że kiedyś Antoni Królikowski (29 l.) i Laura Breszka (30 l.) byli parą. Niestety, byli kochankowie mieli ostatnio mało przyjemne, nieoczekiwane spotkanie.

 • Piotr Grabowski i Laura Breszka mają się ku sobie?

  Tę zażyłość ukrywali przed światem dosyć długo. Jednak, jak twierdzi tygodnik „Rewia”, Piotr Grabowski (48 l.) i Laura Breszka (28 l.) nie chcą już udawać, że między nimi nic się nie dzieje…

 • Laura Breszka i Mateusz Król: Będą zaręczyny w górach?

  .... Czy teraz dobierze coś do kompletu? - Laura nie ma nic przeciwko przysiędze małżeńskiej czy urodzeniu drugiego dziecka. Otwarcie o tym mówi - zdradza "Na żywo" jedna z bliskich przyjaciółek aktorki(...) na plotki - mówi informatorka gazety. Dowodem na to, że para poważnie myśli o przyszłości, mogą być niedawne spotkania w rodzinnym gronie - Laura poznała bliskich ukochanego, którzy mieszkają...

 • Antoni Królikowski nadal opiekuje się córką swojej byłej dziewczyny!

  Antoni Królikowski (26 l.) wciąż ma dobry kontakt z córką Laury Breszki (27 l.).

 • "Na Wspólnej": Gosia na pomoc

  Marek (Grzegorz Gzyl) zwierzy się starszej córce (Anna Kerth), że nie chciałby zabierać Szymka (Oliwia Glanowska) na pogrzeb Natalii (Laura Breszka), ale nie ma go z kim zostawić.

 • "Na Wspólnej": Natalia zostawi głodne dziecko i przepadnie bez słowa!

  Po porodzie Natalia (Laura Breszka) obwini się o brak instynktu macierzyńskiego. Stwierdzi, że dość nie umie, to jeszcze nie ma ochoty zajmować się własnym synkiem, po czym zniknie bez śladu!

 • "Na Wspólnej": Areszt, bójka i seks z nieznajomą

  Wkrótce Kamil (Kazimierz Mazur) trafi do aresztu, Michał (Robert Kudelski) do łóżka z obcą kobietą, Ryszard (Tadeusz Huk) pozna Rafała (Lech Mackiewicz), a Marek (Grzegorz Gzyl) zamieszka z Natalią (Laura Breszka).

 • Klan Królikowskich razem na premierze!

  Antoni Królikowski i Laura Breszka, których w najbliższą sobotę zobaczymy w "Komisarzu Aleksie", poważnie myślą o wspólnej przyszłości, z czego najbardziej cieszy się... mama Antka - Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czyli Grażyna Lubicz z "Klanu".

 • "Na Wspólnej": Marek zostanie sam z małym Szymonem?

  Tuż po tym, jak Zimiński (Grzegorz Gzyl) zgodził się dać rozwód Danucie (Lucyna Malec), na świat przyszedł jego syn, Szymon. Świeżo upieczona mama Natalia (Laura Breszka), z którą Marka połączył krótki, acz płomienny romans, od samego początku z trudem odnajdywała się w nowej roli. A gdy nadejdzie dzień powrotu ze szpitala do domu, będzie jeszcze gorzej. Zła ze mnie matka Popławska nabierze...

Zdjęcia na temat: laura breszka z córką