• Informacje na temat:

  laureaci róż gali

Artykuły na temat: laureaci róż gali
 • "rodzinka.pl": Maciek Musiał dostał Różę Gali

  Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", odebrał w poniedziałkowy wieczór swoją pierwszą w życiu nagrodę. Uhonorowany został Różą Gali 2013 jako najlepszy... debiutant roku!

 • Róże Gali rozdane

  Już po raz ósmy czytelnicy "Gali" przyznali nagrody. "Dzień, w którym rozdajemy róże to dla nas najważniejszy dzień w roku" - powiedziała naczelna pisma i przewodnicząca kapituły, w której zasiadają m.in. Dorota Wellman, Katarzyna Figura, Krystyna Kofta i Rinke Rooyens .

 • Kuba Wojewódzki poniża Agatę Młynarską!

  Kilka dni temu odbył się plebiscyt "Róże Gali", który w świecie show-biznesu budzi różne emocje. Niektóre celebrytki zrobiłyby wszystko, aby zdobyć nagrodę. Za to w pewnych kręgach coraz modniejsze(...) 'Róże Gali'. Jak powszechnie wiadomo, nagrody w Polsce zwykle przyznawane są tym, którzy na pewno przyjdą i je odbiorą. I tak było i tym razem.W kategorii Media zwyciężyła Agata Młynarska, która powoli...

 • Maciej Musiał o roli w "Czasie honoru": Dziadek będzie ze mnie dumny

  Róż Gali 2013 w kategorii "Debiut" za debiut w nowej roli prowadzącego The Voice of Poland w TVP2 oraz w głównej roli w filmie fabularnym "Mój biegun". Rozmawiała: Paulina Persa(...) głównie z serialu komediowego. "Czas honoru" porusza poważną, historyczną tematykę. Jak się odnalazłeś w tej nowej roli? - Żyjemy w takich czasach, kiedy młodzież szuka różnych wartości. Życie przez...

 • Nominowani do Orłów 2012

  Polska Akademia Filmowa ogłosiła nominacje do Orłów 2012. To najbardziej prestiżowe w Polsce nagrody, którymi wyróżniani są filmowcy. Polskie Oscary przyznawane są od 1999 roku. Laureaci(...) się to dopiero 5 marca, kiedy to podczas uroczystej gali ogłoszone zostaną nazwiska zwycięzców i wręczone statuetki. Kinga Preis konkuruje w wyścigu po Orła 2012 z Romą Gąsiorowską, czyli Mariolą...

 • Więckiewicz z Różą Gali

  Robert Więckiewicz, Krystyna Janda, Aga Zaryan, Agata Młynarska, Martyna Wojciechowska, Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska oraz program "The Voice of Poland" to tegoroczni laureaci Róż Gali. W środę, 23 listopada, popularny magazyn wręczył je po raz dziewiąty.

 • Maciej Musiał: Dziadek będzie dumny

  "Czas honoru" to dla Maciej Musiała, znanego głównie z serialu rodzinka.pl, ważna próba aktorska i życiowa. "Myślę, że ta rola sprawi dużo radości mojemu dziadkowi i będzie ze mnie dumny" - mówi młody aktor.

 • Najpiękniejsi Polacy. Zobacz!

  Wyróżniają się nie tylko urodą, ale również osiągnięciami na polu artystycznym i kulturalnym. Nie boją się nowych wyzwań i odważnie realizują swoje marzenia. To właśnie im tygodnik "Gala" już po raz siódmy wręczył swoje Róże.