• Informacje na temat:

  laura samojłowicz teraz

Artykuły na temat: laura samojłowicz teraz
 • Co się stało z Laurą Samojłowicz?

  U szczytu popularności, w atmosferze skandalu w 2013 roku odeszła z "Hotelu 52". I na 5 lat słuch o niej zaginął. Co działo się z Laurą Samojłowicz?

 • Wielka szansa Samojłowicz

  Odeszła z "M jak miłość" , teraz pojawiły się plotki , że na planie "Hotelu 52" jest nielubiana. Czy to znaczy, że Laura Samojłowicz zniknie z telewizji?

 • Laura Samojłowicz nieźle się zmieniła. Oto, jak teraz wygląda

  Laura Samojłowicz (33 l.) już trochę przyzwyczaiła nas do tego, że co zdecyduje się pojawić na jakiejś celebryckiej imprezie, to wygląda nieco inaczej. Możecie to zaobserwować na zdjęciach zrobionych jej na przestrzeni lat. Ostatnio aktorka wybrała się na pokaz jednej z projektantek i znów zaskoczyła nas swoją prezencją! Czy to strój tak ją postarzył? Trudno w niej rozpoznać tę dziewczynę sprzed...

 • Chemia: "List" z Afganistanu

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk grupy Chemia nakręcony do utworu "List". W klipie poza zespołem pojawiają się również popularni aktorzy: Mikołaj Krawczyk i Laura Samojłowicz.

 • Laura Samojłowicz musiała wyjechać z Polski. Nie potrafiła poradzić sobie z falą hejtu

  Wyjechała z Polski, by złapać dystans do tego, co ją spotkało. Teraz próbuje wrócić...

 • Kim będą nowi goście "Hotelu 52"?

  Laura Samojłowicz, Magdalena Cielecka, Krzysztof Kwiatkowski i Rafał Królikowski oraz pozostali członkowie hotelowej ekipy zapraszają na otwarcie sezonu wiosennego w "Hotelu 52" .

 • Laura śpiewa

  W 6. sezonie "Hotelu 52" do serialowego hotelu zawitają dźwięki funkowego groove’u i trip-hopu. A wszystko za sprawą zespołu "Funky Trip Foundation", który został zaproszony do gościnnego udziału w serialu. Obok wokalisty Wita Dzikiego za mikrofon chwyci... Laura Samojłowicz.

 • Wygrała "jak Oni śpiewają"

  Znamy już zwycięzcę piątej edycji "jak Oni śpiewają". Tym razem Brylantowy Mikrofon trafił w ręce Laury Samojłowicz.

 • Samojłowicz pobiła Cielecką

  Wygląda na to, że największą gwiazdą serialu "Hotel 52" stała się nagle Laura Samojłowicz . 25-letnia aktorka otrzymała sporą podwyżkę i zarabia teraz więcej nawet od Magdaleny Cieleckiej !

 • Karierę przepowiedziała jej wróżka

  Laura Samojłowicz miała 7 lat, gdy dowiedziała się, że będzie aktorką. Teraz ma 25, a za sobą role w dwóch znanych serialach.

Zdjęcia na temat: laura samojłowicz teraz
Wideo na temat: laura samojłowicz teraz
 • Laura Samojłowicz w "The Voice of Poland". Wyszło słabiutko?

  doniesienia medialne na jej temat. Jednego dnia zdecydowała o tym, że wyjedzie z Polski – pojechała do Berlina, następnie do Tajlandii. Zarabiała śpiewając, opiekując się dzieci i… robiąc sushi. Teraz Laura Samojłowicz, bo o niej mowa, po dwóch latach pojawia się na scenie muzycznej. I to w programie "The Voice of Poland". Czy po tak długiej przerwie poradzi sobie ze stresem? Czy jej występ spodoba się

 • Dokąd teraz?

  Najnowszy obraz Nadine Labaki, libańskiej reżyserki przeboju "Karmel". Ciepła i zabawna opowieść o tym, że na każdy męski konflikt, można znaleźć kobiecy sposób. Ukraińskie prostytutki, ciasto z haszyszem, boska ingerencja...

 • Nowy image gwiazdy serialu "Hotel 52"

  Laura Samojłowicz - aktorka, którą możemy oglądać w serialu "Hotel 52" zmieniła fryzurę. Zobacz, jak teraz wygląda!

 • Koniec czasu. Wszystko zaczyna się teraz

  Twórcą tego filmu jest wizjoner, którego adekwatniej byłoby nazwać kompozytorem obrazu i dźwięku. Peter Mettler z kamerą przemierza świat, aby zbadać ludzkie koncepcje czasu. Jego film jest urzekającym połączeniem filmu dokumentalnego i spekulacji filozoficznej, poszerzającej ludzkie horyzonty. W drodze poprzez świat i czas reżyser odnajduje niesamowite połączenia pomiędzy pozornie oddalonymi od siebie rzeczami: wzory malowideł w świątyni buddyjskiej przypominają kolorowy układ kręgów w...

Dyskusje na temat: laura samojłowicz teraz
 • Re: Laura Samojłowicz (Natalia Lipska)

  Żałuje, że Laura odeszła z poprzedniego serialu, bo bez niej to nie to samo. Teraz jest nudno i smutno. Jednak bardzo spodobała mi się jej nowa kreacja. W tej roli i w tym serialu Laurka może pokazać(...) zrobią nam psikuja i nie rozdzielą tej pięknej pary. Laura Samojłowicz i Krzysztof Kwiatkowski NAJPIĘKNIEJSI 2010. Pozdrawiam ;**

 • Re: Laura Samojłowicz (Majka Chojnacka)

  Piękna teraz przebywa w hotelu 52.

 • Re: Laura Samojłowicz (Natalia Lipska)

  Ta rola idealnie pasuje dla Laury :) Cieszę się, że zrezygnowała z M jak miłość. Bo teraz może oderwać się od roli Majki i być super Natalią :)

 • Re: Wielka szansa Samojłowicz

  Nie wierzę w przyjaźnie w tym biznesie. Ani w te przecieki z planu. Aktorka nie musi być sympatyczną babeczką (te naprawdę wielkie to na ogół potwory). Pytanie, czy dziewczyna zechce się jeszcze rozwijac, czy już teraz siedzi na laurach (jak to Laura :))

 • Re: Ruszają zdjęcia do 7. serii "Hotelu52"

  utrącony przez Laurę. Dąsy, afera z pijanym reżyserem może dałyby się jakoś wyjaśnić ale Laura zbrzydła na własne życzenie - najpierw mały łysol, teraz duży łysol i kogut, dziwne stroje - dziewczyna(...)Bardzo lubiłem ten serial i Laurę Samojłowicz. Poza tym obecność Bukowskiego i nieco skrócone epizody Cieleckiej to było to. Sprytnie opowiedziane losy różnych ludzi przez pryzmat hotelowych pokojów