• Informacje na temat:

  laura samojłowicz rafał mroczek

Artykuły na temat: laura samojłowicz rafał mroczek
 • Co się stało z Laurą Samojłowicz?

  U szczytu popularności, w atmosferze skandalu w 2013 roku odeszła z "Hotelu 52". I na 5 lat słuch o niej zaginął. Co działo się z Laurą Samojłowicz?

 • "M jak miłość": Zaręczyny!

  Majce (Laura Samojłowicz) nie było łatwo. Czasem wydawało się, że jej uczucie do Pawła (Rafał Mroczek) nie ma żadnej przyszłości. Mnożyły się wątpliwości, nieporozumienia i sekrety. Teraz los uśmiechnie się do tej pary.

 • Samojłowicz ucieka z Polski?

  ...25-letnia Laura Samojłowicz nie ma najlepszej prasy w Polsce. Zmęczona plotka mi na swój temat, zaczęła podobno szukać pracy w Niemczech...

 • Czy staną na ślubnym kobiercu?

  Połączyła ich namiętność, teraz pojawia się też czułość. Czy to w końcu wielka miłość? Czy Paweł (Rafał Mroczek) spotkał wreszcie dziewczynę, z którą stworzy trwały związek? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziemy w najbliższych odcinkach serial u "M jak miłość".

 • Wstydziła się grać z Mroczkiem?!

  ...25-letnia Laura Samojłowicz zrezygnowała z pracy na planie "M jak miłość" . Jeden z brukowców sugeruje, że nie chciała być kojarzona z Rafałem Mroczkiem , którego narzeczoną gra w serial u.

 • Bohater "M jak miłość" ma HIV?!

  Temperament Pawła Zduńskiego (w tej roli Rafał Mroczek) wpędził go w poważne tarapaty. Podczas rutynowych badań okaże się, że bohater serialu "M jak miłość" może być nosicielem wirusa HIV.

 • Nie chce Mroczka

  ...25-letnia Laura Samojłowicz zrezygnowała z pracy na planie "M jak miłość". Jeden z brukowców sugeruje, że nie chciała być kojarzona z Rafałem Mroczkiem, którego narzeczoną gra w serialu. - podaje pomponik.pl...

 • "M jak miłość" na początek...

  Uwielbia grać w zośkę i piłkę nożną. To, że zostanie aktorką, wywróżyła sobie w andrzejki, gdy miała... siedem lat! Rola Majki to pierwsze poważne wyzwanie. Czy jej bohaterka zaprowadzi Pawła przed ołtarz?

 • Do miłości jeszcze daleka droga

  Paweł Zduński (Rafał Mroczek) będzie musiał w końcu pogodzić się z odejściem Majki (Laura Samojłowicz) i zapomnieć o uczuciu, jakim ją darzył. Czy pomoże mu w tym młodziutka blond piękność - Ola Malinowska (Anna Karczmarczyk), nowa kelnerka w Oazie?

 • Zlot fanów "M jak miłość"

  Tłumy nacierających fanów i setki rozdawanych autografów. Wszyscy, którzy przybyli do Gdyni na Zlot Fanów serial u "M jak miłość" mieli okazję, aby pokrzyczeć z radości. "Takie zloty są bardzo przyjemne, ale jak się okazuje, również bardzo męczące. To mój pierwszy udział w takim spotkaniu z publicznością. Na szczęście ręce od rozdawania autografów jeszcze mnie nie bolą"- mówi Witold Pyrkosz.

Zdjęcia na temat: laura samojłowicz rafał mroczek
Wideo na temat: laura samojłowicz rafał mroczek
 • Niebo, piekło... ziemia

  Klara, jest młodą i utalentowaną baletnicą. Pewnego dnia otrzymuje kuszącą propozycje od światowej sławy choreografa. Proponuje jej wyjazd do innego kraju, gdzie miałaby się uczyć i przede wszystkim tańczyć w jednym z najlepszych zespołów baletowych. Klara czuje się jak w niebie, bo jej największe marzenie właśnie ma się spełnić. Niestety jej chłopak Tomas, młody, odnoszący sukcesy biznesmen, nie podziela jej entuzjazmu i odchodzi. Klara nie chce rezygnować ze swoich planów, jednak nagły...

 • Fenomen

  "Fenomen" to nieprzyzwoicie śmieszna komedia, nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, pełna zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które mają szansę na trwałe zapisać się w pamięci kinomanów. Gwiazda filmowa Agnieszka (Ewa Hornich), rozpieszczona córka miliardera Oliwia (Monika Dryl) oraz jej gotowa na wszystko i wszystkich przyjaciółka o wielkim sercu, choć małym rozumie - Jadźka (Anna Oberc). Mimo iż trzy dziewczyny skrajnie różnią się od siebie, łączy je...

 • Podejrzani zakochani

  Nieśmiały Albert (Bartek Kasprzykowski) szuka miłości w internecie. Surfując w sieci, natrafia na równie spragnioną bliskości Barbarę (Sonia Bohosiewicz). Oboje przyjmują podobną strategię - ona podaje się za tajemniczą Simonę, on za przystojnego francuskiego amanta. Gdy wreszcie umawiają się na spotkanie w realu, kontynuują maskaradę, wysyłając na randkę atrakcyjnych zastępców (Weronika Książkiewicz, Rafał Królikowski). W efekcie wszyscy trafiają do hotelu, gdzie grasuje groteskowa szajka...