• Informacje na temat:

  laureaci otrzymali

Artykuły na temat: laureaci otrzymali
 • Telekamery Tele Tygodnia 2019 rozdane! Kto otrzymał statuetki?

  ...docenili to nie tylko krytycy, ale też widzowie. Dziękujemy" - powiedziała Agnieszka Niburska z HBO. Oto pełna lista laureatów: Laureaci 22. edycji Telekamer Tele Tygodnia: Aktorka - Joanna Kulig(...) z ZASP otrzymali czek dla Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie na sumę 40 tysięcy złotych, pochodzącą z sms-ów wysłanych w głosowaniu w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia. Uroczystość...

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • Laureaci Emmy 2014!

  Kolejny już rok z rzędu w kategoriach komediowych prym wiodła "Współczesna rodzina" ("Modern Family"). Kategorie związane z serialami dramatycznymi zdominował tymczasem "Breaking Bad", zdobywając statuetki w kategorii Najlepszego Serialu, Najlepszego Aktora Pierwszoplanowego (Bryan Cranston) i Drugoplanowego (Aaron Paul i Anna Gunn), jak również za scenariusz. Emmy za najlepsze role otrzymali...

 • Dziś poznamy laureatów Wiktorów

  Już dziś wieczór poznamy laureatów Wiktorów - nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu. Galę pokaże TVP 1 o godz. 20.25.

 • Telekamery 2018: Maja Ostaszewska i Mikołaj Roznerski laureatami

  Maja Ostaszewska i Mikołaj Roznerski otrzymali aktorskie Telekamery "Tele Tygodnia".

 • Etiuda & Anima: Laureaci

  "Brutus" w reż. Rosjanki Svetlany Filippovej oraz "Fragmenty" w reż. Agnieszki Woszczyńskiej - to najlepsze filmy 21. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Etiuda & Anima, który w czwartek, 27 listopada, zakończył się w Krakowie.

 • Telekamery 2012: Oto laureaci!

  ...) i "rodzinkę.pl", która uzyskała 18,95% poparcia. Kanał filmowy: Comedy Central (38,12% głosów) Złote Telekamery w tym roku otrzymali: Maciej Kurzajewski i serial "Barwy szczęścia". Nad prawidłowym przebiegiem...

 • Warszawski Festiwal Filmowy: Laureaci

  Chińska "Trumna w górach" została uhonorowana Warsaw Grand Prix podczas 30. Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Nagrodzono także filmy: "Takie są zasady", "Jak powstrzymać ślub", "Mój tata rockman". Laureatów wyłoniono w sobotę, 18 października.

 • Laureat prestiżowych nagród filmowych reżyseruje "Komisarza Aleksa"!

  "Zrabowane szczęście" - 8. epizod 4. serii "Komisarza Aleksa", który TVP1 wyemituje w najbliższą sobotę - to pierwszy odcinek popularnego serialu wyreżyserowany przez Sławomira Fabickiego, twórcy nagrodzonych na wielu festiwalach filmów "Z odzysku" i "Miłość".

 • 55. Krakowski Festiwal Filmowy: Laureaci

  Poznaliśmy wszystkich laureatów 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. W sobotę, 6 czerwca, wieczorem w kinie Kijów.Centrum odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród. Bohaterkami tegorocznego festiwalu okazały się polskie dokumentalistki, które zgarnęły trzy główne nagrody w Międzynarodowym Konkursie Dokumentalnym, w którym rywalizowało ze sobą 20 dokumentów z różnych stron świata.

Zdjęcia na temat: laureaci otrzymali