• Informacje na temat:

  laura samojłowicz zdjęcia

Artykuły na temat: laura samojłowicz zdjęcia
 • Laura Samojłowicz: Zawsze znajdę czas na seks

  Laura Samojłowicz (32 l.) szczera jak nigdy!

 • Chemia: Mikołaj Krawczyk i Laura Samojłowicz na misji w Afganistanie

  Rockowa grupa Chemia nakręciła teledysk do utworu "Letter". W klipie poza zespołem zobaczymy również popularnych aktorów Mikołaja Krawczyka i Laurę Samojłowicz.

 • Laura Samojłowicz nieźle się zmieniła. Oto, jak teraz wygląda

  Laura Samojłowicz (33 l.) już trochę przyzwyczaiła nas do tego, że co zdecyduje się pojawić na jakiejś celebryckiej imprezie, to wygląda nieco inaczej. Możecie to zaobserwować na zdjęciach zrobionych jej na przestrzeni lat. Ostatnio aktorka wybrała się na pokaz jednej z projektantek i znów zaskoczyła nas swoją prezencją! Czy to strój tak ją postarzył? Trudno w niej rozpoznać tę dziewczynę sprzed...

 • Chemia: "List" z Afganistanu

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk grupy Chemia nakręcony do utworu "List". W klipie poza zespołem pojawiają się również popularni aktorzy: Mikołaj Krawczyk i Laura Samojłowicz.

 • Samojłowicz nie powróci do serialu

  Polsat podjął decyzję o tym, by w miejsce "Przyjaciółek" wrócił na antenę "Hotel 52". Nie będzie w nim już pięknej Laury Samojłowicz. Pojawi się za to Weronika Rosati.

 • "Hotel 52": Nowi goście

  Rozpoczęły się zdjęcia do nowej serii "Hotelu 52" , w której powrócą niektórzy hotelowi goście znani z pierwszego sezonu. Na ekranie zobaczymy ponownie: Laurę Samojłowicz, Magdalenę Cielecką, Krzysztofa Kwiatkowskiego i Rafała Królikowskiego i po raz pierwszy Filipa Bobka, znanego z serialu "BrzudUla" .

 • Samojłowicz przesadziła. Wybuchła afera!

  W czasie zdjęć do nowych odcinków serialu wydarzył się przykry epizod - grająca główną rolę Laura Samojłowicz (27 l.) zerwała dzień zdjęciowy, oskarżając reżysera Radosława Piwowarskiego (64 l.) o to, że jest pijany.

 • Weronika Rosati w "Hotelu 52"

  Polsat podjął decyzję o tym, by w miejsce "Przyjaciółek" wrócił na antenę "Hotel 52". Nie będzie w nim już pięknej Laury Samojłowicz. Pojawi się za to Weronika Rosati.

 • Samojłowicz: Afery ciąg dalszy

  Afery z planu "Hotelu 52" ciąg dalszy! Kilka tygodni temu Laura Samojłowicz (27 l.) przerwała zdjęcia do serialu, twierdząc, że reżyser Radosław Piwowarski (64 l.) jest pod wpływem alkoholu. Po(...) gwiazdy, nie jesteśmy jednak w stanie nic z tym zrobić. Laura gra główną rolę i tu tkwi cały problem" — powiedziała Olga Kwiecińska z Akson Studio produkującego serial. Tymczasem, jak dowiedziało...

 • Kolejna seria "Hotelu 52"

  Rozpoczęły się zdjęcia do piątego sezonu serialu "Hotel 52". Emisja nowych odcinków planowana jest na wiosnę 2012 roku.

Zdjęcia na temat: laura samojłowicz zdjęcia
Dyskusje na temat: laura samojłowicz zdjęcia
 • Re: Ruszają zdjęcia do 7. serii "Hotelu52"

  Kto jest za tym aby Laura Samojłowicz znowu była w serialu ŁAPKA W GÓRĘ . Może i Laura była trochę kapryśna czy coś ale nikt nie jest idealny . My widzowie nie chcemy alby Laury zabrakło w serialu wolimy żeby było równie fajnie jak poprzednie odcinki . Wiem że nic nie wskóramy ale można spróbować i wyrazić im swoje zdanie !! :)

 • Re: Ruszają zdjęcia do 7. serii "Hotelu52"

  Ale to będzie beznadziejne no Bohaterka Laura Samojłowicz dowiemy się że wyjedzie za ocean . Jak jej w serialu nie będzie to sądzę że serial będzie już kompletnie beznadziejny i stracicie tylko(...) stracicie widzów bo na pewno przestaną oglądać go inni , Może jeszcze będzie inaczej i TRZYMAM KCIUKI ZE LAURA BĘDZIE W SERIALU !! :)

 • Re: Ruszają zdjęcia do 7. serii "Hotelu52"

  Bardzo lubiłem ten serial i Laurę Samojłowicz. Poza tym obecność Bukowskiego i nieco skrócone epizody Cieleckiej to było to. Sprytnie opowiedziane losy różnych ludzi przez pryzmat hotelowych pokojów(...) utrącony przez Laurę. Dąsy, afera z pijanym reżyserem może dałyby się jakoś wyjaśnić ale Laura zbrzydła na własne życzenie - najpierw mały łysol, teraz duży łysol i kogut, dziwne stroje - dziewczyna