• Informacje na temat:

  laurence fishburne producent

Artykuły na temat: laurence fishburne producent
 • "Hannibal": Jack nie jest zaślepiony

  W serialu "Hannibal", Jack Crawford, w którego wciela się Laurence Fishburne, jest specjalistą w tropieniu seryjnych morderców. Jednak ulega manipulacji Hannibala.

 • Laurence Fishburne w "CSI"

  Gwiazda "Matrixa", Laurence Fishburne zastąpi Williama Petersena w jednej z głównych ról w "CSI: Kryminalnych zagadkach Las Vegas".

 • Kolejna gwiazda opuszcza serial

  Lisa Edelstein powiedziała "do widzenia" serialowi "Dr House", Patrick Dempsey opuszcza "Chirurgów", a teraz okazał się, że i Laurence Fishburne nie przedłuży swojego kontraktu z ekipą "CSI: Kryminalnych zagadek Las Vegas".

 • Laurence Fishburne: Uczta bestii

  Laurence Fishburne gra jedną z głównych ról w kryminalnym serialu "Hannibal", opowiadającym o znanym z "Milczenia owiec" i "Czerwonego smoka" tytułowym geniuszu-psychopacie.

 • "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas": Niezbędnik fana

  ...ją po... rozmowach z Petersenem oraz Garym Sinisem (Mac Taylor w "CSI: NY), którzy odradzili udział w cotygodniowym serialu. Rolę przyjął inny gwiazdor filmowy - Laurence Fishburne (Ray Langstone(...) najbardziej lubiany szef laboratorium kryminalnego w Las Vegas. Początkowo miał nazywać się Sheinbaum. Kiedy do roli został wybrany William Petersen, Anthony Zuiker (producent) uznał, że jest za mało...

 • Koniec "Matrixa"

  Laurence Fishburne, Carrie-Anne Moss i Keanu Reeves opuścili Sydney, a Hugo Weaving rozpoczął w Melbourne prace nad mini- seriale m. Po ponad 200 dniach zdjęciowych (!) dobiegły końca prace na australijskim planie realizacji sequeli kultowego "Matrixa" , filmów "Matrix - Reaktywacje" oraz "Matrix - Rewolucje" .

 • Laurence Fishburne zagra główną rolę

  Gwiazda "Matrixa", Laurence Fishburne zastąpi Williama Petersena w jednej z głównych ról w "CSI: Kryminalnych zagadkach Las Vegas".

 • Wyreżyseruje "Alchemika"

  Laurence Fishburne ( "Matrix" ) zekranizuje bestsellerową powieść Paula Coelho "Alchemik".

 • Znowu zagra

  ...zastanawiali się, kto zostanie jego następcą. Ostatecznie zastąpił go Laurence Fishburne, który zaczął pojawiać się w serialu niemal od połowy ostatniego jak dotąd, 9. sezonu, ale producenci liczą, że(...) odeszła wraz z nim" - wyznają dobrze poinformowane źródła magazynowi "National Enquire". I dodają: "To był spory hit i wstrząs rankingowy, kiedy Laurence Fishburne dołączył do obsady w zeszłym sezonie, ale...

 • Paulo Coelho w kinie

  "Jedenaście minut", bestsellerowa powieść Paula Coelho, autora słynnego "Alchemika", trafi na ekrany kin. Włoski producent Gianni Nunnari i firma Hollywood Gang Prods. zakupili prawa do ekranizacji słynnej książki.

Zdjęcia na temat: laurence fishburne producent