• Informacje na temat:

  laura samojłowicz i rafał mroczek

Artykuły na temat: laura samojłowicz i rafał mroczek
 • Samojłowicz ucieka z Polski?

  ...25-letnia Laura Samojłowicz nie ma najlepszej prasy w Polsce. Zmęczona plotka mi na swój temat, zaczęła podobno szukać pracy w Niemczech...

 • "M jak miłość": Zaręczyny!

  Majce (Laura Samojłowicz) nie było łatwo. Czasem wydawało się, że jej uczucie do Pawła (Rafał Mroczek) nie ma żadnej przyszłości. Mnożyły się wątpliwości, nieporozumienia i sekrety. Teraz los uśmiechnie się do tej pary.

 • Wstydziła się grać z Mroczkiem?!

  ...25-letnia Laura Samojłowicz zrezygnowała z pracy na planie "M jak miłość" . Jeden z brukowców sugeruje, że nie chciała być kojarzona z Rafałem Mroczkiem , którego narzeczoną gra w serial u.

 • Czy staną na ślubnym kobiercu?

  Połączyła ich namiętność, teraz pojawia się też czułość. Czy to w końcu wielka miłość? Czy Paweł (Rafał Mroczek) spotkał wreszcie dziewczynę, z którą stworzy trwały związek? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziemy w najbliższych odcinkach serial u "M jak miłość".

 • Nie chce Mroczka

  ...25-letnia Laura Samojłowicz zrezygnowała z pracy na planie "M jak miłość". Jeden z brukowców sugeruje, że nie chciała być kojarzona z Rafałem Mroczkiem, którego narzeczoną gra w serialu. - podaje pomponik.pl...

 • Bohater "M jak miłość" ma HIV?!

  Temperament Pawła Zduńskiego (w tej roli Rafał Mroczek) wpędził go w poważne tarapaty. Podczas rutynowych badań okaże się, że bohater serialu "M jak miłość" może być nosicielem wirusa HIV.

 • Do miłości jeszcze daleka droga

  Paweł Zduński (Rafał Mroczek) będzie musiał w końcu pogodzić się z odejściem Majki (Laura Samojłowicz) i zapomnieć o uczuciu, jakim ją darzył. Czy pomoże mu w tym młodziutka blond piękność - Ola Malinowska (Anna Karczmarczyk), nowa kelnerka w Oazie?

 • "M jak miłość" na początek...

  Uwielbia grać w zośkę i piłkę nożną. To, że zostanie aktorką, wywróżyła sobie w andrzejki, gdy miała... siedem lat! Rola Majki to pierwsze poważne wyzwanie. Czy jej bohaterka zaprowadzi Pawła przed ołtarz?

 • Wszystkie kochanki Pawła Zduńskiego

  Kto jak kto, ale Paweł Zduński (Rafał Mroczek) na pewno nie ma szczęścia do kobiet. Wkrótce znów znajdzie się na uczuciowym zakręcie, bo Majka (Laura Samojłowicz) ucieknie od niego tuż przed ślubem… Zajrzyj do listy jego kochanek!

 • Zlot fanów "M jak miłość"

  Tłumy nacierających fanów i setki rozdawanych autografów. Wszyscy, którzy przybyli do Gdyni na Zlot Fanów serial u "M jak miłość" mieli okazję, aby pokrzyczeć z radości. "Takie zloty są bardzo przyjemne, ale jak się okazuje, również bardzo męczące. To mój pierwszy udział w takim spotkaniu z publicznością. Na szczęście ręce od rozdawania autografów jeszcze mnie nie bolą"- mówi Witold Pyrkosz.

Zdjęcia na temat: laura samojłowicz i rafał mroczek
Wideo na temat: laura samojłowicz i rafał mroczek
 • Niebo, piekło... ziemia

  Klara, jest młodą i utalentowaną baletnicą. Pewnego dnia otrzymuje kuszącą propozycje od światowej sławy choreografa. Proponuje jej wyjazd do innego kraju, gdzie miałaby się uczyć i przede wszystkim tańczyć w jednym z najlepszych zespołów baletowych. Klara czuje się jak w niebie, bo jej największe marzenie właśnie ma się spełnić. Niestety jej chłopak Tomas, młody, odnoszący sukcesy biznesmen, nie podziela jej entuzjazmu i odchodzi. Klara nie chce rezygnować ze swoich planów, jednak nagły...

 • Fenomen

  "Fenomen" to nieprzyzwoicie śmieszna komedia, nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, pełna zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które mają szansę na trwałe zapisać się w pamięci kinomanów. Gwiazda filmowa Agnieszka (Ewa Hornich), rozpieszczona córka miliardera Oliwia (Monika Dryl) oraz jej gotowa na wszystko i wszystkich przyjaciółka o wielkim sercu, choć małym rozumie - Jadźka (Anna Oberc). Mimo iż trzy dziewczyny skrajnie różnią się od siebie, łączy je...

 • Podejrzani zakochani

  Nieśmiały Albert (Bartek Kasprzykowski) szuka miłości w internecie. Surfując w sieci, natrafia na równie spragnioną bliskości Barbarę (Sonia Bohosiewicz). Oboje przyjmują podobną strategię - ona podaje się za tajemniczą Simonę, on za przystojnego francuskiego amanta. Gdy wreszcie umawiają się na spotkanie w realu, kontynuują maskaradę, wysyłając na randkę atrakcyjnych zastępców (Weronika Książkiewicz, Rafał Królikowski). W efekcie wszyscy trafiają do hotelu, gdzie grasuje groteskowa szajka...