• Informacje na temat:

  laureatki konkursu

Artykuły na temat: laureatki konkursu
 • Wyniki konkursu!

  By wziąć udział w naszym konkursie trzeba było odpowiedzieć na trzy pytania. Kto z naszych czytelników wybierze się na plan serialu "Przepis na życie", by osobiście spotkać się z większością obsady smakowitego serialu? Zwyciężczynią konkursu jest: Magda Sewastianowicz Gratulujemy! Oto odpowiedzi laureatki: Na śniadanie były naleśniki w formie ślicznych kopertek, niestety, zostały...

 • Paulina Skibińska laureatką Talentu Trójki

  Paulina Skibińska została laureatką Talentu Trójki 2015 w kategorii film. W styczniu tego roku reżyserka debiutowała dokumentem "Obiekt", który powstał w Studiu Munka działającym przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • Laureatka poznała ekipę "Prosto w serce"!

  ..."Serial Prosto w serce trafia prosto w nasze serca" - tymi słowami laureatka naszego konkursu (wraz z osobą towarzyszącą) podsumowała wizytę na planie serialu.

 • Małgorzata Szumowska w konkursie Berlinale!

  Nowy film Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało" został zakwalifikowany do Konkursu Głównego 65. MFF Berlinale i jest drugim z rzędu, po głośnym "W imię...", obrazem reżyserki, który będzie reprezentował nasz kraj w walce o prestiżowego Złotego Niedźwiedzia.

 • Konkurs rozwiązany!

  Kto pojedzie na plan serialu "Linia życia" i pozna jego obsadę? Oto wyniku naszego konkursu!

 • Tarnowska Nagroda Filmowa dla "Body/Ciała"

  Małgorzata Szumowska, reżyserka filmu "Body/Ciało", została laureatką Grand Prix 29. Tarnowskiej Nagrody Filmowej. Wyniki tegorocznego konkursu ogłoszono podczas uroczystej gali na tarnowskim rynku.

 • Wyniki konkursu!

  ...wybierze się na plan serialu "Hotel 52", by osobiście spotkać się z między innymi Laurą Samojłowicz, Magdaleną Cielecką, Krzysztofem Kwiatkowskim oraz Rafałem Królikowskim? Zwyciężczynią konkursu jest(...) Power Point. Gratulujemy! Laureatka konkursu ma prawo do zabrania ze sobą osoby towarzyszącej.

 • Conchita Wurst "You Are Unstoppable": Pikantne szczegóły autobiografii

  W Berlinie odbyła się premiera autobiografii Conchity Wurst połączona z premierą nowego singla laureatki Eurowizji 2014 - "You Are Unstoppable".

 • Wyniki konkursu!

  ...wybierze się na plan serialu "Prosto w serce", by osobiście poznać m.in. Annę Muchę, Filipa Bobka i Małgorzatę Sochę? Zwyciężczynią konkursu jest: Klaudia Ceglarz z Piasku Jury doceniło jej(...) miała miejsce w pierwszym tygodniu marca. Laureatka konkursu ma prawo do zabrania ze sobą osoby towarzyszącej.

 • Skazany na... Kraków. Oceni polskie filmy

  Wentworth Miller, znany z roli Michaela Scofielda w "Skazanym na śmierć", Sandy Powell - trzykrotna laureatka Oskara za kostiumy, i nominowany do Oscara Michael Coulter, autor zdjęć do obrazów m.in. Mike'a Newella i Richarda Curtisa, ocenią filmy w Konkursie Polskich Filmów Fabularnych. Dziesięć fabuł będzie walczyć o główną nagrodę w wysokości 100.000 złotych.

Zdjęcia na temat: laureatki konkursu
Wideo na temat: laureatki konkursu
 • Anna Przybylska laureatką nagrody Viva! Najpiękniejsza 2014

  W 2014 roku laureatką konkursu została Anna Przybylska.

 • Kwartet

  Przewrotna komedia o życiu i miłości w reżyserii Dustina Hoffmana. Prawdziwy popis gry aktorskiej w wykonaniu gwiazdorskiej obsady: laureatki dwóch Oscarów Maggie Smith, jednego z najsłynniejszych brytyjskich komików Billy'ego Connolly'ego, nominowanej do nagrody Akademii Pauline Collins i dwukrotnie nominowanego do Oscara Toma Courtenaya. To będzie niepowtarzalny koncert, w którym światowej sławy kwartet wokalny znów zaśpiewa razem. Na scenie spotkają się Jean - ekscentryczna diva, jej...

 • Nasza laureatka na planie

  Adrianna Oset to laureatka kolejnego konkursu ŚwiataSeriali.pl. Jak bawiła się na planie swojego ulubionego serialu „Na dobre i na złe”? Kogo poznała, co zobaczyła?

 • Fenomen

  "Fenomen" to nieprzyzwoicie śmieszna komedia, nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, pełna zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które mają szansę na trwałe zapisać się w pamięci kinomanów. Gwiazda filmowa Agnieszka (Ewa Hornich), rozpieszczona córka miliardera Oliwia (Monika Dryl) oraz jej gotowa na wszystko i wszystkich przyjaciółka o wielkim sercu, choć małym rozumie - Jadźka (Anna Oberc). Mimo iż trzy dziewczyny skrajnie różnią się od siebie, łączy je...