• Informacje na temat:

  laura samojłowicz pocalunek

Artykuły na temat: laura samojłowicz pocalunek
 • Całus i rycerz

  O serce Natalii Lipskiej (Laura Samojłowicz) z "Hotelu 52" nieustannie walczy Tomek Malewicz (Marcin Bosak). Zrobi wszystko, by przekonać do siebie dziewczynę. A co na to Lipska? Czy ulegnie urokowi przystojnego tłumacza?

 • Podryw na rany

  Przypomnijmy, że Kuba został postrzelony podczas zamachu na Jerzego Górskiego (Bronisław Wrocławski), wujka Artura (Krzysztof Kwiatkowski). Jednak - mimo zaleceń lekarzy - nie będzie leżał spokojnie w łóżku, by wyleczyć rany. Dojdzie do wniosku, że potrzebuje pomocy przy zmianie opatrunku i w związku z tym postanowi odwiedzić personel hotelu. Natalia (Laura Samojłowicz) ulituje się nad...

 • Artur w ramionach Doroty!

  .... Dorota odwzajemni pocałunek… Zobaczy to Natalia (Laura Samojłowicz)... Dodajmy, że 24. odcinek "Hotelu 52" będzie można obejrzeć w czwartek 11 listopada.

 • Spoiler! Poleje się krew!

  ...dobrą nowiną z Igorem (Kamil Kula). - Mam wyniki - powie. - Jestem czysta. Ty też jesteś czysty. Słyszysz? Natalia, Artur i Tomek W wyjątkowo dramatycznej sytuacji znajdzie się Natalia (Laura Samojłowicz). Wprawdzie zacznie dzień od spaceru, podczas którego potwierdzą z Arturem (Krzysztof Kwiatkowski) swoje uczucia słowami i pocałunkiem. Ale w miarę upływu czasu wszystko zacznie się...

 • Polskie seriale: Co nas czeka jesienią?

  Fani popularnych seriali muszą poczekać kilka miesięcy, by dowiedzieć się, jakie będą dalsze losy ich ulubionych bohaterów. W okresie wakacyjnym stacje telewizyjne będą powtarzać odcinki emitowane wiosną, ale ponieważ nowe są już nagrane, zdradzamy kilka szczegółów dotyczących przyszłości serialowych postaci.

Zdjęcia na temat: laura samojłowicz pocalunek