• Informacje na temat:

  lauryn hill muzyk

Artykuły na temat: lauryn hill muzyk
 • Lauryn Hill w sądzie

  Lauryn Hill, amerykańska wokalistka, znana z występów w grupie the Fugees, będzie musiała 21 czerwca stawić się w sądzie, aby obronić się przed zarzutami o nieuzasadnione przypisanie sobie całkowitych zasług przy komponowaniu materiału na swój solowy album.

 • Wyclef Jean kontra Lauryn Hill

  Wyclef Jean, który ma teraz na głowie ogromną ilość obowiązków, w związku z ukazaniem się jego drugiego solowego albumu "The Ecleftic: 2 Sides II a Book", znalazł chwilę czasu, aby złożyć zeznania w sprawie przeciwko Lauryn Hill, jego byłej partnerce i koleżance z zespołu The Fugees.

 • Niepewna przyszłość The Fugees

  Wtorkowy (27 czerwca) występ grupy The Fugees podczas rozdania nagród BET Awards wlał nadzieję w serca fanów popularnego w poprzedniej dekadzie tria. Jednak według słów Prasa spotkanie muzyków po latach wcale nie przebiega tak harmonijnie, jakby tego sobie życzyli.

 • Lauryn Hill w duecie z Bobem Dylanem

  Lauryn Hill, członkini grupy The Fugees, i Bob Dylan, legendarny muzyk i wokalista, napisali wspólnie piosenkę do filmu "Divine Secrets Of The Ya-Ya Sisterhood". Obraz ten wyreżyserowała Callie Khouri, która m.in. wcześniej napisała scenariusz do kinowego przeboju "Thelma & Luiza".

 • Żona Boba Marley'a wybrała

  Rita Marley, wdowa po ikonie reggae Bobie Marley'u, chce by w filmie o życiu męża grała ją amerykańska wokalistka Lauryn Hill.

 • USA: Gwiazdy głosują

  We wtorek, 2 listopada, odbędą się wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych. Zdecydowana większość środowiska muzycznego opowiedziała się po stronie kandydata demokratów, Johna Kerry'ego. By nie dopuścić do ponownej elekcji George'a W. Busha, muzycy zorganizowali nawet specjalną trasę "Vote For Change" ("Głosuj za zmianą").

 • Fugees: Singel wkrótce

  Lauryn Hill, Wyclef Jean i Pras Michel, członkowie formacji Fugees, pracują obecnie w studiu nad nowym albumem. Jean zapowiedział wydanie pierwszego, długo oczekiwanego singla popularnego w latach 90. tria, nawet w ciągu najbliższych trzech tygodni.

 • Płyty 2005 r.: Światowe zapowiedzi

  Jakie nowości przygotowali na ten rok zagraniczni muzycy? Do sklepów trafią wkrótce nowe albumy popowych gwiazd, m.in. Jennifer Lopez, Christiny Aguilery, Shakiry czy Justina Timberlake'a. Czekają nas też powroty po latach (The Rolling Stones, The Who, Kate Bush, Billy Idol i Backstreet Boys), pojawią się też nowe płyty młodszych wykonawców, jak White Stripes, Franz Ferdinand czy Coldplay.

 • Wyclef Jean gwiazdą Wianków w Krakowie!

  Wyclef Jean - muzyk, autor tekstów, wokalista i kompozytor, nominowany m.in. do prestiżowej nagrody Grammy - będzie gwiazdą tegorocznych Wianków w Krakowie.

Wideo na temat: lauryn hill muzyk
 • Silent Hill: Apokalipsa 3D

  Heather Mason przez całe życie ucieka przed niebezpiecznymi siłami, których nie może wytłumaczyć. W dniu swoich osiemnastych urodzin nawiedzona kolejnymi koszmarami i zniknięciem ojca, odkrywa że nie jest osobą, za którą się dotychczas uważała. To odkrycie wprowadza ją w głąb świata pełnego demonów. Jeżeli ich nie przezwycięży, utknie w Silent Hill na zawsze.

 • Hop

  Hop

  Animacja realizowana przez producentów "Epoki lodowcowej". To opowieść o niezatrudnionym nigdzie obiboku, który pewnego wieczoru uderza samochodem w wielkanocnego zajączka. Złamana noga sprawia, że zajączek nie może podjąć swoich świątecznych obowiązków. Aby ocalić Wielkanoc, do działania zostaje zmuszony nasz bohater.

 • Facet do dziecka

  Minęła 22.00. Czy wiesz gdzie są twoje dzieci? Kiedy najgorszy babysitter na świecie bierze pod opiekę trójkę bardzo rozwydrzonych dzieciaków wiadomo, że noc będzie pełna wrażeń. Czy przygoda w Nowym Jorku zakończy się bezpiecznym powrotem do domu? To się okaże... Prowokacyjny. Wulgarny. Łamiący schematy. Taki jest film "Facet do dziecka". Już pierwsze kilka minut pokazuje widzom, że czeka ich produkcja pełna bluzgów, bijatyk w barach, ucieczek przed dealerami i innych atrakcji. Pośród...