• Informacje na temat:

  laura łącz syn

Artykuły na temat: laura łącz syn
 • Laura Łącz niepocieszona. Miał być ślub syna, jest rozstanie!

  Laura Łącz (62 l.) przygotowywała się do ślubu syna od dwóch lat. Niestety, para właśnie się rozstała.

 • Laura Łącz: Kobieta niespełniona

  Mimo nawału zajęć potrafi cieszyć się życiem i sprawiać radość innym.

 • Laura Łącz: Nie buntowałam się, robiłam swoje

  Laura Łącz (63 l.) zakochała się w swoim mężu, gdy miała 22 lata. Jak sama wyznała, zupełnie nie przeszkadzał jej fakt, że ukochany był od niej sporo starszy. Para pobrała się, doczekali się syna. Wszystko układało się świetnie do sierpnia 2001 roku...

 • Laura Łącz: Uroda? To u mnie geny!

  - Wiem, że matkom, zwłaszcza tym, które wychowują samotnie synów, trudno pogodzić się z myślą, że dzieci są już dorosłe. Ja czuję się jeszcze na tyle młodo, jestem czynna zawodowo, że nie mam z tym problemu - mówi Laura Łącz.

 • Laura Łącz: Jestem dumną i zadowoloną mamą

  Gwiazda serialu "Klan", aktorka, ale także świetna organizatorka i właścicielka agencji eventowej. Laura Łącz (63 l.) to kobieta pełna pasji i chęci do życia, choć nieraz musiała się mierzyć z przeciwnościami losu.

 • Będzie więcej pisać

  Sukces w życiu Laury Łącz wydaje się czymś naturalnym. Wszystko, czego dotknie, zamienia w złoto. Grana przez nią w "Klanie" Gabriela Wilczyńska jest jej całkowitym przeciwieństwem, ale jedno je łączy - obie wzbudzają sympatię.

 • Laura Łącz zadowolona z wyroku sądu! Majątek po mężu Krzysztofie Chamcu zgarnia...

  ...musi oznaczać końca sprawy, zainteresowani wciąż mogą się odwołać. Laura Łącz twierdzi, że nie będzie tego robić. Jest zadowolona z wyroku. - Byłam tylko świadkiem, a nie stroną w tej sprawie(...) Adama Gesslera (60 l.). Niewielka część spadku przypadła również Laurze Łącz, czwartej żonie artysty. Kobieta twierdzi, że jeszcze przed śmiercią małżonka, w 2001 roku, wiedziała, jaka jest jego...

 • Najwspanialszy głos wśród aktorów

  Był aktorem teatralnym, filmowym, a także telewizyjnym. Krzysztofa Chamca znaliśmy również jako zdobywcę kobiecych serc.

 • Laura Łącz: Wiek nie ma znaczenia

  ...- Wiem, że matkom, zwłaszcza tym, które wychowują samotnie synów, trudno pogodzić się z myślą, że dzieci są już dorosłe. Ja czuję się jeszcze na tyle młodo, jestem czynna zawodowo, że nie mam z tym problemu - mówi.

 • Jak gwiazdy malują jaja?

  Oto magia świąt! Ogromne strusie jaja w rękach gwiazd przemieniły się w kolorowe pisanki. Wszystkie wspomogą klinikę Budzik budowaną przez fundację "Akogo?". Przy świątecznym stole zasiedli m.in. Piotr Adamczyk, Kasia Cichopek, Tomasz Karolak, Teresa Lipowska, Krystyna Loska i Grażyna Torbicka.

Zdjęcia na temat: laura łącz syn
Dyskusje na temat: laura łącz syn