• Informacje na temat:

  laura łącz z mężem

Artykuły na temat: laura łącz z mężem
 • Laura Łącz: Jestem dumną i zadowoloną mamą

  Gwiazda serialu "Klan", aktorka, ale także świetna organizatorka i właścicielka agencji eventowej. Laura Łącz (63 l.) to kobieta pełna pasji i chęci do życia, choć nieraz musiała się mierzyć z przeciwnościami losu.

 • Ostatnie pożegnanie Ryszarda

  Ryszard Lubicz (Piotr Cyrwus) zostanie pochowany w grobowcu rodzinnym na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie. A potem odbędzie się stypa w restauracji Rosso należącej do Moniki (Iza Trojanowska).

 • Laura Łącz: Nie buntowałam się, robiłam swoje

  Laura Łącz (63 l.) zakochała się w swoim mężu, gdy miała 22 lata. Jak sama wyznała, zupełnie nie przeszkadzał jej fakt, że ukochany był od niej sporo starszy. Para pobrała się, doczekali się syna. Wszystko układało się świetnie do sierpnia 2001 roku...

 • Laura Łącz: Wiek nie ma znaczenia

  - Wiem, że matkom, zwłaszcza tym, które wychowują samotnie synów, trudno pogodzić się z myślą, że dzieci są już dorosłe. Ja czuję się jeszcze na tyle młodo, jestem czynna zawodowo, że nie mam z tym problemu - mówi.

 • Łącz: Ślubów czystości nie składałam

  Odkąd 11 lat temu została wdową, zapewnia, że nie planuje kolejnego małżeństwa. "Ślubów czystości po śmierci męża nie składałam, ale kochałam Krzysztofa Chamca na tyle mocno, że nie wyjdę już za mąż. Ale umówić się na randkę, czemu nie?" – wyznała „Na żywo” Laura Łącz.

 • ​"Klan": Pożegnanie Agaty

  Gabriela (Laura Łącz) zaproponuje Jackowi (Tomasz Bednarek), by zmarła w białostockim szpitalu Agata (Maria Niklińska) spoczęła w rodzinnym grobowcu w Solcu Kujawskim. - Zgódź się, proszę... - poprosi zięcia. - Agatka sama mówiła, że chce być tam pochowana - doda.

 • „Klan”: Gabriela wyląduje w psychiatryku!

  Tuż po pogrzebie Agaty (Maria Niklińska) Monika (Izabela Trojanowska) zorientuje się, że Gabriela (Laura Łącz) jest święcie przekonana, iż jej zmarła podczas porodu córka... żyje! Zaniepokojony stanem Wilczyńskiej Roman (Marek Lewandowski) zdecyduje się umieścić byłą ukochaną w szpitalu psychiatrycznym!

 • "Nie czuję się szczęśliwa"

  Choć aktorka Laura Łącz ma syna, pracę i grono sprawdzonych przyjaciół, nie jest zadowolona z życia. Dlaczego?

 • "Klan": Monika i Feliks zostaną... wspólnikami?

  W 3180. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 w czwartek 12 października o godzinie 18.00) Monika dowie się, że odzyskanie pieniędzy, które Gabriela (Laura Łącz) przelała z konta firmowego na rachunek swej zmarłej córki, nie nastąpi szybko. Feliks zaproponuje żonie, że pojedzie z nią do jej restauracji i pomoże uporządkować dokumenty... - Nie potrzebuję twojej pomocy w Rosso, ponieważ potrzebuję jej...

 • Gwiazdy "Klanu" dzieciom!

  Izabela Trojanowska, Laura Łącz, Justyna Sieńczyłło oraz Piotr Cyrwus, gwiazdy serialu "Klan", biorą udział w akcji charytatywnej wspierającej ciężko poparzone dzieci w ramach projektu Zodiacus, zorganizowanego przez fotografa Sebastiana Skalskiego.

Zdjęcia na temat: laura łącz z mężem
Wideo na temat: laura łącz z mężem
 • Niebo, piekło... ziemia

  Klara, jest młodą i utalentowaną baletnicą. Pewnego dnia otrzymuje kuszącą propozycje od światowej sławy choreografa. Proponuje jej wyjazd do innego kraju, gdzie miałaby się uczyć i przede wszystkim tańczyć w jednym z najlepszych zespołów baletowych. Klara czuje się jak w niebie, bo jej największe marzenie właśnie ma się spełnić. Niestety jej chłopak Tomas, młody, odnoszący sukcesy biznesmen, nie podziela jej entuzjazmu i odchodzi. Klara nie chce rezygnować ze swoich planów, jednak nagły...

 • Niewinna

  Peter (Liam Neeson) i Lisa (Laura Linney) są małżeństwem od ponad dwudziestu lat. Ich świat wydaje się być poukładany: Peter jest odnoszącym sukcesy biznesmanem a Lisa cenioną projektantką butów. Pewnego dnia Lisa znika. Peter jest załamany. Jednak rozpacz zmienia się w furię, gdy w komputerze żony znajduje jej intymne zdjęcia z innym mężczyzną. Ten sam człowiek - Ralph (Antonio Banderas) od lat wysyła Lisie e-maile. Zdruzgotany Peter podejmuje desperacką próbę zmierzenia się z przeszłością...

 • Dzika droga

  Ekranizacja bestsellerowej, autobiograficznej książki Cheryl Strayed. Nagrodzona Oscarem Reese Witherspoon ("Spacer po linie") w roli kobiety, która uświadamia sobie, że jej życie legło w gruzach i wyrusza na samotną wyprawę przez całe Stany Zjednoczone, by odnaleźć siebie i poczucie sensu życia.