• Informacje na temat:

  laura dern aktorka

Artykuły na temat: laura dern aktorka
 • "Wielkie kłamstewka": Dern, Woodley i Kravitz oficjalnie w drugim sezonie

  Laura Dern, Shailene Woodley oraz Zoë Kravitz powrócą w drugim sezonie. Jak donoszą zagraniczne media, aktorki zakończyły negocjacje dotyczące nowych kontraktów.

 • Oscary 2015: Przedstawiamy nominowanych

  Na początku każdego roku Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej nominuje do swojego najbardziej prestiżowego wyróżnienia grono dwudziestu aktorów i aktorek. W tym roku to oni dostąpili tego zaszczytu.

 • Złote globy: Netflix największym przegranym

  Największą wpadkę na tegorocznej gali zaliczył Netflix. Wyprodukowana przez streamingowego giganta "Historia małżeńska", która rozpoczynała wieczór z największą liczbą sześciu nominacji, zdobyła tylko jeden Złoty Glob - odebrała go Laura Dern za najlepszą rolę drugoplanową. Całkowicie pominięte zostały także inne netfliksowe produkcje: "Irlandczyk" (pięć nominacji), "Dwóch papieży" (cztery...

 • Reese Witherspoon odkrywa dzikość serca

  Reese Witherspoon zagrała w ponad 30 filmach, pracowała z największymi reżyserami w Hollywood i zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki. Ma 38 lat, trójkę dzieci i stałe, bezpieczne miejsce na liście najbardziej pożądanych nazwisk w branży. Można by sądzić, że osiągnęła już wszystko. Tymczasem niedawno aktorka dopisała do listy swoich sukcesów jeszcze jeden powód do radości.

 • Serial "Wielkie kłamstewka" powraca z drugim sezonem

  ..."Wielkie kłamstewka", z Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Shailene Woodley, Laurą Dern i Zoë Kravitz w rolach głównych, powracają do HBO. W nowym sezonie serialu w jednej z ról zobaczymy Meryl Streep. Premiera w HBO i HBO GO już w poniedziałek, 10 czerwca.

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

 • "Wielkie kłamstewka": Serial HBO wraca na ekrany! Mery Streep w obsadzie

  Kidman), aktorka drugoplanowa ( Laura Dern ) i aktor pierwszoplanowy (Alexander Skarsgård). Za kamerą drugiego sezonu stanie Andrea Arnold, reżyserka "American Honey". Jak na razie HBO nie planuje(...)W rolach głównych ponownie zobaczymy Nicole Kidman i Reese Withherspoon, Shailene Woodley, Zoe Kravitz, Laura Dern, a scenariusz wszystkich epizodów napisze David E. Kelley. W drugiej odsłonie...

 • Oscary 2015: Znamy nominowanych! "Ida" powalczy o statuetkę

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego znalazła się wśród pięciu filmów nieanglojęzycznych nominowanych do Oscara. Jej operatorzy: Ryszard Lenczewski i Łukasz Żal mają szansę na Oscara za najlepsze zdjęcia. Anna Biedrzycka Sheppard została wyróżniona za najlepsze kostiumy ("Czarownica"). Z kolei w kategorii najlepszy dokument krótkometrażowy doceniono "Joannę" Anety Kopacz" i "Naszą klątwę" Tomasza Śliwińskiego. Najwięcej nominacji - dziewięć - otrzymały "Birdman" i "Grand Budapest Hotel".

 • "Wielkie kłamstewka": Adam Scott wystąpi w drugim sezonie

  ...(Jane Chapman), Laura Dern (Renata Klein) i Zoë Kravitz (Bonnie Carlson). W styczniu do ekipy dołączyła Meryl Streep, która wcieli się w postać Mary Louise Wright, matki Celeste. Ostatnio do(...) drugoplanowa (Laura Dern) i aktor pierwszoplanowy (Alexander Skarsgård). Drugi sezon produkcji pojawi się na antenie HBO w 2019 roku. Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page...

 • Laura Dern w "czułym" thrillerze

  Amerykańska aktorka Laura Dern ( "Dzikość serca" ) wystąpi w thrillerze Johna Polsona "Tenderness" - poinformował serwis "Production Weekly". W filmie, do którego ruszają właśnie zdjęcia, Dern partnerować będzie Russell Crowe ( "Człowiek ringu" ).

Zdjęcia na temat: laura dern aktorka