• Informacje na temat:

  laurence fox zdjęcia

Artykuły na temat: laurence fox zdjęcia
 • "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas": Niezbędnik fana

  ...dla przeciętnego widza". Podobnego zdania były NBC i FOX. Dopiero stacja CBS, choć nie do końca przekonana, zdecydowała się dać mu szansę. Dziś wiadomo, że był to strzał w dziesiątkę. B jak Bad(...) Helgenberger. Wielbiciele serialu doczekali się w końcu happy endu dla swojej ulubionej serialowej pary - Sary i Grissoma. J jak Jorja Jorja Fox, czyli serialowa Sara. Aktorka wspomina, że gdy starała...

 • Jamie Bell zagra w horrorze

  Według jednej z amerykańskich witryn filmowych Jamie Bell, niezapomniany bohater wielokrotnie nagradzanego filmu "Billy Elliot" , zagra główną rolę w horrorze "No Man's Land". Akcja filmu będzie rozgrywała się podczas pierwszej wojny światowej. Zdjęcia rozpoczną się w listopadzie tego roku w Pradze.

 • Rośnie obsada "I, Robot"

  James Cromwell ( "Tajemnice Los Angeles" , "Suma wszystkich strachów" ) i Bruce Greenwood ( "Podwójne zagrożenie" , "Jądro Ziemi" ) zgodzili się wystąpić w filmie s-f "I, Robot". Zdjęcia do filmu opartego na twórczości Isaaca Asimova rozpoczęła się niedawno w Kanadzie. Główną rolę w tej osadzonej w przyszłości detektywistycznej opowieści gra Will Smith ( "Faceci w czerni 2" , "Bad Boys 2" ).

 • Na planie sequeli "Matrixa"

  Telewizyjny program "Entertainment Weekly" poinformował kilka dni temu o stanie zaawansowania zdjęć do najbardziej oczekiwanego filmu 2003 roku. Powstający pierwszy sequel "Matrixa" braci Wachowskich jest gotowy już w połowie. Na planie "The Matrix Reloaded" aktorzy z entuzjazmem opowiadali o różnicach między oryginałem, a kontynuacją historii.

 • BAFTA: "Szpieg" wraca do gry

  "Szpieg" Thomasa Alfredsona, całkowicie zignorowany podczas gali wręczenia Złotych Globów, otrzymał aż 11 nominacji do nagrody BAFTA; tylko o jedną mniej niż faworyzowany "Artysta" Michela Haznaviciusa.