• Informacje na temat:

  laura harring

Artykuły na temat: laura harring
 • Czyja to matka?

  SPOILER! Widziano Laurę Harring podczas pracy na planie "Gossip Girl". Wiemy kogo zagra!

 • Naomi Watts na czele Bezfrakcyjnych

  Gwiazdy kina coraz chętniej występują w ekranizacjach popularnych powieści młodzieżowych. Po "Igrzyskach śmierci" przyszedł czas na serię "Niezgodna", w której najnowszej odsłonie - zatytułowanej "Zbuntowana" - w jednej z głównych ról oglądamy Naomi Watts.

 • "Gotowe na wszystko": Miss wśród gosposiek

  Kiedy wiosną 2004 r. rozpoczęto poszukiwania odtwórczyni do roli temperamentnej Latynoski z Wisteria Lane, na ringu były 3 zawodniczki: Laura Harring, Roselyn Sánchez (odpadła za mocny portorykański akcent, ale w 2013 r. dostała rolę Carmen w innej produkcji Marca Cherry’ego, "Pokojówki z Beverly Hills") oraz Eva Longoria. Ta ostatnia podczas castingu na pytanie producenta o wrażenia po...

 • Laura Harring w "The King"

  Laura Harring ( "Mulholland Drive" ), zagra główną kobiecą rolę w filmie "The King". W postać głównego bohatera - młodego mężczyzny poszukującego swego ojca - wcieli się meksykański gwiazdor Gael Garcia Bernal ( "I twoją matkę też" ).

 • Laura Harring w "The Punisher"

  Laura Harring ( "Mulholland Drive" , "Mały Nicki" ) wystąpi w komiksowym widowisku "The Punisher". Była miss USA pojawi się na planie u boku odtwórcy roli tytułowej, Thomasa Jane'a ( "Piekielna głębia" , "Podejrzany" ) oraz grającego czarny charakter Johna Travolty ( "Kod dostępu" , "Sekcja 8." ). Niewykluczone, że w filmie tym obejrzymy również Rebekę Romijn-Stamos, pamiętną Mystique

 • Będzie sequel "Mulholland Drive"?

  David Lynch pracuje nad sequelem "Mulholland Drive" - ujawniła grająca główną rolę w filmie z 2001 roku Laura Harring. Jej sugestia nie brzmi jednak zbyt przekonująco.

 • Wręczono nagrody najlepszym aktorom latynoskim

  18 maja w Los Angeles wręczono nagrody najlepszym latynoskim artystom pracującym w USA - ALMA Awards (American Latino Media Arts Awards). W kategorii najlepszy aktor/aktorka uhonorowano Benjamina Bratta za rolę w filmie "Pinero" oraz Laurę Elenę Harring, bohaterkę filmu "Mulholland Drive" .

 • Nominacje dla artystów latynoskich

  W środę, 17 kwietnia, ogłoszono nominacje dla najlepszych latynoskich artystów pracujących w USA - ALMA Awards (American Latino Media Arts Awards). Wśród nominowanych znaleźli się m.in. Antonio Banderas ( "Mali agenci" ), Jennifer Lopez ( "Oczy anioła" ) i Penelope Cruz ( "Vanilla Sky" ).

 • "The Punisher": Obsada rośnie

  Znane są już nazwiska wszystkich niemal aktorów, którzy wystąpią w przygotowywanym filmie "The Punisher". Spośród wykonawców, którzy podpisali ostatnio kontrakty na udział w adaptacji słynnego komiksu najbardziej znani są Samantha Mathis ( "Tajna broń" , "Mgły Avalonu" ) i Will Patton ( "Tytani" , "Przepowiednia" ). Realizacja zdjęć rozpoczyna się 2 sierpnia.

 • Umiar i elegancja oscarowych gości

  Tegoroczna ceremonia rozdania Oscarów była świadectwem powrotu do umiaru i elegancji. Jak pisze z Los Angeles korespondent agencji France-Presse, wśród oscarowych gości królowały kreacje najbardziej znanych dyktatorów mody, jednak było mniej blichtru, ekstrawagancji i wyzywających makijaży.

Wideo na temat: laura harring
 • Niebo, piekło... ziemia

  Klara, jest młodą i utalentowaną baletnicą. Pewnego dnia otrzymuje kuszącą propozycje od światowej sławy choreografa. Proponuje jej wyjazd do innego kraju, gdzie miałaby się uczyć i przede wszystkim tańczyć w jednym z najlepszych zespołów baletowych. Klara czuje się jak w niebie, bo jej największe marzenie właśnie ma się spełnić. Niestety jej chłopak Tomas, młody, odnoszący sukcesy biznesmen, nie podziela jej entuzjazmu i odchodzi. Klara nie chce rezygnować ze swoich planów, jednak nagły...

 • Niewinna

  Peter (Liam Neeson) i Lisa (Laura Linney) są małżeństwem od ponad dwudziestu lat. Ich świat wydaje się być poukładany: Peter jest odnoszącym sukcesy biznesmanem a Lisa cenioną projektantką butów. Pewnego dnia Lisa znika. Peter jest załamany. Jednak rozpacz zmienia się w furię, gdy w komputerze żony znajduje jej intymne zdjęcia z innym mężczyzną. Ten sam człowiek - Ralph (Antonio Banderas) od lat wysyła Lisie e-maile. Zdruzgotany Peter podejmuje desperacką próbę zmierzenia się z przeszłością...

 • Dzika droga

  Ekranizacja bestsellerowej, autobiograficznej książki Cheryl Strayed. Nagrodzona Oscarem Reese Witherspoon ("Spacer po linie") w roli kobiety, która uświadamia sobie, że jej życie legło w gruzach i wyrusza na samotną wyprawę przez całe Stany Zjednoczone, by odnaleźć siebie i poczucie sensu życia.